Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה אנחנו כל כך חפיפניקים לדעתכם, או איך אתם מתמודדים עם זה?

super-man
שימו לב! השרשור הזה בן 1012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היה לי סיפור מקומם עם מעסיק שבקשתי ממנו אישור/טופס לקוני על

העסקה .

הפקידה אמרה שאין בעיה וישלח לנו אישור במייל תוך יומיים, וככה התגלגל

הסיפור כמעט חודשיים של הבטחות, ואני מרגיש כמו נודניק, ואח''כ התנערות ממני.

מכיון שהאישור היה לצורך תביעה משפטית עירבתי את העו''ד שלי שפנה איליהם,

גם לו לא עשו חיים קלים עד ששלח להם מכתב זועם ואז באורח פלא הגיע האישור המיוחל.

להזכיר- טופס לקוני של העסקת עובד סה''כ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, mcaspi כתב:

אם הבוס מזלזל בי היא אני אחזיר ללקוח? מאיפה ההיגיון הזה ומה הלקוח אשם?

רוב האנשים מתחילים להרגיש תסכול משמעותי במצבים האלו. תסכול זה אחד הרגשות היותר בעיתיים- זה מחלחל עמוק לרקמות וזורם ממך הלאה. 

משם הדרך לשנאה היא קצרה מאד.

לפני 9 שעות, mcaspi כתב:

שיחזיר לבוס עם מכירות נמוכות יותר, למשל.

הזילזול מוביל לכעס. מוצדק לדעתי. אבל "משחק" כמו שאתה מציע, יכול לעלות לעובד בעבודה שלו. והפחד מלאבד מקום עבודה גם הוא מביא לכעס.

ראיתי בזמנו תרשים זרימה טוב לגבי איך זה עובד:

image.jpeg.342b34097b403031aeb450e88303299a.jpeg

:lol:

וכשאתה שונא את מה שאתה עושה, שונא להיות במקום שאתה נמצא בו, שונא את כל מי שנמצא מסביבך ואת העובדה שאתה חייב להיות שם כדי שתוכל פשוט להמשיך לסבול עד שתצא לפנסייה- כל מי שנמצא אתך בקשר סובל מזה ברמה זו או אחרת של חומרה. 

נכון- הלקוחות לא אשמים. אבל הלקוח מהווה עוד מועקה על מישהו שממילא לא רוצה לעשות את מה שהוא עושה כרגע ורק מחכה לסוף היום עם קוצים בישבן.

כשמדובר על לקוחות לא מוסדיים, לא מוכרים לך, מהציבור הרחב (מה שאני נוהג לכנות, "האוכלוסייה הכללית") יש הרבה פחות סבלנות באופן כללי מאשר לעבודה מול לקוח מוסדי שאתה מכיר כבר אישית.

אצלי רוב העבודה הייתה מול מוסדות ואנשים שאני כבר מכיר, כך שהיה יחסית קל לא להעביר את התסכול שלי הלאה אלא לשמור אותו אצלי.

פלוס, החלטה מודעת שהלקוח באמת לא אשם לי בכלום ואין לי שום סיבה או הצדקה "להוציא" עליו אפילו פיפס.

• אהבתי 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעט הקטע בערבית, שיחות כאלו (דומות באופן מחשיד) היו אצלינו (עם בעל העסק) כמעט כל יום. לא יכול להגדיר את זה כהזוי עם כל הרצון הטוב.

יודע מה? אני חוזר בי. 

הקטע של "להחזיר את הכסף" מאד! הזוי בעיניי, זה פשוט לא קרה אצלינו מעולם.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי וואי איזה תיבת פנדורה פתחת פה.
אני יכול להגיד באופן אישי שאני טיפוס יחסית רגוע. אני בדרך כלל פשוט מתפוצץ בפנים, ולא מעט פעמים תוסכלתי על ידי כל מני נותני שירות למיניהם, אבל עזבו כל הדברים האחרים הם כלום ושום דבר ביחס לשיפוצניק גרוע! ואויי כמה שאתם לא רוצים להיפגש עם אחד כזה.

