Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה אנחנו כל כך חפיפניקים לדעתכם, או איך אתם מתמודדים עם זה?

super-man
שימו לב! השרשור הזה בן 990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה בתקשורת עם נותן שירות. מבקש שיחזרו אליך בין 2 ל 4 נניח.

אומרים - אין בעיה. אפילו ציינו את זה בערה.

מתקשרים אליך שיחה ראשונה על הבוקר. כשזה הכי לא מתאים לדון בזה כרגע (לא שיחה לעל הדרך).

כאילו, שטויות. הכל בסדר. מה זה משנה השעה. ביקשת - חזרנו.

הסתיים הביטוח, מתקשרים אליך שתאשר חידוש בכמה שניות בטלפון "בוא רק תגיד לי שאתה מאשר לי את החידוש".

אתה מבקש לראות את הפוליסה לפני -

עזוב, אותה פוליסה משנה שעברה. מה זה ייתן לך. תן לי אישור, תשלם, תוכל לעבור עליה כמה שתרצה.

מוצר מסוים שאתה מבקש לדעת דגם מדויק. 

עונים לך - הדגם הוא כמו שאתה רואה בתמונה, בדיוק כזה. מה זה משנה דגם מדויק הכי חשוב שזה "השם של היצרן". 

ביקשת דגם, כי אתה רוצה לקרוא קצת באינטרנט, לראות מפרטים (ספציפית מדובר על מוצר בטיחותי, 

פה עוד נקודה - לא דואגים באתרים לשים מפרט טכני למוצרים, לפחות איזה pdf, אני כמובן מדבר על מוצרים שזה חשוב בהם, לא כיסוי לפלאפון)

כמעט שכחתי לסיום, זה אולי הכי פחות גרוע אבל לפעמים זה ממש מרגיז -

כשאתה פונה ופשוט אין מענה.

במיוחד במיילים, אבל גם בטלפון, כשאתה פונה ומי שענה לך נראה שהסיבה שבגללה פנית קצת גדולה עליו - מנתקים לך בפנים:mm_surpri

זה ספציפית מדבר על פניה לגוף ממשלתי (אבל פניה הכרחית, לא משהו שאפשר לוותר, משרד הבריאות של לשכה ספציפית).

למה כל החפיפניקיות הזאת לדעתכם? 

אולי אני תמים, אבל אני חושב ששום דבר ממה שכתבתי פה לא אמור לקרות.

יש לכם גם דוגמאות למקרים כאלה שקרו לכם? הכי מעניין אותי לדעת זה מה אתם עושים בכל מקרה כזה

ללמוד מהדרך שלכם. כי אני פשוט לפעמים מתייאש ומרים ידיים:confused:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגזר השירות מלא ב:

א'- עצלנים ששם כי חלק מהעבודות במגזר הזה הן כאלו שלא דורשות יותר מדופק

ב'- אנשים בשכר מינימום ואפס אופק התקדמות

ג'- א'+ב' ביחד

ד'- עייפים בסוף הקריירה שמשלימים כמה שקלים

ה'- כרישי עמלות שכל תכליתם בחיים היא לשקר כמה שיותר כדי לנפח את המשכורת בסוף החודש, לעזאזל הלקוח

ו'- אנשים עם לחץ בית ששם כי בחלק מהמשרות העבודה מסתיימת כבר ב 3-4

יש מעט מאוד אנשים שיש להם מוטיבציה או סיבה שתהיה להם מוטיבציה. שהתנאים דרעק, השכר נמוך והאפשרויות להתקדם מועטות, מדוע בעצם שתבצע עבודה מתישה למדי (להתמודד עם מיטב לקוחות עמישראל) על הצד הטוב ביותר?

לגבי התנהלות- כל מקרה לגופו. אני מנסה לצמצם למינימום את האינטראקציה שלי עם נציגי שירות/תמיכה

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העולם לא מושלם.

תקבל את זה ותתמודד עם זה בצורה יבשה ועניינית,

או שלא תקבל את זה ותיכנס לסטרס מכל שטות.

בחירה שלך.

