Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על צמיגים

efistr70
שימו לב! השרשור הזה בן 945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

הגיע הזמן להחליף את הצמיגים במאזדה 3 (1600), 2009.

הרכב נוסע כ 15,000 בשנה.

מחפש צמיג במחיר סביר ומצאתי את הדגם הזה  

WINDFORCE H/P 205/55R16 91V

מישהו התנסה פעם בצמיגים האילו?

אשמח להמלצה,

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מותג סיני זול.  לא ברור מה טיב הצמיגים האלה, אין ברשת מבחני בלימה/ אחיזה שלהם.

לכן קשה להמליץ על דבר כזה בפורום חובבי רכב.

צמיג נורמלי במחיר סביר - Falken ze310 או Kleber hp4

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זבל סיני, לא לגעת. צמיג הוא אחד הרכיבים החשובים ביותר ברכב.

אני החלפתי ב 3 לשעבר שלי לקונטיננטל פרימיום קונטקט. היה שיפור בנוחות, ברעש ובאחיזה על פני היוקהמה המקוריים. שווים כל גרוש.

עריכה אחרונה על ידי Uri-G
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונטיננטל אכן מעולים, אך נשחקים מאוד מהר.

מישלין פרימסי 4 לא אמורים להיות יקרים מדי במידה הזו, נסה לחפש אותם. אם לא, מה שהציעו לך גם טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו!

מצמיגים סיניים ב 200₪ קפצתם ל Top.

אני בעד, השאלה האם פותח השרשור מוכן לשלם.

למישלין פרימסי 4 יש שני יתרונות שלדעתי כן שווה לשלם את המחיר:

1. נשחקים לאט.

2. הם שקטים ורכים ( יכול לתרום לנוחות הנסיעה ברכב קשיח כמו מאזדה 3.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש פריט שבו לא כדאי להתקמצן אלה צמיגים - הם עושים הבדל עצום בבטיחות. תוציא עוד 50 או 100 ש"ח לצמיג, אבל תדע שהרכב שלך מחובר לכביש בשנים הקרובות.

קנה ממותג מערבי, יפאני או קוריאני מוכר, הסיכוי ליפול על צמיג ירוד יהיה נמוך, אם כי יתכן שמדובר בדגם בינוני.  אם יש לך אפשרות בדוק באתרי השוואות - למשל זה, הראשון שמצאתי בגוגל. ושאל כאן. בין האתרים יהיו הבדלים בגלל תנאי בדיקה לא זהים, אבל לא גדולים מדי.

דרך אגב - נתקלתי כבר בצמיגאי שהתעקש למכור לי סיניים כי"אתה חושב שאתה מבין". זו היתה הפעם האחרונה שהצמיגיה הזו ראתה מישהו מהמשפחה שלי. אולי אני לא מבין, אבל אני יודע לקרוא את מה שכותבים בעלי המקצוע.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Sperial, 

צירפת מבחן לצמיגי ALL SEASON, הם לא רלוונטיים לישראל.  כאן צריך לקנות רק צמיגי קיץ.

ברור שכדאי מאוד להוסיף 100₪ לצמיג ולקנות משהו נורמלי. השאלה האם כדאי להוסיף עוד 100₪ נוספים לטובת דגמי "פרמיום ".  את זה כל אחד מחליט לעצמו. לפי הודעתו של פותח השרשור,  הוא בכיוון של צמיגים לא יקרים. ויש כאלה , שהם בסדר גמור מבחינה בטיחותית, אותם רשמתי בתשובה הראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא להתקרב! חברה פח אשפה. 

לי יש אישית את הצמיג הזה - https://www.tyres.net/windforce-catchsnow-215-75-r16-113-111r--5148777 

הוא נחשב ספורטיבי, לטעמי הוא לא קרוב ללהיות ספורטיבי. הדפנות רכות, יציאות מים על הפנים, איכות החומר, האחיזה מבין הגרועות שחוויתי שלא נדבר על רעשי כביש וצריכת דלק.

לצערי שקניתי את האוטו בבדיקה כל ה4 צמיגים שהיו היו יבשים, בעל הרכב החליף אותם והביא קבלה של 1500 שקל, שזה יוצא בסביבות 370 לצמיג. 

בקיצור תשקיע לצמיג נורמלי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@vladclarאני מהמסך הקטן, אז קושר הדף שנפתח שהיה all season, אבל:

1. יש באתר גם קטגוריות נוספות.

2. יש עוד אתרים. קישרתי אותו כדוגמה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

בוקר טוב וחג שמח,

לרכב שלך, במפרט שביקשת:

• סט צמיגים מותג סיני - 972 ש"ח
  • סט פלקן - 1200 ש"ח

המחיר כולל הכל, על הרכב, וכולל את חבילת ההטבות והאחריות שלנו.

אם תרצה לתאם - שלח ווטסאפ לטלי 054-7786829 והיא תדאג לך, היא מכירה את הבקשה. 

הערה:

אנחנו מכירים את המחירים המתפרסמים באתרי החיפוש השונים, חלקם בוודאות לא מעודכנים.

כתוצאה ממשבר הקורונה וההשלכות שלו על ההובלה והשילוח הבינלאומי, חלק מהצמיגים התייקרו ולא במעט, כאשר ההתייקרות עדיין לא משתקפת באתרים השונים.

בכל מקרה,

חג שמח, ונסיעה טובה עם כל צמיג שתבחר,

בברכה,

צ'ק אפ

צ'ק אפ - צמיגים לדרך בטוחה

רשת מרכזי שירות מתקדמים לצמיגים

2575* | checkup.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...