Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרך שווה. עכשיו הרבה יותר זול לנסוע באוטובוס. כל הכבוד מדינת ישראל!

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, SlowRide כתב:

אמרת שיש בתים פרטיים ב1.2 מליון. אין. 

מגרש עם חורבה שצריך להרוס ולבנות מחדש לא נחשב.

איזה עבודה יש בטבריה?

-מכירות, ביובית\אינסטלציה- תמיד יש עבודה בקקי,לפתוח עסק של פלאפל ב10 שקל או פיצה שמש או מקסטוק, הוראה, עיריה- הכי טוב להיות עובד עיריה,דייג,מנקה דגים,מנקה ספינות,מנקה חופים,מכונאי של סירות,מתדלק של סירות בים, מפעיל קייקים, מפעיל אבובים,מלונאות,חניונאי באחד מהחניונים של הכינרת עם המחירי כניסה בטוח המשכורת שם גבוהה,נהג אוטובוס,נהג מיניבוס,נהג מונית,יועץ עיסקי לחנויות, סוכן מכירות של קוקה קולה או פפסי או דאנקן דונאטס,קצב. אני אחשוב על עוד דברים ואדווח

מה יעזור לך תיירות? 

- יש עבודות שמכניסות הרבה כסף. מנהל משק במלון מעפן 12+, במלון נחשב מאוד 20+. ומנהל קבלה מגיע למשכורות שלא ידעתי עליהם והרבה מאוד טיפים. תדע לדבר עם הצליינים ואתה מלך! 

דגים יש בכל מקום.

- אין בים המלח

תשובותי כדלקמן

@GREEN.

בוא נעצור פה

נראה שאתה מדבר על בן הזמנים

אם כן אז ב3 שבועות האלו אפילו 486 ב19:45 מים המלח שכלב לא עולה עליו והנהג נוסע לבד טופלס, בבן הזמנים האוטובוס הזה נראה כמו בהודו עם כמות האנשים עליו.

אשמח לבדיקה היום, שהיום יעשה טיול לירושלים,בוא נראה מה יקרה עם הזמנים.

אני שנה שעברה עשיתי את זה,הייתי בבני ברק בחמישי בערב שחמישי בערב בבני ברק זה כמו הופעה של עומר אדם בתל אביב, יש פקק על המדרכות של ההולכי רגל, ולקח לי רגיל לחזור הביתה ב402.היה בסדר גמור. היה עמוס אבל לא עמוס לעייפה.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 345
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 56 דקות, eladns כתב:

מכירות, ביובית\אינסטלציה- תמיד יש עבודה בקקי,לפתוח עסק של פלאפל ב10 שקל או פיצה שמש או מקסטוק, הוראה, עיריה- הכי טוב להיות עובד עיריה,דייג,מנקה דגים,מנקה ספינות,מנקה חופים,מכונאי של סירות,מתדלק של סירות בים, מפעיל קייקים, מפעיל אבובים,מלונאות,חניונאי באחד מהחניונים של הכינרת עם המחירי כניסה בטוח המשכורת שם גבוהה,נהג אוטובוס,נהג מיניבוס,נהג מונית,יועץ עיסקי לחנויות, סוכן מכירות של קוקה קולה או פפסי או דאנקן דונאטס,קצב. אני אחשוב על עוד דברים ואדווח

לא תודה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מקורב, רק מבסוט שבאמת באים לטובת החלשים.

ואני לא מקשיב לכם שעלה המחיר. לא יודע מה אתם רוצים. אני ירושלמי ואני רואה מה הולך פה ואנשים מבסוטים.

מי שלא מבסוט שישחרר. לא צריך כל דבר לקטר.

מבחינתי קיבלנו מתנה מהממשלה.

נקווה שבעתיד תיהיה תחבורה 24\6

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, eladns כתב:

אני ירושלמי ואני רואה מה הולך פה ואנשים מבסוטים.

בהחלט,

בגלל שבעיר בגודל של ירושלים

תמיד נסיעה היתה עולה גם יותר מ5.5

וחופשי גם לא היה אמור להיות זול יותר.