לגבי קניית מוצרים- אם *אפשר* לדלג על שלב הדיבור עם המוכר, עדיף. יעלה כמה שיעלה.

• אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקצרה:

1. כי ישנם עסקים רוצים להכניס את הכסף כמה שיותר מהר בלי לתת שירות או מידע מלא.

2. כי הישראלי, בד"כ, לא יודע לעשות חרם על חברות חוץ מהחרדים.

3. כי הרבה ישראלים מתעצלים לתבוע עסקים.

4. כי בתי המשפט רחמניים לעתים במקום להוציא פסקי-דין שירתיעו עסקים.

5. כי, לדעתי, הפיקוח על עסקים חלש.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופרמן, קודם כל רואים שהשקעת מאמץ לצמצם את ההודעה, קבל ח"ח, אתה בכיוון הנכון. אתה בחור רגיש, חבל על העצבים שלך. תלמד לבחור את המלחמות שלך.

הכל ידוע ומוכר, מה שפיקה כתב + גופים ממשלתיים ומוניציפליים זה קטגוריה בפני עצמה. מבחינתם אתה עובד אצלם, לא הם עובדים אצלך, והם לא חייבים לך כלום.

אני מבחינתי גם מעדיף ככל האפשר כמה שפחות לדבר עם נציגי שירות למיניהם. אם יש אפשרות אחרת - עדיף.

• אהבתי 1

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט בכל אינטראקציה עם נותן שירות ישראלי אני נתקל בזה.

קבל 3 סיפורים רנדומליים שעולים לי בראש מהזמן האחרון.

se01ep01

מהיום בבוקר:

מתקין מזגנים שאני עובד איתו שנים, מתקן/מתחזק והתקין את כל ששת המזגנים שיש לי בבית.

יצרתי איתו קשר בשבוע שעבר, ביקשתי להחליף את אחד המזגנים לדגם ספציפי שרציתי (בגלל שהוא עם ווייפיי, שלוש שנות אחריות וכו').

ניסה לדחוף לי דגם אחר. לא הסכמתי.

- אני רוצה את זה, או שאמצא מישהו אחר שיתקין לי כזה.

- בסדר. בשני בבוקר אבוא להתקין לך מה שרצית.

היום בבוקר (המאוחר, כמעט 10) אני שולח לו ווטסאפ- "מתי אתה מגיע"?

אחרי חמש דקות, הוא מתקשר אלי "שמע, אני פה בדיוק אצל הספק שלי, היתה בעיה עם ההובלות לא הגיע לו מה שרצית, יש משהו אחר, יותר טוב, יותר יקר וההפרש עלי".

- לא רוצה. רוצה מה שהזמנתי או שאזמין במקום אחר.

-טוב, אז יהיה רק בשלישי/רביעי.

וזה, כמו שאמרתי, מבעל מקצוע ותיק, שאני מכיר שנים, ולא קונה או מתקן מזגן בלעדיו. ואני לקוח טוב וקבוע שלו.

אז לפי כללי הטקס, הייתי צריך לשלוח אותו לכל הרוחות, אבל חם לי, והדרך הכי מהירה בה לא יהיה לי חם עכשיו, זה לחכות לו עוד יום-יומיים. אחרת אני מעניש את עצמי, לא אותו.

אבל בסבב הבא, הוא כבר לא יזכה.

se01ep02

כל הזמנה בשופרסל- מוצרים חסרים/ מוצרים מגיעים שבורים/מוצרים מגיעים מקוקלים.  אל תמחק את המיותר- הכל קורה ביחד, בכל משלוח.

אז נכון, אתה שולח ווטסאפ, ותך חמש דקות הם מזכים לך את הויזה.

אבל אתה נשאר בלי המוצרים שאתה צריך (אחרת לא היית מזמין אותם), וצריך לטרוח וללכת לקנות אותם (שכדי לחסוך את הטרחה הזו שילמת עבור שירות המשלוחים שלהם מלכתחילה).

אז למה ממשיך להזמין מהם ולא שולח גם אותם לכל הרוחות? כי האחרים יותר גרועים.  כן, ניסיתי.

se01ep03

לפני חודש, הזמנתי (עבור פרויקט DIY שאני מבצע בבית) 4 פלטות סופרבורד כחול של טמבור (ועוד כמה דברים גדולים שדורשים הובלה במשאית) ממחסן חומרי בניין קרוב לביתי.

