Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מזמינים היום טסלה? פשוט באתר?

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 804 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן, כלול עם הרכב.

למרות שאם טענת את הרכב בלילה לפני שיצאת, אני לא מצליח לחשוב על הרבה מקומות בישראל שלא תצליח להגיע אליהם+להסתובב קצת באיזור+חזרה על אותה טעינה, ככה שזו לא ממש דאגה הכרחית. רכב חשמלי בישראל עובד טוב כי זו מדינה קטנטנה.

אם מדברים על ה LR אז בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Pika007 כתב:

כן, כלול עם הרכב.

למרות שאם טענת את הרכב בלילה לפני שיצאת, אני לא מצליח לחשוב על הרבה מקומות בישראל שלא תצליח להגיע אליהם+להסתובב קצת באיזור+חזרה על אותה טעינה, ככה שזו לא ממש דאגה הכרחית. רכב חשמלי בישראל עובד טוב כי זו מדינה קטנטנה.

אם מדברים על ה LR אז בכלל.

אבל אם נסעתי ל 4 ימים לצפון?

כנראה נלך על ה LR

מה לגבי כל הפיצרים שהם מציעים ?

כל מה שהם מציעים קיים ואפשרי בארץ? או שאני אמור לשלם 40 אלף על משהו שאולי יום אחד בעתיד יעבוד?

אם אני לא לוקח את זה אין לי מעבר נתיב אוטומטי, חניה אוטומטית וכ'ו?

ואיפה אני רואה את כל הפיצ'רים של הרכב?

כבר הבנתי שלא יהיה לי שם פיצרים של אי קלאס אבל חבר סיפר לי שאפילו חימום במושבים לא היה לו, שזה בדיחה

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Transporter כתב:

אבל אם נסעתי ל 4 ימים לצפון?

כנראה נלך על ה LR

מה לגבי כל הפיצרים שהם מציעים ?

כל מה שהם מציעים קיים ואפשרי בארץ? או שאני אמור לשלם 40 אלף על משהו שאולי יום אחד בעתיד יעבוד?

אם אני לא לוקח את זה אין לי מעבר נתיב אוטומטי, חניה אוטומטית וכ'ו?

ואיפה אני רואה את כל הפיצ'רים של הרכב?

כבר הבנתי שלא יהיה לי שם פיצרים של אי קלאס אבל חבר סיפר לי שאפילו חימום במושבים לא היה לו, שזה בדיחה

טלפון אחד אליהם יענה לך על כל השאלות האלו, וסביר להניח שביקור באתר יענה על חלק מהן.

על הדרך, טסלה מודל 3 זה לא רכב יוקרה ולא נועד להיות כזה, חשוב שתעשה עם עצמך תיאום ציפיות. גם איכות ההרכבה והחומרים זה שיא הבינוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Pika007 כתב:

טלפון אחד אליהם יענה לך על כל השאלות האלו, וסביר להניח שביקור באתר יענה על חלק מהן.

על הדרך, טסלה מודל 3 זה לא רכב יוקרה ולא נועד להיות כזה, חשוב שתעשה עם עצמך תיאום ציפיות. גם איכות ההרכבה והחומרים זה שיא הבינוניות.

האתר לא עונה על שאלות, האתר מראה לך מה אתה יכול להוסיף וכמה זה עולה

בנאדם נורמלי מאמין שאם הוא משלם 40,000 על תוספת היא תהיה קיימת ותעבוד

אבל הסיפורים מראים שלא כל מה שמוסיפים עובד בדיוק כרגע, יש דברים שכן ויש דברים שבעתיד

אז אין טעם לשלם מס על כל מיני תוספות כאלה

עדיף להוסיף את זה בארץ אחרי שיגיע בלי כל העלויות האלה

נכון שזה לא יוקרה

אבל חבר מכר לאחרונה את ה S500 שלו וקנה טסלה 4 על 4 

טוען שיותר נוח לו והוא לא מתחרט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין בשאלות ותשובות לגבי הטסלה מומלץ להתחבר לאחת מקבוצות הטלגרם שעוסקות ברכב. לרוב יהיו להם יותר ידע מנציגי שירות הלקוחות על הרכב ועל התהליך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

יאללה מספיק.

כל מה שאתה שואל נטחן הלוך ושוב בפורום, אין צורך לפתוח דיון נוסף.

יש שרשור אינסופי בענייני טסלה, חפש ושאל בו.

• רעיון טוב! 4

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 804 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...