Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כלל אצבע בבחירת שנתון

איתןן
שימו לב! השרשור הזה בן 919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני צריך לקנות רכב חדש ואני מתחבט איזה שנתון לקנות.

בגדול זה אמור להיות משפחתית סטיישן אמינה והייתי שמח לשמוע מחשבות על איך לבחור שנתון.

נניח יש לי כסף לקנות שנתון 2017, מצד שני הייתי שמח לחסוך ולקנות 2013. על מה אני משלם חוץ מלקבל רכב מעט יותר מאובזר ונעים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבדוק האם האבזור/מנוע וגיר/מערכות בטיחות זהות, כי יתכן ובוצעה מתיחת פנים עם הזמן שהוסיפה דברים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לבדוק מה אתה מקבל - ככלל אצבע לדגם יש אורך חיים של 6-8 שנים, אם כי בדרך כלל יש שינויים קטנים מדי שנה (כמאמר הגששים, לעתים ברמה של הצבע של הפס-כסף), ופעם אחת עדכון יותר רחב. במקרה של המעבר בשנים 2016-17 בדרך כלל יהיה עדכון משמעותי של אמצעי הבטיחות, כי אלה השנים שבהן אמצעים כאלה - במיוחד בלימה אוטונומית, החלו להכנס כסטנדרד, בעקר ברמות הגימור הגבוהות.

מעבר לכך, רכב בן 4 יהיה בדרך כלל הרבה פחות שחוק מרכב בן 8, אפילו אם היצרן לא שינה את המפרט. כמובן שזה תלוי באקזמפלר הספציפי ובדרך בה ננהג וטופל, אבל סביר שאת הרכב בן ה-4 תוכל להחזיק יותר שנים מזה שאתה רוכש בגיל 8.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, sperial כתב:

מעבר לכך, רכב בן 4 יהיה בדרך כלל הרבה פחות שחוק מרכב בן 8, אפילו אם היצרן לא שינה את המפרט. כמובן שזה תלוי באקזמפלר הספציפי ובדרך בה ננהג וטופל, אבל סביר שאת הרכב בן ה-4 תוכל להחזיק יותר שנים מזה שאתה רוכש בגיל 8.

כיצד נמדדת שחיקה ברכב?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב עם נזילות, גומיות יבשות/קרועות/ מושבים שקועים/ לחץ דחיסה נמוך בצילדרים..

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, yulianx כתב:

רכב עם נזילות, גומיות יבשות/קרועות/ מושבים שקועים/ לחץ דחיסה נמוך בצילדרים..

ואתה רואה דברים כאלה ברכב בן 4?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...