הגיעה המשאית, כל הפלטות קרועות בקנטים. אומר לנהג שאני לא מקבל את זה.

-"תעשה לי טובה, תן לי לפרוק, ותתלונן, יחליפו לך". 

-"בסדר, תפרוק." מתקשר למחסן- "נברר ונחזור אליך".

לא דחוף לי, אז מזניח קצת.

אחרי איזה שבוע, פתאום, OUT OF THE BLUE - טלפון באמצע היום- "הלו! איפה אתה? אני פה בחוץ עם המשאית! תפתח את השער אני אחליף לך פלטות!"

למזלו עובד מהבית, יוצא פותח לו. פורק לי 4 פלטות, אבל של גבס ירוק במקום סופרבורד כחול. "זה אותו דבר, אח שלי, תאמין לי!".

לא. זה לא. קח את זה מפה.

"טוב, תן לי לפרוק ותתלונן לשירות לקוחות"...

בקיצור- הובלה שלישית ויש פלטות, הכל כבר מותקן מטוייח ועומד. (חרא של חומר לעבוד איתו, אגב, יומיים אחרי עוד התגרדתי מהסיבי זכוכית)

אבל- לא חבל לכם על שלוש נסיעות של המשאית? ככה אתם עובדים גם מול קבלנים, שבטוח פחות סבלניים לעיכובים כאלה ממני?

או שזה טיב שירות ספיישל עבור לקוחות קטנים כמוני?

זה הסטנדרט. התרגלנו. אם לא היית מעלה את הנושא, לא הייתי חושב לספר את כל הסיפורים הללו.

להיפך- כשאתה מקבל שירות טוב, אתה כל כך מופתע, שאתה מרגיש צורך לספר על זה במרשתת.

• אהבתי 2

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

חבל שאין תגובה של הזדהות.

יש סיפורים מפה ועד הודעה חדשה, זאת המציאות פה. מה אנחנו יכולים לעשות? 

להפנים שאנחנו לא ארה"ב וכנראה בחיים לא נהיה, ובמקביל לחפש תמיד מי הכי פחות מעפן מכל נותני השירות בלי להישאר נאמן לאף אחד.

גם אני חזרתי לשוברסל אחרי שרמי לוי הביאו לי משלוח של מוצרי חלב וביצים ב3 בצהריים למרות הזמנתי בכוונה ל7 בערב כי בצהריים אין מי שיכניס את זה הביתה. אז מדי פעם אני מקבל משוברסל ביצים שבורות או גביעי שמנת קרועים אבל לפחות המשלוח מגיע בזמן.

הזמנתי שולחן קטן לסלון מאיזה חנות רהיטים פלצנית במיוחד, 200 שקל משלוח ואם אתה לא רוצה, תיסע עד למחסן שלהם באיזה חור ותביא את זה בעצמך משם. אני לא רוצה לעמוד בפקקים, לבזבז יום עבודה ולשלם על דלק אז הזמנתי משלוח במחיר מופקע. אבל מה? אחרי שאתה מזמין אומרים לך שכדי לקבל את המשלוח צריך להיות בבית מ10 עד 14. כלומר הלך יום עבודה + 200 שקל משלוח. 

אותו דבר עם טכנאים של בזק. 

זה מה שיש.

• אהבתי 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, mcaspi כתב:

3. כי הרבה ישראלים מתעצלים לתבוע עסקים.

4. כי בתי המשפט רחמניים לעתים במקום להוציא פסקי-דין שירתיעו עסקים.

זה יותר הראשון מאשר השני.

מניסיון של שתי תביעות קטנות - בית משפט בארץ דווקא מוטה לטובתו של האזרח הקטן.

החברות בונות על זה שישראלי עצלן נובח ולא נושך - יאיים בתביעות עד הודעה חדשה, אבל משם ועד אשכרה להרים את התחת, לנסח כתב תביעה ולגשת לבית משפט - עזוב אחי, יש ליגת האלופות היום.

