Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרך שווה. עכשיו הרבה יותר זול לנסוע באוטובוס. כל הכבוד מדינת ישראל!

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תהנה מסכרת

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 345
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

שים לב שזה דירה של סלון וחדר שינה אחד.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן צודק אבל אמרתם דירה ב1.2 מיליון שקל.

אז בטוח יש באשקלון 3 חדרים ב1.2 מיליון ואולי אף יותר.

שוב הדיון פה הוא על החיסכון בלנסוע מהפריפריה למרכז.

אבל נראה שזה לא הולך לשום מקום, אז יאללה בחירות ונראה מה יעשה שר התחבורה הבא.

נקווה לטוב

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידעת השר הבא:

בגרמניה החל בחודש יוני פרויקט שבו ניתן לרכוש כרטיס חודשי לנסיעה בתחבורה הציבורית בכל רחבי המדינה (פרט לרכבות מהירות) ב-9 אירו בלבד (כ-30 שקלים). לקראת סיום התוכנית, הודיע משרד התחבורה הגרמני כי בשלושת החודשים האחרונים נחסכה פליטה של 1.8 מיליון טונות של גזי חממה.

יאללה,שעה 20:00 זמן לישון ,נדבר מחר

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, SlowRide כתב:

שים לב שזה דירה של סלון וחדר שינה אחד.

לי זה היה סבבה, אם זה היה איפשהו בדרום השרון.

או שזה היה עולה 600 אלף, ולא 980.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, eladns כתב:

אז ב600 אלף היית קונה בית באשקלון ונוסע בתחבורה ציבורית למרכז כל יום לעבוד?

הייתי שוקל אולי, אבל לא בטוח. מצד אחד יש רכבת מאשקלון לכפר סבא, מצד שני זה להוציא 600 אלף, ועדיין להיות במקום לא כיף.

נראה לי עדיף להמשיך לשכור ולהיות במקום יותר נורמלי, לפחות במקרה שלי, כשאין אישה וילדים על הראש.

ואם היו ילדים, לא בטוח שהייתי רוצה שיגדלו באשקלון/טבריה/ירושלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.8.2022 בשעה 18:27, eladns כתב:

באשקלון עם נוף לים תקנו?

הנה, נניח שכל יום תסעו למרכז זה בסדר?

image.thumb.png.4b55087b2a47e010dcda68fbfb7016a3.png

אתה לא רוצה לגור באיזור הזה, שם כל המסוממים והנפקניות ישנים תרד למטה עם ילד או החברה או אישתך ותתקל בכאלה בלי סוף.

לגבי הרפורפה - אלו בעלי הרכבים שמקבלים כסף לדלק לפי חופשי חודשי שנדפקו :P 

במקום איזה 400 לקבל 250

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מילון ברשת.

בקיצור, מילה מעודנת במיוחד במקום המקובלת.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • מצחיק 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.8.2022 בשעה 13:18, wa11a כתב:

זה כבר באמת בעיה שלך. אי אפשר לספק שירות אוטווס לכל ישוב של כמה אנשים זה לא כלכלי ואין סיבה שיסבסדו מושבים וקיבוצים בצורה כזו עמוקה. ואני אומר את זה בתור מושבניק במקור שכל המשפחה שלו במושבים.

ובאותו נושא. אני גר בישוב נחמד במרכז ואוטובוס מגיע לתוך הישוב 3 פעמים ביום, לא חושב שיש כן הרבה משפחות עם פחות משתי מכוניות. אמנם ישנה ביציאה מהישוב תחנת אוטובוס המשרתת הרבה קווים אלא מה, מהמרכז ליציאה זה קרוב לשני ק"מ בירידה (ליציאה, בדרך חזרה זו חתיכת עלייה..).

קצת לפני פרוץ הקורונה הציעו לי עבודה מאוד כדאית בהרצליה והתחלתי לחשב:

-אוטו: הרבה קיילומטרז' חודשי אך אקח ליסינג. הנסיעות ישרפו לי קצת פחות משעתיים כל יום (הייטקיסט, מגיע לפני הפקקים ב 7 בבוקר ויוצא בשלוש או שבע).

-רכבת: הזמן (מדוד) בין היציאה מהבית והגעה לכניסה ברכבת הוא 12 דקות אך אז מתחילה סאגת הנסיעות ברכבת. ישנו חלון של 25 דקות בהחלפת רכבות וכמובן שצריך להתנייד מהתחנה למשרד (אוטובוס, עברתי את הגיל של קורקינט😢) אז זה יוצא גם קרוב ל 3 שעות.

אוטובוס: לא יפתיע אותכם זה גם יוצא גם קרוב ל 3+ שעות, אבל כדי להגיע/לחזור מהתחנה צריך רכב...

בסופו של דבר הקורונה טרפה את הקלפים אך אם הייתי לוקח את העבודה הזו הייתי משתמש ברכב ויעלה כמה שיעלה (מגולגל למעסיק😀)

בתכלס, אם גרים טיפה רחוק מעיר גדולה וצריך מעט גמישות (מבחינת מסלולים ו/או זמנים) אז נסיעות באוטובוס ממש לא יכולות לספק את ההתניידות הדרושה. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...