Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבחירת סטרימר

ANUTKK
שימו לב! השרשור הזה בן 510 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים, אני מחפש סטרימר עם תמיכה מלאה בעברית כולל מקלדת באיכות 4K 

צריך בעיקר לאינטרנט, יוטיוב ואולי כמה אפליקציות..

מחפש סטרימר כמה שיותר חלק ובלי תקיעות באמצע השימוש עם חיבור WIFI ובנוסף גם חיבור רשת , מקריאה ברשת הגעתי ל 2 מועמדים:

1.     https://www.bug.co.il/brand/mecool/km2/4k/atv

MECOOL  Android TV Box KM2

Xiaomi  Mi Box S 4K 

מאוד אשמח מנסיונכם מה יותר עדיף ויתאים בשבילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לי את המיבוקס (גם את הישן וגם את ה-S), ובדיוק השבוע קיבלתי את ה-MECOOL KM2. האמת שהוא ממש מפתיע לטובה, עובד הרבה יותר חלק ומהיר משני המיבוקסים,

השלט יותר נעים לתפעול (פחות קליקי), יש לו יותר כניסות (כניסת LAN,  עוד כניסת USB), בקיצור - אחלה מכשיר.

עלה לי 220 ש"ח מאליאקספרס, אם הייתי לחוץ בזמן הייתי הולך על זה מבאג, גם מחיר סביר.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי הולך על השיומי, רק כי הוא נפוץ יותר ורוב החברות (הישראליות לפחות) מוודאות שהאפליקציות שלהן רצות עליו.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים, מדובר באותה מערכת הפעלה ANDROID TV, התקנתי את האפליקציות של מאקו, כאן11 יס ופרטנר מהגוגל פליי, נטפליקס כמובן, הכל עובד חלק.

לא שמעתי שום תלונות מאנשים על אפליקציות שלא עובדות להם אז אני מניח שזה נכון גם לגבי השאר כמו סלקום, סטינג וכו'.

חבל סתם להתקע עם משהו מיושן יותר כי הוא 'עובד'.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי סטרימר של שיאומי, לא מרוצה בכלל, בחודשים האחרונים הוא התחיל להתקע המון (בעיקר בקודי) ותמיד מציג אזהרה של "טוען מטמון"..

ויש לציין שהקליטה של האינטרנט מעולה... אני על סיביים של פרטנר ועל תשתית של 1000 מגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בהכרח קשור לסטרימר, כשאתה צופה בקודי הבעיות של טעינה שאתה מתאר לרוב נובעות משרתים איטיים מדי, מאד תלוי בתוסף שאתה משתמש בו, בסרט הספציפי ובשעת הצפיה.

אני דווקא התקנתי עליו קודי לאחרונה אחרי הרבה זמן שלא היה לי צורך, התקנתי ויזארד KODICAT, הסרט הראשון ששמתי עבד חלק עד הסוף באיכות מצויינת עם תרגום, ובלי שנגעתי במשהו ידנית, ממש לחץ וצפה.

בעבר כשהייתי משתמש יותר בקודי עשיתי מנוי של REALDEBRID שנותן לך גישת פרימיום לשרתים דרך הקודי, ואז הכל באמת זורם חלק. עולה גרושים.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, carsgo כתב:

ברשותי סטרימר של שיאומי, לא מרוצה בכלל, בחודשים האחרונים הוא התחיל להתקע המון (בעיקר בקודי) ותמיד מציג אזהרה של "טוען מטמון"..

ויש לציין שהקליטה של האינטרנט מעולה... אני על סיביים של פרטנר ועל תשתית של 1000 מגה.

מעבר לקודי, הוא נתקע באופן קבוע? את מדבר על דגם Mi Box S כן?

הסטרימר MECOOL KM2 הוא יחסית חדש לעומת השיומי שהוא וותיק בתחום.