אם לישראלים, כמו לאמריקאים, הייתה אצבע יותר קלה על ההדק של תביעות - השירות פה היה משתפר פלאים.

• אהבתי 3

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יכולת אלתור שלוקחים אותה לרמה מוקצנת+ חוסר מקצוענות\אכפתיות\רצון\יכולת

קרה לי לאחרונה שרציתי לעשות ביטוח חיים שאלתי מה העלות אמרו לי X שקלים אז אמרתי אמרתי יופי, אני אבדוק אבל אז התברר לי שזה לא קבוע לאורך כל התקופה אז שביקשתי טבלה שאדע כמה עולה כל שנה אמרו לי תחתום ואז תקבל למייל את כל המידע.. מקסימום תבטל. התחשק לי לעשות ביטוח ולהתקשר יום למחרת לבטל

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או-הו.
פתחת כאן דבר ענק.
לדעתי יש 2 סיבות עיקריות (יש כמובן עוד כמה קטנות על הדרך):

האחת, אנחנו מדינה שהוקמה מהר מדי. בליל ברירה כמובן, אבל מהר מדי וחסר בתרבות שלנו הבסיס או החינוך של לעשות פעם אחת משהו - ולתמיד. דוגמא טובה היא הכבישים. אני כבר לא צעיר, ומאז שפתחו את נתיבי איילון, לא היה יום אחד למיטב זכרוני שלא עבדו שם על משהו. מטלאי קטן ועד סלילת נתיבים נוספים. כל הזמן משפצרים. דוגמת כבישים אחרת: כביש חדש שנסלל לאחר שבוצעה החלפת צנרת. הכביש החדש ניראה כמו הצרות שלי ביום גרוע במיוחד. דוגמאות נוספות: העצים והנוי באזורי המגורים ובחניונים: אפס בידיעת החומר, ואם כבר נישתל עץ, אז מח' הכריתה של העיריה תדאג לכרות ממנו ענפים ללא רחמנות, ללא קשר ואחיזה במציאות. בניית בתים: קח בית חדש, דירה או פרטי - לא משנה. מבלי להתאמץ נמצא ליקויי בנייה שלא נתלונן עליהם ונקבל אותם ללא מחאה כשאנחנו משכנעים עצמנו שזה הסטנדרט כאן ואין מה לעשות, או כי זה הסטנדרט של הרוכש והוא לא מתנגד לליקוי.
סיבה שנייה, לדעתי: הצרכן הישראלי לא יודע למחות. אנחנו עם שלא יודע "לצעוק בצורה מסודרת". ברירת המחדל היא נגדנו כי כמו שציינו כבר מקודם, הנחת היסוד היא שהצרכן/אזרח לא יתלונן.
במדינות מערביות מפותחות, האזרחים יודעים להתארגן לחרם צרכנים יעיל, והדינוזאור (בד"כ) מתקפל.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון לכל הבעיות האלה זה אם חברת האשראי היתה נותנת לעשות dispute באתר האינטרנט שלהם, כמו בארה״ב.

ברגע שאתה מבטל עיסקה באמצעות הכרטיס אשראי כי השירות שניתן לך הוא לא מה שהובטח, העסק מבין שהוא צריך להתאפס על עצמו אחרת חודש הבא חברת האשראי סוגרת לו את הצינור והוא פושט את הרגל או מתחיל לעבוד במזומן.

לא מזמן אשתי מצאה אתר אינטרנט ממש זול שמוכר כרטיסי טיסה בישראל, קנתה כרטיס לרוסיה והיתה שמחה שלקחה דיל טוב. כשהגיעה לישראל גילתה שישראל לא מאפשרת טיסות לרוסיה ולכן לא היה לה מה לעשות עם הכרטיס טיסה ורצתה לבטל אותו. מסתבר שבאתר אינטרנט של החברה שקנתה ממנו את הכרטיס, שירות לקוחות זה בתשלום - 20 דולר כדי לדבר עם נציג. טוב, האישה מנסה להתקשר ואף אחד לא עונה, אף פעם. פנתה לאל-על כדי לראות מה ניתן לעשות, ואל-על הציעה שובר לשימוש בעתיד עם אל-על. התוקף לשובר ? עד סוף השנה. כסף חזרה? אין.

