Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה קצת מצחיקה לגבי מגבים

lolmit

פוסטים מומלצים

ראיתי שבאוטודיפו מוכרים מגבים לרכב של BOSCH (יכול לצרף קישור אבל לא יודע אם חוקי).

יש צורך להשקיע כסף על מגבים או שהאפקט יהיה אפקט בין כל המותגים וזה דרך לחלוב אותנו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיאורטית, מגבים איכותיים יותר מנגבים טיפה טוב יותר - מנסיון, לא הבדל מטורף. הם גם מחזיקים מעמד קצת יותר, אבל זה גם תלוי בשימוש ברכב (יש הבדל בין רכב שחונה בחניה מקורה בקיץ, לעומת רכב שחונה בחוץ).

בעקרון, אם אתה רוצה לחסוך - האופציה הזולה ביותר זה לקנות מילוי להבים חדש - לא צריך להחליף את המגב עצמו. מילוי כזה עולה גרושים בעלי אקספרס. האיכות שלו לא מדהימה, ואתה עלול להצטרך להחליף אותו פעמיים בשנה או אף יותר, אבל זה עדיין הולך להיות זול יותר ממגבים חדשים אחת לשנה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם היחידה שהשקעתי במגבים פרמיום, הם נגנבו אחרי שבוע...

מאז אני עם רגילים, ומחליף כל שנה שנתיים לפי הבלאי.

אני אפילו לא יודע אם הם היו באמת יעילים יותר, כי באותו שבוע לא היה גשם בכלל.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוש דווקא פחות טובים, ידועים ברעש שלהם.

החלפתי לאחרונה בוש חדשים לגמרי שאין עליהם סימנים של יובש בני פחות משנה, בחברה פשוטה שהתבררו כטובים הרבה יותר ובעיקר שקטים.

• מצחיק 1
  • מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוכמה היא לא לקנות סתם בוש לפי מידה, אלא לבדוק בקטלוג של בוש מהו הסט הייעודי לרכב שלך ולהזמין אותו. 

אף פעם עוד לא התאכזבתי מסט ייעודי.

• רעיון טוב! 2

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, הרעיון שלהם הוא שהם מתאימים לעקמומיות של השמשה הקדמית... ועדיין, לא הרגשתי הבדל מדיד בין בוש ייעודי למיאטה שלי, שעלה קרוב ל-20 דולר למגב אחד, לבין זוג מגבים סיניים ב-15 דולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, amosbmw כתב:

החוכמה היא לא לקנות סתם בוש לפי מידה, אלא לבדוק בקטלוג של בוש מהו הסט הייעודי לרכב שלך ולהזמין אותו. 

מניין לך שהמגבים לא היו לפי ההמלצה של בוש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.2.2024 בשעה 16:41, amosbmw כתב:

איך בודקים את זה? חחחח באתר של AUTODEPOT לא רשום על זה כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, lolmit כתב:

איך בודקים את זה? חחחח באתר של AUTODEPOT לא רשום על זה כלום.

אתה יכול ליצור קשר עם חברת לדיקו בע״מ שהם יבואנית של מגבי הרכב של Bosch בישראל.

אני יצרתי איתם קשר וקיבלתי את המק״ט שמתאים לרכב שלי (BMW סדרה 2) והם נתנו לי גם טלפונים של נותני שירות שמוכרים את המוצרים שלהם. יצרתי קשר אחד אחד עד שמצאתי מישהו אחד שאמר שאין לו במלאי כי זה מק״ט מיוחד אבל הזמין לי, למחרת זה כבר היה אצלו.

כפי שציין @amosbmw, החוכמה היא לקנות את ה-Bosch עם המק״ט הספציפי לרכב שלך, כי הם מייצרים מוצר מדויק לכל סוג רכב (אני יודע על גרמנים, לא יודע לגבי אחרים). ההבדל הוא כמובן שמיים וארץ, ומי שכותב ש-Bosch ומותג עלום שם אחר הם אותו דבר פשוט קנה את המגב הגנרי עם המתאמים, מה שהביא לתוצאה לא מדויקת.

המון פעמים כאשר ישבו לידי אנשים ברכב הם בעצמם נפעמו מכמה המגבים שקטים ומנגבים מבלי שאמרתי כלום.

אגב, יש מנקה שמשות עם חומר דוחה מים של Rain-X באוטו דיפו וכדומה. שווה גם להשקיע בכזה דבר.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד אוהב את המגבים המקוריים שהגיעו לי עם היונדאי. שקטים ומנקים מעולה.

חייב למצוא כאלה להחלפה הבאה.

Hyundai Kona 2023 1.6T

I did not lose my mind, it was mine to give away

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Fraysa כתב:

אתה יכול ליצור קשר עם חברת לדיקו בע״מ שהם יבואנית של מגבי הרכב של Bosch בישראל.

אני יצרתי איתם קשר וקיבלתי את המק״ט שמתאים לרכב שלי (BMW סדרה 2) והם נתנו לי גם טלפונים של נותני שירות שמוכרים את המוצרים שלהם. יצרתי קשר אחד אחד עד שמצאתי מישהו אחד שאמר שאין לו במלאי כי זה מק״ט מיוחד אבל הזמין לי, למחרת זה כבר היה אצלו.

כפי שציין @amosbmw, החוכמה היא לקנות את ה-Bosch עם המק״ט הספציפי לרכב שלך, כי הם מייצרים מוצר מדויק לכל סוג רכב (אני יודע על גרמנים, לא יודע לגבי אחרים). ההבדל הוא כמובן שמיים וארץ, ומי שכותב ש-Bosch ומותג עלום שם אחר הם אותו דבר פשוט קנה את המגב הגנרי עם המתאמים, מה שהביא לתוצאה לא מדויקת.

המון פעמים כאשר ישבו לידי אנשים ברכב הם בעצמם נפעמו מכמה המגבים שקטים ומנגבים מבלי שאמרתי כלום.

אגב, יש מנקה שמשות עם חומר דוחה מים של Rain-X באוטו דיפו וכדומה. שווה גם להשקיע בכזה דבר.

טוב שלא אמרת הזמנה אישית מגרמניה שיבוא באונייה.

כולה יש מידות שאתה יכול למצוא באתר בוש העולמי לפי דגם הרכב, ומקסימום סדרות, סדרה שאולי יותר איכותית או בסיסית יותר.

"מוצר מדוייק לכל רכב" טוב שלא נסחפת...

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הזמנתי לי ולאשתי מגבי בוש אירו טווין לפי מק"ט.

מחזיקים כבר חורף שלישי והם מושלמים. יוחלפו בסט זהה כשימאס להם

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Avi132 כתב:

טוב שלא אמרת הזמנה אישית מגרמניה שיבוא באונייה.

כולה יש מידות שאתה יכול למצוא באתר בוש העולמי לפי דגם הרכב, ומקסימום סדרות, סדרה שאולי יותר איכותית או בסיסית יותר.

"מוצר מדוייק לכל רכב" טוב שלא נסחפת...

זה לא רק מידות.

בדגם הייעודי אין מתאמים והוא מתחבר ישירות.

הייתי נותן קישור לאתר בוש אירופה, אבל אין שם אפשרות לבחור ישראל.

אם תבחר אנגליה תקבל דגמים להגה ימני. ואם תבחר ארץ אחרת תקבל אתר בשפה המקומית.

אחרי שיש מק"ט מזמינים מcars245.

הנה דוגמה למגב שאני מחזיק במחסן, מתאים ל2 מכוניות בלבד. וככה זה בדרך כלל.

17070270485966798258010825109840.jpg

• רעיון טוב! 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...