בעוונותי שכרתי לעבודת שיפוץ לא מסובכת את השיפוצניק אולי הכי דפוק שאתם יכולים לדמיין. הוא באמת היה גרוע בכל קנה מידה, ועלה לי לא מעט כסף אבל בעיקר לילות בלי שינה, תסכול ועצבים. מזל שזה היה שיפוץ קטן יחסית, זה היה שכר לימוד נהדר לעוד 3-4 שנים מהיום שאז תבוצע כבר מיני הריסה+בניה.

תזכרו בשיפוצים לשלם פי 2 זו לא מילה רעה (הוא לא היה כזה זול מלכתחילה כן?), ותעשו הרבה מחקר מקדים כי גם שיפוץ פשוט עם הדביל הנכון יכול להוציא אותכם מדעתכם.

מצורפת תמונה להמחשה איך הותקנה האסלה לפני שהנחתי אותו לתלוש אותה ולהתקין שוב כמו שצריך (כמובן שהוא שבר אותה והייתי צריך לקנות חדשה).
עכשיו אתם יודעים מה הכי עצוב? שסיפרתי לחבר את ה"חוויות" שלי עם אותו מטומטם הוא לא התרגש... לדבריו בבית החדש שלו שנבנה מאפס ע"י קבלן היו דברים גרועים לא פחות.

image.thumb.png.9229774771927c563de0e3ba0deb270c.png

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשה לך מקום לסיפרייה קטנה, מה אתה מתלונן?

או שאתה בן אדם של מגזין אחד וזהו?

• מצחיק 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בסך הכל סידר לך מועדון לג'וקים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית צריך לראות את הקן עכברתולים שהוא סידר בין המשקוף של הדלת החדשה לקיר כי הוא סגר איתי קרמיקה רק עד גובה הדלת. זה שפתאום יש דלת חדשה עם משקוף גבוה יותר לא אומר שצריך לשים עוד אריח. אז יהיה מרווח של כמה ס"מ טובים ביניהם עם הספוג של המשקוף והכל חשוף.
באמת שזו הייתה חוויה שלימדה אותי רבות על הטמטום האנושי, התנהלותם של שיפוצניקים ומהי עצימת עיניים, אם חשבתם שראיתם עצימת עיניים אז לא לא ראיתם עד שלקחתם שיפוצניק דפוק.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Mr.Hybrid כתב:

זיכה אותה, מה הבעיה?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוגוסט הקודם, היה חם, הייתי צריך להחליף מסרק לרכב אספנות. שולח למוסך ליד הבית שקיבלתי עליו המלצות, אחרי 7 שנים שאני מטפל לבד.

'המסרק לא מתאים'

'אין בעיה, תשאיר לי אותו מחוץ למוסך אני מחר בבוקר מביא לך אחד אחר'

'אין בעיה.'

*כמה שעות לאחר מכן*

'היי אני מחוץ למוסך, ההגה לא פה'

'אהה לא עדכנתי אותך, הוא בסדר בסוף, מצאתי חלק שהולך איתו. תגיע בבוקר תקח את הרכב.'

'יופי, תודה.'

נוסע הביתה - מרחק של 500 מטר.

מחנה את הרכב, ונשאר בלי חיבור בין ההגה לגלגלים.

חוזר אליו ומתעצבן על מה שקרה, עזבו את הכסף, הסכנה שדבר כזה היה קורהלי בזמן נסיעה.

*מושך בכתפיים* "אה כן, עשיתי שם איזו קומבינה כדי שיתאים, לא נורא'

'אתה מבין שיכולתי למות?'

🤷‍♂️

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאספר לנכדים, אבל הם ישאלו אותי 'סבא, מה זה הגה ומוסכניק?

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@EliC25היה את הבאג הזה לאחרונה גם בטויוטה.

זה בלאי טבעי, הכל בסדר.

אתה יכול להיות רגוע 😊

עריכה אחרונה על ידי שביט
  • מצחיק 1

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, שביט כתב:

@EliC25היה את הבאג הזה לאחרונה גם בטויוטה.

זה בלאי טבעי, הכל בסדר.

אתה יכול להיות רגוע 😊

בטויוטה זה היה רק אם היית מחליט שבא לך JDM ומעביר את ההגה ימינה.

הריקולים שלהם היו על בעיות אחרות.

image.png.61454e59fd3f5f4d54fc3f33a1516b69.png

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא דיבר על הסרטון של האוריס שההגה שלה התחיל להשתגע

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...