טוב, כמה קליקים באתר אינטרנט של הבנק, פותח דיספיוט, מקבל את הכסף על המקום חזרה. קודם כל הלקוח מקבל את הכסף חזרה, אח״כ מתחילים הבירורים. 

עד כה הכסף יושב אצלי, שהספק שמכר לאשתי את הכרטיס ישבור את הראש.

זה למה אני עושה קניות של דברים בישראל רק עם הכרטיס האמריקאי שלי, מעדיף לתת לספק לשבור את השיניים עם חברת האשראי אם השירות לא ניתן כמו שצריך.

• אהבתי 1

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, super-man כתב:

אתה בתקשורת עם נותן שירות. מבקש שיחזרו אליך בין 2 ל 4 נניח.

אומרים - אין בעיה. אפילו ציינו את זה בערה.

מתקשרים אליך שיחה ראשונה על הבוקר. כשזה הכי לא מתאים לדון בזה כרגע (לא שיחה לעל הדרך).

כאילו, שטויות. הכל בסדר. מה זה משנה השעה. ביקשת - חזרנו.

לא מוצדק, אבל יכול להבין את זה. רוב האנשים לא רוצים שיפריעו להם בשעות מסויימות, לרוב בשעות העבודה. אז נוצר עומס על שעות הערב, והמוקדנים גם רוצים ללכת הבייתה, אז הם דוחים את השיחות למחרת בבוקר.

מתסכל. 

אם חייב אותם- מבקש שייתנו טלפון ישיר\יחזרו אליך היום בשעה X.

הסתיים הביטוח, מתקשרים אליך שתאשר חידוש בכמה שניות בטלפון "בוא רק תגיד לי שאתה מאשר לי את החידוש".

אתה מבקש לראות את הפוליסה לפני -

עזוב, אותה פוליסה משנה שעברה. מה זה ייתן לך. תן לי אישור, תשלם, תוכל לעבור עליה כמה שתרצה.

"מצויין, זו אחלה פוליסה. תן לי רק לקרוא ולוודא שזו באמת אותה פוליסה, ללא שינויים, לפני שאני משלם על משהו."

מוצר מסוים שאתה מבקש לדעת דגם מדויק. 

עונים לך - הדגם הוא כמו שאתה רואה בתמונה, בדיוק כזה. מה זה משנה דגם מדויק הכי חשוב שזה "השם של היצרן". 

ביקשת דגם, כי אתה רוצה לקרוא קצת באינטרנט, לראות מפרטים (ספציפית מדובר על מוצר בטיחותי, 

פה עוד נקודה - לא דואגים באתרים לשים מפרט טכני למוצרים, לפחות איזה pdf, אני כמובן מדבר על מוצרים שזה חשוב בהם, לא כיסוי לפלאפון)

יש בהרבה חנויות, לפחות במקצועיות, מפרטים סבירים. 

באתרי יצרנים ניתן למצוא מפרט מאד מפורט וברור ב-PDF, לפי שם היצרן והדגם המדוייק. רוב המוכרים שעונים לטלפון, ממש לא יודעים את הדגם של מה שהם מוכרים. במיוחד במוקדי שירות ומכירה הטלפוניים, ולא מישהו מהחנות עצמה. 

בהרבה מקרים, הבדל של אות אחת בדגם (או ספרה) יכולה לסמל הבדל משמעותי בדגם.

למדתי מהעבודה הקודמת שלי, לדבר עם המוכרים עם המק"ט של החנות. "שלום, ראיתי שאתם מוכרים את הפן של איתמר, מק"ט שלכם 12345, זמין במלאי?" (ובאותו זמן להיות על האתר שלהם, כדי לבדוק מה המק"ט החליפי שיכולים להציע לך אומר ולהשוות בין שניהם).

כמעט שכחתי לסיום, זה אולי הכי פחות גרוע אבל לפעמים זה ממש מרגיז -

כשאתה פונה ופשוט אין מענה.

