Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה אנחנו כל כך חפיפניקים לדעתכם, או איך אתם מתמודדים עם זה?

super-man
שימו לב! השרשור הזה בן 1018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 10.7.2021 בשעה 20:57, ברווז כתב:

רוב האנשים מתחילים להרגיש תסכול משמעותי במצבים האלו. תסכול זה אחד הרגשות היותר בעיתיים- זה מחלחל עמוק לרקמות וזורם ממך הלאה. 

משם הדרך לשנאה היא קצרה מאד.

הזילזול מוביל לכעס. מוצדק לדעתי. אבל "משחק" כמו שאתה מציע, יכול לעלות לעובד בעבודה שלו. והפחד מלאבד מקום עבודה גם הוא מביא לכעס.

ראיתי בזמנו תרשים זרימה טוב לגבי איך זה עובד:

image.jpeg.342b34097b403031aeb450e88303299a.jpeg

:lol:

וכשאתה שונא את מה שאתה עושה, שונא להיות במקום שאתה נמצא בו, שונא את כל מי שנמצא מסביבך ואת העובדה שאתה חייב להיות שם כדי שתוכל פשוט להמשיך לסבול עד שתצא לפנסייה- כל מי שנמצא אתך בקשר סובל מזה ברמה זו או אחרת של חומרה. 

נכון- הלקוחות לא אשמים. אבל הלקוח מהווה עוד מועקה על מישהו שממילא לא רוצה לעשות את מה שהוא עושה כרגע ורק מחכה לסוף היום עם קוצים בישבן.

כשמדובר על לקוחות לא מוסדיים, לא מוכרים לך, מהציבור הרחב (מה שאני נוהג לכנות, "האוכלוסייה הכללית") יש הרבה פחות סבלנות באופן כללי מאשר לעבודה מול לקוח מוסדי שאתה מכיר כבר אישית.

אצלי רוב העבודה הייתה מול מוסדות ואנשים שאני כבר מכיר, כך שהיה יחסית קל לא להעביר את התסכול שלי הלאה אלא לשמור אותו אצלי.

פלוס, החלטה מודעת שהלקוח באמת לא אשם לי בכלום ואין לי שום סיבה או הצדקה "להוציא" עליו אפילו פיפס.

קוראים לזה ניכור.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, חולגי כתב:

ניכור.

image.jpeg.a25d59e280f0c9045f39485528c416d8.jpeg

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...