Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בפעם הבאה שאתם חושבים על הגדלת החישוקים כדי לשפר את הביצועים...

שימו לב! השרשור הזה בן 368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני קניתי צמיגים של טויו עלו לי 2000 שקל ל 4 צמיגים, יכולתי גם סינים חדשים ב 1000 שקל כמעט קניתי ואז התחרטתי והלכתי על הטויו.

גאנטים חדשים עלו לי 2500 ש"ח

סכ"ה 4500 שקל

עדיף לקנות צמיגים טובים ויש לך 4-5 שנים שקט מצמיגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתרונות:

שיפור אחיזה -שולי.

מראה- $$$

חסרונות:

צריכת דלק- שולי

האצה ממקום- שולי

נוחות-שולי עד בינוני

עלות צמיגים- 20-30% +

עד לפני כשנה , בשבילי היה מראה>השאר.

אני יורד ל15 פעם הבאה שאני מחליף חישוקים.

.When a man opens a car-door for his wife, it's either a new car or a new wife

טבלאות השוואה לפולישים,פדים ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אציין שאיני נהג מרוצים (וגם אם רציתי לא נראה לי שזה הרכב שייתן לי את זה)..

כי בחרת ברכב הלא נכון של VAG, פאביה ספורט 16v זה הדגם שהיה נותן לך את זה.

:)

כתבו לך את החסרונות והיתרונות, אל תבהל מירידה בביצועים או צריכת דלק, גם אם יהיה שינוי בהם הוא צפוי להיות די שולי, לא משהו שישתנה מקצה לקצה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שאני חוזר ל15, אמרתי שאני יורד ל15. המידה המקורית אצלי היא 14" , אני כרגע עם 17 חתך 40. אל תשאר איך זה מאושר.

אם רוחב ה17 הוא 7-7.5(205-215) אז המחיר יכול להיות באיזור ה3500.

אם רוחב ה17 הוא 8+ (225+) אז המחיר 4000 הגיוני.

למרות שמומו נחשב לאיטלקי, הגאנטים שמגיעים לארץ לא מותבעים made in italy וכלל לא מותבעת שום מדינת ייצור.

האם הם סינים ? לא יודע.

עד כמה הם באמת איכותיים ? לא יודע.

כבר ראיתי מומו סדוקים.

על מה אני נוסע ? מומו :|

.When a man opens a car-door for his wife, it's either a new car or a new wife

טבלאות השוואה לפולישים,פדים ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם חושבים שעדיף: לעבור למידה 205/55/16 או 225/45/17 ? או שאם כבר להגדיל אז עדיף לגדול יותר(225/45/17) וזה לא כ"כ משנה מבחינת החסרונות?

עריכה אחרונה על ידי itamar4444
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ב16 החתך יותר גבוה אז הנוחות פחות תיפגע. מעבר לזה, תלוי רק בטעם שלך ובג'אנט שיראה לך יותר טוב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקפוץ מ 195 ל 225 זה מוגזם תיהיה לך פגיעה לא מינורית בצריכת הדלק + רעשים מכיון הצמיגים במהירויות שיוט של 100-120 , תרשום את המידות שהרכב שלך יכול לנעול ואולי יהיה מידה יותר סבירה .

ברכב הקודם שלי מידת הצמיגים המקורית היתה 195,65,15 בדגם המפואר שהיה לי המידה היתה 205,55,16 ואני עליתי ל 215,50,17

ההבדל הוא לא זניח כשאתה מחזיק רכב יותר משנה מחיר הצמיגים הוא לא 200-300 שקלים אלה אם אתה מרכיב צמיג סיני נחות ואתה פוגע כמעט בכל היתרונות של מידה גדולה יותר.

HU: Clarion CZ702 AMP 1 : Celestra FA475x

AMP 2: Phoenix Xenon 400.1 Sub: Seas Lotus

COMP : Ground Zero Uranium

[h=1][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ג'נטים של momo מומלצים או שגם סינים נחשבים בסדר? והאם מחיר של פלוס מינוס 4000 שקל לג'נט 17 של momo הוא סביר\מוגזם\זול מידי?

אתה מוזמן להתרשם בדף הפייסבוק שלו Momo nitto

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

אני יודע שדובר על זה רבות בעבר, אבל רציתי לדעת אם יש איזשהן השפעות גדולות משינוי קטן במידת ג'אנט מ15 ל16 אינץ'?

בעיקר בתחום צריכת הדלק והנוחות.

אני לא מחפש הרפתקאות ולא מעוניין לסבול ביום יום בשביל זה, אני מחפש רק שיפור במראה של הרכב ע"י החלפת הברזלים 15" לג'אנטים 16".

מדובר על גולף 2008 (1.6 ידנית), שינוי מ-195/65/15 ל-205/55/16.

תודה לעוזרים.

Audi A3 8V Sportback

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

ברשותי טראנו 3.0 2003 ,

המידה המקורית של הצמיגים 235X70X16 , בנסיעה בכביש בין עירוני במהירות 110 קמ"ש הסל"ד עומד על 2400,

כאשר החלפתי לצמיגים 245X75X16 - בנסיעה בכביש בין עירוני במהירות 110 קמ"ש הסל"ד עומד על 2100.

האם מזה אפשר להסיק שיש חיסכון בדלק בנסיעה בין עירונית? אני יודע שבנסיעה עירונית צריכת הדלק עולה בגלל שהצמיג יותר כבד..

חג שמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...