כמו שרשמתי אני מעוניין בסטרימר עם עברית מלאה באיכות 4K וכמובן אפיליקציות שירצו חלק ללא תקיעות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמנע מכל ההסינים וקנה Google Chromecast With Google TV. יותר חזק מכולם, חלק כמו חמאה, תומך בהכל, מקבל עדכונים. פשוט טירוף של מכשיר, בחיים לא היה לי דבר כל כך טוב שפשוט עושה 110% ממה שהוא צריך לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטירמר טוב - קנה ZIDOO

https://www.zidoo.tv/Product/index/model/Z10/target/7kv1voas1D1KKmVViAFMcQ%3D%3D.html

לי יש את ה X9 שהוא מעולה - כעת יש את ה 10 החדש ויד דגם pro

חברה עם מוצרים מעולים ביותר

אם אתה רוצה דור קודם אז ממליץ על הדגם שלי

https://www.zidoo.tv/Product/index/model/Z10/target/7kv1voas1D1KKmVViAFMcQ%3D%3D.html

החומרה חזקה מאד - לא מגמגמת ולא נתקעת

יש להם קודי משלהם שקומפל למכשירים האלה - ZDMC  כך שאתה יכול ליצר קיר סרטים משלך.

החברה מעדכנת את ה firmware  ואת התוכנות ויש לך מוצר יציב ובאמת לא מכיר סטרימר אחר שמתקרב לידו

על דגם x9s שהיה כתבו ולא סתם

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את ה Mibox, לציין שהוא באמת מגיב טוב (מהיר) ולאחרונה ממש  גם קיבל עידכון מהיצרן, מה שפתר בעיה שהיתה דיי מוכרת בדגם הזה (מסך ירוק \ green screen שמוכר כמעין "תופעה" במכשיר אנדרואיד מהסוג הזה).
לזכותו גם - תמיכה ב WIFI 5-GHZ, קומפקטי, מוכר בשוק, מתממשק בלי בעיה ב BT לכל מיני אביזרים וכד'.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, kobi_g כתב:

סטירמר טוב - קנה ZIDOO

לי יש את ה X9 שהוא מעולה - כעת יש את ה 10 החדש ויד דגם pro

חברה עם מוצרים מעולים ביותר

אם אתה רוצה דור קודם אז ממליץ על הדגם שלי

החומרה חזקה מאד - לא מגמגמת ולא נתקעת

יש להם קודי משלהם שקומפל למכשירים האלה - ZDMC  כך שאתה יכול ליצר קיר סרטים משלך.

החברה מעדכנת את ה firmware  ואת התוכנות ויש לך מוצר יציב ובאמת לא מכיר סטרימר אחר שמתקרב לידו

על דגם x9s שהיה כתבו ולא סתם

ממש ממש לא ממליץ ללכת על סטרימר עם מערכת הפעלה אנדרואיד רגילה ולא אנדרואיד טיוי. אתה אולי רגיל ולא מכיר משהו אחר - אבל זה באמת עולם אחר. האנדרואיד הרגיל זו מערכת שתוכננה לטלפונים וטאבלטים עם שליטה ממסך טאצ׳ ולא משלט רחוק עם חצים.

זה גורם לתפעול מאד מסורבל שבדיוק אותו באו לפתור באנדרואיד טיוי. המכשירים האלה היו רלוונטים לפני 4-5 שנים, לא בימינו..

מעבר לזה שחלק מהאפליקציות לא יעבדו עליו.

פותש - לך על הmecool או על הכרומקאסט אם אין לך צורך בכניסות הנוספות. המיבוקס כבר פחות אטרקטיבי.

• רעיון טוב! 1

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

mecool  מגיע עם עברית מלאה?

הוא באמת עושה עבודה יותר טובה משיאומי ?

מאוד חשוב שיהיה בסטרימר עברית מלאה, ירוץ חלק ללא תקיעות וככמובן שיתמוך בבאפליקציות כמו MAKO , יוטיוב באופן חלק באיכות 4K

עריכה אחרונה על ידי ANUTKK
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברית מלאה יש בכל המכשירים, זה אנדרואיד, משנים שפה בתפריט וזהו, כולל מקלדת עברית, יש הכל.

הוא עושה כל מה שאתה צריך ויותר טוב משיאומי, כמו שאמרתי יש לי את כולם :)

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...