Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבחירת סטרימר

ANUTKK
שימו לב! השרשור הזה בן 509 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 15 שעות, Yondalar כתב:

אני מתכוון שבכל סטרימר עם אדרואיד טיוי הגלישה בכרום תהיה אותו דבר.

מהירות תפעול זה משהו אחר - יש הבדל בין המעבדים.

אין כרום רשמי לאנדרואיד טיוי

לכן השליטה עליו מראש תהייה … בינונית

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• שנה מאוחר יותר...
בתאריך 11.8.2021 בשעה 23:06, Yondalar כתב:

קניתי להורים את ה- GOtv.

מהתרשמות ראשונית עובד טוב, אבל השימושים שלהם מאוד בסיסיים בכל מקרה.

יש חיבור רשת, usb, Micro SD.

אם אתה יכול לחוות דעה - אשמח לעדכון ביחס ל- GOtv. הסיבה היחידה מבחינתי להעדיף אותו על Google Chromecast with Google TV-4K זה תמיכה בכבל רשת.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי gotv החודש. סה"כ עובד בסדר.

לגבי כבל רשת, משהו לא ברור לי. חיברתי אותו עם כבל לראוטר של פרטנר, שמחובר לסיב. בצפיה באמזון פריים התחיל לקרטע. הורדתי אפליקציה למדידת מהירות וקיבלתי 100 מב. חזרתי על הבדיקה למחרת ושוב קיבלתי 100. ניתקתי את הכבל ומדדתי על וויפי וקיבלתי 250.

כרגע אני על וויפי, אבל עדיין בעייתי. כשאני צופה במונדיאל בערוץ 511 של יס, כאן 11 4k, יש קפיצות מעצבנות.

כרגע אני רואה מונדיאל בערוץ 11, לא ב4k.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

100 יכול להעיד שיש לך מגבלה באחד המכשירים - אולי הראוטר, סוויצ או אולי הכרטיס רשת של הסטרימר תומכים מקסימום ב 100?

עריכה אחרונה על ידי GTאי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, פינדר כתב:

כרגע אני על וויפי, אבל עדיין בעייתי. כשאני צופה במונדיאל בערוץ 511 של יס, כאן 11 4k, יש קפיצות מעצבנות.

כרגע אני רואה מונדיאל בערוץ 11, לא ב4k.

אני מבטיח לך בלב שלם - אין אף! שירות סטרימינג שמשדר באיכות ש100mb לא תספיק לו.

הבעיה היא הספק או הסטרימר , לא החיבור.

(לזיכרוני אפל טיוי פלוס משדרים הכי רחב - ועדיין סביב ה50 מגה)

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, GTאי כתב:

אם אתה יכול לחוות דעה - אשמח לעדכון ביחס ל- GOtv. הסיבה היחידה מבחינתי להעדיף אותו על Google Chromecast with Google TV-4K זה תמיכה בכבל רשת.

תודה

אם אתה לחוץ על תמיכה בכבל רשת, ל GCWGTV יש "תמיכה" בכך. חיבור של מפצל TypeC פשוט בעל כניסת רשת ואליו חיבור המטען. אצלי בבית זה עובד כך בחדרים של הילדים (אחד ממד ואחד רחוק מטווח הקליטה). עובד פיקס. (יש לי 3 יחידות GCWGTV בבית).

בסלון קליטת ה WIFI מלאה כך שלא היה לי צורך בחיבור קווי ואני משתמש בחיבור WIFI 5Ghz, בדיקת מהירות מראה כ500Mb (החיבור בבית הוא 1GB). כך שWIFI הוא ממש לא מגבלה מבחינת חיבור לסטרימר. כל מה שזרקתי עליו כולל סרטים מPLEX מקומי 4K Dolbi Atmos בנפח של 30GB רץ חלק.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, omricn כתב:

כל מה שזרקתי עליו כולל סרטים מPLEX מקומי 4K Dolbi Atmos בנפח של 30GB רץ חלק.

ולכן אני חוזר וממליץ

גוגל כרומכסט עם אפליקציות או אפל טיוי…

הכרומקאסט הנוכחי חצי מהזמן בסייל ב30-40 דולר לגירסאת 4k, האפל טיוי למי שבעניין ירד במחיר והבסיסי המעודכן עולה 120 דולר והקודם (שעדיין עושה קציצות בכח עיבוד בערך מכל סטרימרים אחר בשוק) עולה 80$ בסיילים.

תזמינו מחול ותפסיקו להתעסק עם הקקמיקות החצי נתמכות ומקרטעות האלו.

כל אחד כזה יחזיק שנים של עבודה בלי שום בעיה ויתנו חוויה פי כמה וכמה יותר טובה.

• רעיון טוב! 1

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...