Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי באיון. היברידית ידנית.

ניצן א
שימו לב! השרשור הזה בן 912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מטייל כרגע באיטליה עם יונדאי שכורה. המפרט יהיה מוזר בישראל: מנוע טורבו בנפח ליטר, סוללה היברידית וגיר ידני. הרכב הוא גיפון קטן, זריז יחסית עקב יחסי העברה קצרים וחסכוני מאוד. מוזרה לי האפשרות שהמנוע נכבה בזמן גלישה למרות שהילוך משולב, כנראה יש ניתוק אלקטרוני בין המנוע לגיר. הרכב קטן מיונדאי קונה המוכרת לנו ועיצובו מוזר. אני מאמין שעם גיר אוטומטי הוא ימצא קונים בישראל אבל דחילק יונדאי - כמה דגמים אתם מוצאים כל שנה? זה מתחיל להראות כמו שיאומי שכול 3 חודשים יוצאת עם טלפון חדש לשוק. 

IMG_20210916_141507.jpg

• אהבתי 2
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרוב גם פה

https://www.hyundaimotors.co.il/magazine/meet-babylom/

מה שיפה אצל יונדאי-קיה זה שיש להם מספיק משאבים לזרוק לכל הכיוונים ולראות מה יתפוס.

הם כמו טויוטה וניסן של שנות ה80-90 - עם היצע של טריליון דגמים לכל שוק וכיס אפשרי.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • מעניין 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוח שעונים דיגיטלי מפורט מאוד+ מסך מולטימדיה עם שיקוף. מיזוג פשוט ללא בקרת אקלים. ריפוד דלתות מפלסטיק נוקשה, יונדאי טיפוסי ויעיל. נוחות טובה יחסית. מבחינת המרווח היא קטנה במקצת מהקונה. הדבר שהכי מפריע לי הוא תיקון סטיה מנתיב מעיק  שאינו ניתן לניתיוק קבוע ובכל התנעה חוזר לפעולה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבאיון נמצא באותה קטגוריה עם קיה סטוניק ונמכר בעיקר באירופה.

הוניו הוא דגם לשווקים מתפתחים שמגיע לפה בגלל שיש לו תקינה אמריקאית.

ישראל היא בין השווקים היחידים ששני הדגמים האלה נמכרים במקביל.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיון גם הרבה יותר נעימה לעין מהווניו, שניראית זוועה מקדימה וסתמית מאחורה.

מה גורם לאנשים להיכנס לאולמות תצוגה, להסתכל על ווניו, ולהגיד "תארוז לי כזה", אני לא יודע. מתאר לעצמי שזה אותו קהל שקונה סוזוקי איגניס, קרוסאובר בצבע ירוק נזלת או, רחמנא ליצלן, אטראז׳.

אנשים עם מספר דו ספרתי ועדשות בעובי סנטימטר במשקפיים אני מניח.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • מצחיק 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליונדאי לא היה עד הבאיון קרוסאובר עירוני קלאסי לשוק האירופאי ושם הוא מחליף למעשה את ה-i20 קרוס, הקונה גם כך הוא נמכר באירופה בעיקר בגרסה החשמלית. 

למיטב ידעתי, הבאיון לא צפוי להגיע בקרוב לישראל כי התמחור שלו בשלב זה יגרום לו להיות קרוב מידי לקונה הבסיסי. הוא בטוח יותר חסכוני מהקונה אבל לא בטוח שיש מספיק רוכשים שיסתכלו באולם התצוגה על באיון ב-119,900 שקל ועל קונה ב-127,900 ועדיין יבחרו בבאיון. 

דרך אגב, זה ידני רגיל או תיבת ההילוכים החצי רובוטית של יונדאי ללא מצמד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי תיבת הילוכים החצי רובוטית ללא דוושת מצמד (ידנית עם מצמד אוטומטי) נמכרת רק בהודו. 

https://youtu.be/7dcyuHmBaeA

עריכה אחרונה על ידי Shay_u
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה כתוב שזה היברידי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, vadim6385 כתב:

איפה כתוב שזה היברידי?

על הכנף הקדמית מופיע בגאווה הכיתוב 48v

הסוללה נמצאת במקום של הגלגל הרזרבי. 

IMG_20210918_115805.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...