Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש שיאמרו "כמידי חודש בחודשו" החודש גם הדלק אמור להתיקר

WE988244
שימו לב! השרשור הזה בן 652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
לפני 7 שעות, WE988244 כתב:

כל הכבוד לממשלת ישראל.

כי ?  הם אלה שקובעים כמה עולה הזהב השחור למדינת ישראל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הם משאירים את הבלו ברמה גבוהה מאוד גם בתקופה של אינפלציה גואה (ואני כבר לא מדבר על המס הרקורסיבי עם תנאי עצירה - "עד שאנשים יקיאו" = בלו + מע"מ על הבלו)

• אהבתי 2
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עליית המחירים נובעת

א. מהתיק'ות השקל, (זה דבר שהמדינה גורמת לו),

ב. מעלית האינפלציה, (גם באחריות הממשלה),

ג. 60% מכל עליה שהיא זה מס הבלו, (זאת אומרת שהמדינה מרויחה עוד עשרות מליונים,)

ובמקום לומר שמעל לרף של 6 ש"ח לליטר שעל פי זה התבסס הערכת התקציב המדינה מוותרת לגמרי על המס בלו,

אנחנו במצב שהדלק מגיע ל7.5 ש"ח בערך ולולי הפיחות של חצי שקל במס הבלו הינו מגיעים ל8 ש"ח + 

ולכן המדינה עדיין מרויחה עלינו המון מכל עליות המחירים האלו,

ואני לא מאשים ממשלה כזו או אחרת אלא כל ממשלה שלא רואה את טובת האזרח הקטן, אלא זה שנכנס עוד כסף אז ניתן ע"י הכסף הזה לשמור על עוד כמה אנשים דבוקים לכסאות עור הצבי זה כואב לי,

והלואי שמישהו כאן יתעשת זריז,

למה יוקר המחיה נהיה קטסטרופה מיום ליום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שצריך זה מגיפה עולמית, עוצרת פעילות.

מחיר הדלק באפריל 2020:

image.thumb.jpeg.b46e84ac0b0f26c9781787d92eea34dc.jpeg

• מבאס 2

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, WE988244 כתב:

אנחנו במצב שהדלק מגיע ל7.5 ש"ח בערך ולולי הפיחות של חצי שקל במס הבלו הינו מגיעים ל8 ש"ח + 

לא רוצה להיות פסימי מדי, אבל בקצב הנוכחי, ובסוף לאחר ביטול ה"הטבה בבלו", אנחנו נגיע ל-9+ ?

מי יודע.. הלוואי וזה לא ייקרה.

אורי,

המגיפה לא נעלמה לשום מקום. היא פשוט הרבה פחות קטלנית מבעבר.

אנחנו פשוט חיים לצידה.

הדלק יקר מאוד גם בארה"ב. 

אחותי גרה 20 שנה שם, [קליפורנייה, CALABASASS], היא לא זוכרת שאי פעם היה ככה.

6.4 דולר לגלון! אם לתרגם לליטרים, זה יוצא כ-1.7 דולר לליטר. כלומר 5.7 שקל לליטר.

אצלנו באילת המחיר כרגע הוא 6.04 [שרות עצמי]. כלומר רק 34 אג" הבדל.

כאשר פעם הדלק הדלק אצלנו היה יקר פי 2.5 מאשר שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מס נסועה יחליף את הבלו"

חוק ההסדרים נחשף: מס נסועה יחליף את הבלו, סוף להסכמי הבלעדיות של ספקי המזון | כלכליסט (calcalist.co.il)

דיי ברור שהמדינה תרוויח גם מהמהלך הזה וברור שיהיה סכום מינימום בלי קשר לכמות הנסועה שנעשה. 

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבית נפט היום עולה מעל 100 דולר, בנוסף, הדולר מתחזק ביחס לשקל. 

תשווו מחירים ביחס לכל העולם ותגלו שאנחנו לא משלמים יותר מכולם. זה מאד נוח להאשים את הממשלה...

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, yossiaviel כתב:

המגיפה לא נעלמה לשום מקום. היא פשוט הרבה פחות קטלנית מבעבר.

אנחנו פשוט חיים לצידה.

הדלק יקר מאוד גם בארה"ב. 

אחותי גרה 20 שנה שם, [קליפורנייה, CALABASASS], היא לא זוכרת שאי פעם היה ככה.

6.4 דולר לגלון! אם לתרגם לליטרים, זה יוצא כ-1.7 דולר לליטר. כלומר 5.7 שקל לליטר.

אצלנו באילת המחיר כרגע הוא 6.04 [שרות עצמי]. כלומר רק 34 אג" הבדל.

כאשר פעם הדלק הדלק אצלנו היה יקר פי 2.5 מאשר שם.

המגיפה לא נעלמה, נעלמו הסגרים...

כשגרתי בארה"ב  (בחוף המזרחי) 1997-1999 מחיר הדלק נע בין 90 סנט ל-1.2 דולר לגלון במקומות בהם גרתי. זכור לי שזה היה אז בערך  רבע מהמחיר בארץ.  בקליפורניה המחירים היו תמיד גבוהים יותר מאשר בניו יורק (אני חושב שיש להם מיסים גבוהים יתר על הדלק) אבל מדהים לראות כמה יקר שם כעת.

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, WE988244 כתב:

עליית המחירים נובעת

א. מהתיק'ות השקל, (זה דבר שהמדינה גורמת לו), 

השקל הוזל, המט"ח התייקר. זו תוצאה של פעילות של בנקים מרכזיים ותהליכים כלכליים בכל העולם. ישרא קטנה חכדי להשפיע על התהליכים האלה.

ב. מעלית האינפלציה, (גם באחריות הממשלה),

נובעת מכל אותם תהליכים בעולם: עליית מחירי הנפט, מחירי ההובלה, הקשיים בשרשרות האספקה. שוב, הרבה יותר גדול מהמשק הישראלי. תחשוב רק על הסגר בשנגחאי, שמשפיע על העולם הרבה יותר מכל כלכלת ישראל.

ג. 60% מכל עליה שהיא זה מס הבלו, (זאת אומרת שהמדינה מרויחה עוד עשרות מליונים,)

יש לך הצעה למקור כנסה חלופי כדי לשלם את הוצאות המדינה? נניח, העלאה של מס ההכנסה או מע"מ? או שאתה רוצה שהמדינה "תדפיס כסף" - כלומר תגרום לאינפלציה ועליית מחירים נוספת?

ובמקום לומר שמעל לרף של 6 ש"ח לליטר שעל פי זה התבסס הערכת התקציב המדינה מוותרת לגמרי על המס בלו,

ולכן המדינה עדיין מרויחה עלינו המון מכל עליות המחירים האלו,

ואני לא מאשים ממשלה כזו או אחרת אלא כל ממשלה שלא רואה את טובת האזרח הקטן, אלא זה שנכנס עוד כסף אז ניתן ע"י הכסף הזה לשמור על עוד כמה אנשים דבוקים לכסאות עור הצבי זה כואב לי,

והלואי שמישהו כאן יתעשת זריז,

למה יוקר המחיה נהיה קטסטרופה מיום ליום.

אתה נובח על העץ הלא נכון. מחירי הדלק נגזרים ממחירו בעולם, וככל שמחיר הדלק בעולם עולה כחך חלקו היחסי של הבלו במחיר יורד. אני מציע שתבדוק את נוסחת חישוב מחיר המכסימום לבנזין 95, שאר הדלקים נמכרים במחירי שוק חופשי (כמובן עם המיסוי עליהם).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...