Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפשיר אחורי

sl
שימו לב! השרשור הזה בן 6912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם !!!

רציתי לדעת איפוא אפשר למצוא מפשיר אחורי אשר נדבק לחלון כמו המפשיר הרגיל .ניסיתי לחפש ולא מצאתי .אולי מישהו יודע איפוא אפשר למצוא האיזור המרכז ?האוטו הוא סובגו די אל 1600 88.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעל רכב כמו שלך אם אותה בעייה .

הפתרון שנראה לי זה ביטוח שמשות , ובטעות לפגוע עם אבן , ואז מחליפים את החלון ואתה מקבל גם מפשיר חדש .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון שנראה לי זה ביטוח שמשות , ובטעות לפגוע עם אבן , ואז מחליפים את החלון ואתה מקבל גם מפשיר חדש .

ואז מסתכן בתביעה+ תיק במשטרה...

שווה בשביל 200 שקל, לא?

אני גם מחפש ערכה כזו. בזמנו מכרו זאת בהום-סנטר. אני בטוח שיש איזו חנות לחלקי חילוף שיש לה קיט כזה.

דני.

פיאסטה MK1 שנת 79 בשלבי שיפוץ ->[thread=41214]כאן[/thread]

מנוע:1L, ממוזגת+ תוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יפה :nono:

אני חושב שאם קצת מאמץ ניתן להשיג את הנ"ל אפילו שזה יחסית נדיר

איך אין לך מפשיר עכשיו?

חיווט יש לך והוא עובד?

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בחנויות הרכב (אוטו דיפו ושות') מן מישחה שאתה מורח והיא משחזרת את ה"חוטים" של המפשיר...

אין לי ניסיון עם זה, אבל זה נראה אחלה פיתרון...

צריך רק לזהות את המקום שבו "החוט" קרוע.

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...