במיוחד במיילים, אבל גם בטלפון, כשאתה פונה ומי שענה לך נראה שהסיבה שבגללה פנית קצת גדולה עליו - מנתקים לך בפנים:mm_surpri

זה ספציפית מדבר על פניה לגוף ממשלתי (אבל פניה הכרחית, לא משהו שאפשר לוותר, משרד הבריאות של לשכה ספציפית).

אמרת, גוף ממשלתי- אמרת הכל. 

רק החדשים בעבודה מוכנים לזוז ולעשות משהו, אבל הם לא יודעים כלום, והוותיקים שיודעים הכל לא מוכנים לזוז ולעשות משהו :lol::cry:

למה כל החפיפניקיות הזאת לדעתכם? 

אולי אני תמים, אבל אני חושב ששום דבר ממה שכתבתי פה לא אמור לקרות.

יש לכם גם דוגמאות למקרים כאלה שקרו לכם? הכי מעניין אותי לדעת זה מה אתם עושים בכל מקרה כזה

ללמוד מהדרך שלכם. כי אני פשוט לפעמים מתייאש ומרים ידיים:confused:

אין טעם להתייאש. ככה לעולם לא מתקדמים. 

לומדים מכל שיחה שכזו, מה הנציג עושה- ומקדימים אותו לפעם הבאה.

*צריך שירות כלשהו, לומד ברשת מה צריך עבור השירות ומה צריך להכין ובאיזה פורמט. שולח מה שצריך בהתאם לפורמט, למייל+פקס+וואטסאפ+יונת דואר (אם זה שירות ממשלתי).

מרים טלפון, "שלום אני צריך שירות, שלחתי כבר את מסמכים 1+2+3 לכתובת הזו בשעה זו, מה אתם צריכים עבור זיהוי?".

*מכין שיעורי בית על מוצר שצריך לקנות, לומד את המפרט, מחפש דגמים דומים של אותו יצרן ומתעניין גם בהם. זוכר פרט אחד חשוב שיש בדגם הרצוי ולא באחרים, ושואל את המוכר תוך כדי השיחה "זה כולל גם את [הפרט הספציפי הזה], נכון?".

אם היה לך מושג, כמה פעמים במהלך העבודה הקודמת שלי אני הפתעתי את הספקים שלי עם ידע יותר טוב משלהם על המוצרים מהמגוון שלהם (מה הם מביאים ומה לא, מק"טים ועוד כמה פרטים מקצועיים אחרים)... זה הופך את השיחות להרבה יותר קלות ומהירות. במיוחד כשאתה מדבר עם מישהו מקצועי מהצד השני. 

לפני 3 שעות, natco כתב:

לא רוצה. רוצה מה שהזמנתי או שאזמין במקום אחר.

וואו. 

יש לי בחור מזגנים משל עצמי, אחד מהאנשים הבודדים שאני סומך עליהם. התקין לי כבר איזה 2 ותיקן לי 2 אחרים. אבל בקיץ, לתפוס אותו לביקור זה לא פשוט. אני התעקשתי בטיפשותי להמשיך איתו, מה שאתה כתבת פה נמצא במקום שהוא די קיצוני מבחינתי...

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Pika007 כתב:

אני מנסה לצמצם למינימום את האינטראקציה שלי עם נציגי שירות/תמיכה

מעדיף בתור נציג שירות לתת ישר ללקוח את המידע למייל, מאשר לשלוח אותו לחפש את המידע באתר. מבחינתי אני חוסך זמנים, הם מקבלים שירות וגם לומדים בדרך הקשה להשתמש במחשב (לצערי אבל זו המציאות).

לפני 5 שעות, SlowRide כתב:

הזמנתי שולחן קטן לסלון

אתה יכול להזמין משלוח דרך gett, שיאספו ויביאו לך.

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי ככה הצבא עובד פה.

וזה הדבר הראשון בערך שכל ילד שסיים בית ספר נחשף אליו ולהתנהלות שלו.

ואיכשהו עם ההתנהלות הזו אנחנו ה"צבא החזק במזהת" אז יעבוד ככה בכל מקום.

• אהבתי 1
  • מעניין 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...