Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רחוב עם צפירות בלתי פוסקות

שימו לב! השרשור הזה בן 251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרחוב בו אני מתגורר הוא רחוב קטן שאמור להיות שקט. בפועל זה רחוב עם המון משאיות שמובילות לבניית תמא וכו'. וכן נתיב חלופי לרחוב מקביל אותו הפכו לנתיב תחבצ.

מה שמביא להמון תנועה והמון צפירות בלתי נסבלות.

השאלה היא אם אפשר לצלם רכב צופר ללא סיבה, להתלונן.. או משהו בדומה. יש איזה כלי להתמודד עם הרעה הזו?

תודה ויום שקט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר יחסית קרוב לרמזור, אותה בעיה בשעות מסויימות (בגלל שכל אדם שני בטלפון, אז צופרים להם להתקדם).

אני התרגלתי לזה, ואני כבר לא שם לב לזה בכלל - זה לא ממש ליד הבית שלי, אבל בקרבה, כך ששומעים בעיקר את המשאיות כשהן צופרות.

לדעתי גם אם תצלם, בפועל לא תוכל לעשות עם זה כלום, וגם אם יתקבל ויקנסו, זה יגרום לך לסיפוק נקמני מסויים, אבל זה לא באמת יפתור את הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שזה שילוב של שני הגורמים, משאיות הבניה חוסמות את המעבר והנהגים צופרים.

זה קורה כשנהגים מגלים קיצורים דרך שכונות מגורים, על אחת כמה וכמה אם הדרל הראשית הפכה לנת"צ בלבד והרשות המקומית לא הבינה את ההשלכות.

תאורטית ניתן לפנות לעיריה ולדרוש חסימות שינתבו את התנועה מחוץ לשכונה. מעשית זה מציאותי רק אם יש לכם ועד שכונה חזק.

אם התמא אין מה לעשות, זה בלאגן, אבק ורעש עד לסיום.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ''ל

למשאיות זה לא חוקי לצפור אך אכיפה אפסית וענישה עוד פחות...כולל הצילומים שלך.

הכי טוב זה שידברו עם הקבלן ל"חדד נהלים"

אצלי החלפתי חלון מהזזה לקיפ עם גומיות טובות וזכוכית כפולה, 1100 שקל ופטר 90% מהבעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, lior2321 כתב:

למשאיות זה לא חוקי לצפור

לאף רכב, אלא כדי למנוע סכנה:

השימוש בצופר תק' (מס' 3) תש"ל-1970

63.  (ג)   בדרך עירונית לא ישמיע אדם אות אזהרה בצופר אלא למתן אות אזהרה למניעת סכנה קרובה שאין למנוע אותה באופן אחר.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לצאת לנסיעה של 10 דקות בכביש ולספר כמה דברים לא חוקיים ראית. המשטרה לא יכולה להעמיד ניידת בכל צומת 24/7

ככה זה כשגרים ליד כביש, בכל הערים הגדולות יש כבישים וגם רכבות קלות שעוברות בין בתים ובתוך השכונות, אין מה לעשות. אתה יכול להתקין חלונות אטומים.

עריכה אחרונה על ידי Liran3331
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Be roo כתב:
לפני 10 שעות, lior2321 כתב:

למשאיות זה לא חוקי לצפור

לאף רכב, אלא כדי למנוע סכנה:

מה לגבי צופרי אוויר של משאיות? זה שווה ערך לצופר רגיל?

ברחוב מגורי ובמקביל יש כמה תמ"א ותנועה ערה של משאיות וצפירות אוויר כל היום.

כל תחלופה של מערבל בטון אחד בשני מלווה צפירות

ואפילו משאית פינוי הזבל העירונית צופרת בצופר אוויר, כנראה 'להגיד' משהו לפועלים שרצים אחריה.

האמת שכבר התרגלנו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנה שציטטתי לא מסייגת, לפיכך היא חלה על כל סוג צופר.

בנוסף, צופר אויר צריך לעמוד בתקן מוגדר

(ב)  לא יותקן ברכב צופר מוסיקלי או צופר אוויר אלא אם כן יעמוד בתקן כאמור בפרט 20 בחלק ג' בתוספת השניה.

20.      צופר

(תקנה 359(א) ו-(ד))

הצופר ברכב יתאים לאחד מתקנים אלה:

(1)  28 ECE REG.;

(2)  EEC70/388/.

סימונים:

(1)  E.C.E.;

(2)  E.E.C..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוצא לי לבקר לפעמים במסגרת העבודה באתרי בניה - ההתנהלות זה ככה:

יש שער בכניסה לאתר בניה

הנהג תובלה מתעצל לרדת לפתוח וצופר מבחינתו עד מחר שמישהו יצא ויפתח לו.

הנהג מערבל צריך לתקשר עם המשאבה, הוא צופר.

המוביל צריך לתקשר עם המנוף, הוא צופר.

וככה מתנהלת התקשורת באתר בניה ובמיוחד באחד שבו מנהל העבודה לא עם היד על הדופק או לא חטף כבר פעם פעמיים ממוקד 106

היה פעם אתר מאוד בעייתית שבשכונה צפופה ובתקופות של התחממות ביטחונית נהגי המשאיות היו צופרים אקסטה כדי להפריע לרחוב, שם כבר מוקד בליווי משטרה עשו מבצע אכיפה נקודתי והקבלן נקנס. אבל זה אירוע נדיר (לאכיפה ולא לצפירות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...