אבל במקומות קטנים יותר, חטפו חזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעתיים, eladns כתב:

-מכירות, ביובית\אינסטלציה- תמיד יש עבודה בקקי,לפתוח עסק של פלאפל ב10 שקל או פיצה שמש או מקסטוק, הוראה, עיריה- הכי טוב להיות עובד עיריה,דייג,מנקה דגים,מנקה ספינות,מנקה חופים,מכונאי של סירות,מתדלק של סירות בים, מפעיל קייקים, מפעיל אבובים,מלונאות,חניונאי באחד מהחניונים של הכינרת עם המחירי כניסה בטוח המשכורת שם גבוהה,נהג אוטובוס,נהג מיניבוס,נהג מונית,יועץ עיסקי לחנויות, סוכן מכירות של קוקה קולה או פפסי או דאנקן דונאטס,קצב. אני אחשוב על עוד דברים ואדווח

מה יעזור לך תיירות? 

- יש עבודות שמכניסות הרבה כסף. מנהל משק במלון מעפן 12+, במלון נחשב מאוד 20+. ומנהל קבלה מגיע למשכורות שלא ידעתי עליהם והרבה מאוד טיפים. תדע לדבר עם הצליינים ואתה מלך

כל עבודה מכבדת את בעליה, אבל ברוב העבודות האלה ספק אם תצליח לחסוך משהו בשביל לקנות את דירת חלומותיך ב780 אלף שקל בלי חניה ומעלית.

כדי לנהל מלון לא צריך לגור בטבריה. גם כמה מלונות כבר יש שם?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מעל 10 מלונות

חלקם ממש מטורללים במחירים שהם מבקשים.

ועוד בספטמבר,לא תגידו באוגוסט

שו הדה מלון וילה אירופה 1917???

image.thumb.png.85b8aa92c4ae092d4292ebc197c08226.png

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, vadim6385 כתב:

אלא אם אתה מתכנת שעובד fully remote

אם אני מתכנת מרחוק, אני צריך אינטרנט טוב.

ואיכשהו, אין שום דבר שימשוך אותי לטבריה. 

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, David32 כתב:

אם אני מתכנת מרחוק, אני צריך אינטרנט טוב.

ואיכשהו, אין שום דבר שימשוך אותי לטבריה. 

פה אתה טועה. להבדיל משרת המגדר, סליחה התחבורה, שר התקשורת זרק כמעט 100 מיליון שקל על הבאת סיבים אופטיים למקומות נידחים. בחלק מהיישובים זה כבר עובד, בחלק אחר נמצא בתכנון מתקדם.

ובנינו, אינטרנט במהירות מטורפת עם פינג נמוך הרבה יותר חשובים לגיימרים מאשר ל(רוב) המתכנתים.

לפני שעה, eladns כתב:

לא מקורב, רק מבסוט שבאמת באים לטובת החלשים.

ואני לא מקשיב לכם שעלה המחיר. לא יודע מה אתם רוצים. אני ירושלמי ואני רואה מה הולך פה ואנשים מבסוטים.

מי שלא מבסוט שישחרר. לא צריך כל דבר לקטר.

מבחינתי קיבלנו מתנה מהממשלה.

נקווה שבעתיד תיהיה תחבורה 24\6

מאיפה היהירות? לא נבלבל אותך עם עובדות, כנראה שאין קליטה שם בחלל. 

אזרחים לא אמורים לקבל מתנות מהממשלה, אלא שירות. על כל מתנה מישהו משלם.

מירי רגב כשרת תחבורה הורידה את מחיר הנסיעה בפריפריה ל 3 שקלים לכרטיס. זו הייתה מתנה לחלק, אחרים שילמו עליהם. הנוכחית עשתה להיפך - ביטלה את ההטבות לפריפריה, העלתה את המחיר של נסיעה ברכבת  ועשתה חופשי חודשי זול לאוטובוס וזה מטיב עם תושבי הערים הגדולות.

ועל הדרך קמפיין פרסומי שבטח עולה כמו להפעיל עוד 100 אוטובוסים למשך שנה.

אז לא, אני לא מבסוט ואני לא אשחרר. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, eladns כתב:

בפירסומת של דרך שווה כולם מאושרים.

גם בפרסומות של רמדיה הראו תינוקות בריאים ושמחים.

או פרסומות של קוקה קולה, במיוחד כשזה הכיל קוקאין.

Vintage Ads for Heroin, Weed & Other Old-Time Medicines - HubPages

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין על קוקה קולה!

טעם החיים! 

קוקה קולה!

שותה ליטר וחצי ביום.

עד היום אני מגיש קורות חיים להיות סוכן של קוקה קולה בירושלים,יש להם מרכז חלוקה בעטרות. אבל ברור שזה  חבר מביא חבר.

מקבלים 2 שישיות קולה לשבוע לבית!!!

חלום!

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...