Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה אוקטביה RS - מבחן דרך

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חובב נהיגה + ילדים + עגלות ענקיות = אוקטביה RS? מקסים, והחבר החדש במשפחה, יצאו לבדוק את המשוואה.

https://carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/3612/מבחנים/סקודה-אוקטביה-RS-במבחן---לא-לילדים-ל-עם-ילדים

1692315392_--RS-2021-01.thumb.JPG.e85649ac29330d0448d982e87417e0d3.JPG1273242065_--RS-2021-05.thumb.JPG.6c218b68a670f10bae24a27b6964eb4a.JPG1899521195_--RS-2021-11.thumb.JPG.947ad2de7e529a3c9874ca2fd33ea634.JPG660518286_--RS-2021-16.thumb.JPG.fb37883c286aedec6d5cfe58942b0e5b.JPG

• אהבתי 7

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא האם היא מפסידה לגולף גם בהתנהגות? 
במבחן של הגולף שפורסם לא מזמן הדעה הרווחת היתה שהגולף יותר מהנה מהלאון.

איפה האוקטביה בסיפור?
ולגבי הצליל: אחרי שמכבים את הצליל המלאכותי נשאר משהו? או כלום? 

האם זה ככה בכל הדור החדש של דגמי וואג הספורטיביים?

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

👍

רק תיקון קטן לחתך הצמיגים:  זה לא 7.8 ממ ולא 9 ממ. זה 7.8 ס"מ ו-9 ס"מ (אפשר גם 78 ממ או 90 ממ, whatever...).

• רעיון טוב! 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"היא פונה מראש לנהג שמחפש רכב ספורטיבי ומהנה אבל מוכן, בשביל הנוחות (ושלום הבית) להקריב קצת (קצת!) "דברים של נהיגה" בשביל הרבה (הרבה!) "דברים של משפחה""

הפערים בהיבט הספורטיבי בינה לבין האחרות שמוזכרות במבחן הם באמת ויתור על "קצת"? מרגיש לי שהמשפט המסכם הלך רחוק מדי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמסי שמופי: לא בחנתי את הגולף, את 2 הקופרות כן. לטעמי, אם אתה לא חי בשביל זמני הקפה האוקטביה יותר מהנה מהקופרות.

אחרי שמכבים את צליל המנוע הסינטטי, נשאר צליל אבל שקט מאוד ולא ספורטיבי בכלל.

מניר1: תודה!

ג׳יטיאי: אם מה שמעניין אותך זה זמני הקפה אז היא מפסידה לאחיות. אם מה שמעניין אותך זה כוחות ג׳י בפיתולים אז הפער קטן

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, GTאי כתב:

"היא פונה מראש לנהג שמחפש רכב ספורטיבי ומהנה אבל מוכן, בשביל הנוחות (ושלום הבית) להקריב קצת (קצת!) "דברים של נהיגה" בשביל הרבה (הרבה!) "דברים של משפחה""

הפערים בהיבט הספורטיבי בינה לבין האחרות שמוזכרות במבחן הם באמת ויתור על "קצת"? מרגיש לי שהמשפט המסכם הלך רחוק מדי

אני חייב להגיד שאני לא מסכים עם מקסים לגבי כל מה שהוא כתב, אבל עם הרוב הגדול כן. 

היא פחות מהנה מכל ה-VAGיות המהירות האחרות, אבל ביננו - היכולות שלה (ושל פחות או יותר כל רכב ספורטיבי של השנים האחרונות) כל כך גבוהות שכדי לשים לב להבדלים צריך להיות נהג לא פחות ממדהים, או לנהוג על האוקטביה ועוד כמה מכוניות אחת אחרי השניה, ובכל מקרה צריך לקחת אותן הרבה מעבר למה שהגיוני בכביש ציבורי.

אם אתה מבקר במסלולים באופן יחסית קבוע - חד משמעית לא הייתי ממליץ על האוקטביה. אם לא, ההבדלים לא יהיו כאלה מוחשיים (בין הוואגיות כמובן. בינה לבין משהו כמו 308 או i30 ההבדלים עצומים).

• אהבתי 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, פבל כתב:

אם אתה מבקר במסלולים באופן יחסית קבוע - חד משמעית לא הייתי ממליץ על האוקטביה. אם לא, ההבדלים לא יהיו כאלה מוחשיים (בין הוואגיות כמובן. בינה לבין משהו כמו 308 או i30 ההבדלים עצומים).

שזה מה שכתבתי בתגובה כאן. אם לא ברור, הפער הקטן בפיתולים הוא מהוואגיות האחרות

• אהבתי 1

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב מקסים

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסלה עדיין לא יכולה להגיע מתל אביב לערד, לאפשר 3 שעות של יום מסלול ולחזור חזרה ללא גרר 😉

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...