Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש הצדקה לקחת רכב בן שנה וחצי לבדיקה - פרטים נוספים בפנים

bjlb
שימו לב! השרשור הזה בן 673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דומה הדבר לנהג שלא עושה ביטוח כי הסיכוי שיהיה מעורב בתאונה קטן והפרמיה לא שווה את זה לדעתו, מבוסס על כישוריו כנהג.

פות"ש יעשה כמובן ככל שיחליט, מה שבוודאות הוא, שהוא קונה חתול (חלילה שחור) בשק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי בשנה האחרונה 2 רכבים, צעירים, עם ק"מ נמוך, עם תיק טיפולים מסודר, עם עבר ביטוחי נקי וגם המוכרים נראו לי (ובאמת היו) אחלה אנשים
גם אני התלבטתי אם להשכיב כמה מאות שקלים וזמן במשהו שנראה לי מיותר.

בסופו של יום החלטתי לבדוק רק בשביל השקט הנפשי.
בניגוד לסיפורים של קודמי, הכל היה תקין והרכבים באמת יצאו נקיים לגמרי.

כשמדובר בלא מעט כסף, לשקט הנפשי יש גם מחיר קטן.

• רעיון טוב! 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים חיפשתי לאון FR, הגעתי לסוכנות רכב גדולה מוכרת ו"אמינה", כך חשבתי לפחות.

הייתה אחת מהממת בת כמעט שנתיים (עם עוד חודש/חודשיים אחריות) קילומטרז' סביר, הכל היה נראה מעולה.

איש המכירות אמר שיש טופס בדיקה והרכב נקי נקי נקי, ללא תיקונים וללא פגם.

האמת? הצליח לסבן אותו יפה יפה, הראה לי בדיקה מהמכון שליד (שאני אישית בודקות שם תמיד) הכל היה נראה מושלם, הראה לי ולקח חזרה ככה שלא ממש יכלתי להתעמק יותר מידי).

שניה לפני שסגרתי על הרכב, החלטתי בכל מקרה לקחת לבדיקה מטעמי.

הרכב נלקח למכון שליד, (איפה שכביכול נבדק לפני).

בסופו של דבר הרכב עבר תאונת צד עם פגיעת שילדה.

אסור לותר על בדיקה.

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, zvit כתב:

רק כדי להבין למה אני מתכוון - אשתף במקרה שקרה לי אצל בטרייד-אין של אחד היבואנים הגדולים לפני 25 שנה, אבל רלוונטי גם היום.

אמא שלי רצתה לרכוש רכב משומש קלות מדגם שהיה חדש יחסית.

בין השאר הלכנו לראות רכב בן שנה עם 4000 ק"מ שהיה בטרייד-אין של היבואן. הסיבה לדברי הטרייד: הבעלים של הרכב נפשטר ולכן הק"מ הנמוך כי לקח זמן עד שהוציא צו ירושה.

ישבתי ברכב - באמת נראה חדש לגמרי עם 3800 ק"מ על הספידומטר (האנלוגי). הרמתי טלפון למוסך המורשה של אותו יבואן, ובקשתי מהמזכירה שתבדוק לי הסטוריית טיפולים.

היא אמרה שלפי הנתונים אצלה הרכב עבר 23000 ק"מ, טיפול אחד, ולא פחות  מ-23(!) כניסות לתיקונים תחת אחריות.

הצלחתי גם לאתר את הבעלים של הרכב שסיפר לי שהיבואן רכש חזרה את הרכב כחלק מפשרה בהליך משפטי שניהל נגדו.

שורה תחתונה: לא רוכשים רכב בלי בדיקה גם אם הוא נסע רק 1000 ק"מ, ויצא מסוכנות לפני שבועיים. 

את כל זה בדיקה במכון לא מגלה

והיסטוריה ממוסך דוקא כן מגלה

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, bjlb כתב:

כמו שחשבתי, זרקתי 600 שח. הבוחן אמר הכל ג'דיד. 

אבל יאללה, שיהיה במזל.

נקנה xv 2020, מנוע 2000.

אפתח שירשור אחר בנושא.

ליאור 

תתחדש!

לא זרקת 600 שקל. השקעת 600 שקל בנסיעה ברכב חדש, בראש שקט, בלי דאגות.

מחכה לשרשור ולתמונות. 

• רעיון טוב! 2

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...