Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייבוש רכב לאחר שטיפה

שימו לב! השרשור הזה בן 1007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני יודע שהנושא נשאל רבות אבל מבקש תשובה עדכנית להיום :)
קראתי נושאים ישנים יותר על מגבות אובר ועל המגבת ממוטה של CG (חלק תגובות טובות וחלק לא).
אני רוצה לדעת על מה אתם ממליצים היום.

אציין שכרגע אני משתמש בלפחות 4-5 מגבות של ניקול\סנו שנמכרים סופרים על מנת לייבש את הרכב.

אני לפני קנייה לא קטנה מרשת אוטוסטור (ממתין שייתחדש המלאי) - מבקש את עזרתכם בבחירת המגבות הנכונות לייבוש הרכב.
https://www.autostore.co.il/product-category/מוצרי-עבודה/גילדות-ומטליות/

בתכנון:
מטליות Workhorse כחולות (עבור חלונות) \ צהובות (פנים הרכב) \ ירוקות (חוץ הרכב) \ אפורות (ג'אנטים)

אני צריך את העיקר - ניגוב הרכב לאחר סיום שטיפה

עדיפות מרשת אוטוסטור (אם יש) במקום לקפוץ מחנות לחנות.

המון תודה :)

עריכה אחרונה על ידי BestCar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אוטוסטור זו החנות היחידה שאני מוכן לסמוך עליה בעיניים עצומות בכל מה שנוגע לקניות.

בתור אחד שהיה הולך לשם לפחות פעם בחודש (בתקופה שהייתי חדש בכל הקטע של טיפוח הרכב), בעל המקום תמיד אהב לפרט לי ברמה הכי גבוהה איזה מוצר אני צריך לפי הדרישות שלי, גם אם המוצר שאני צריך הוא יותר זול ממוצר מתחרה, או אם המוצר לא במלאי אז העדיף להגיד שאין לו במלאי, מאשר לקנות משהו אחר שאני לא באמת צריך. בסופו של דבר הגעתי אליו עם אפס ידע, הוא יכל לדחוף לי מלא מוצרים שלא באמת הייתי צריך, אבל בחר להיות 100 אחוז הגון ואמין מולי.

למה אני חופר לך ככה? כי אני מאמין שכשתגיע אליהם תקבל בדיוק את המגבת שתרצה. אולי אפילו בטלפון הם יוכלו לעזור לך, אבל אני לא מתחייב, כי בחיים לא ניסיתי להתקשר אליהם. ואם אין במלאי, תוכל להמתין במקום לנסוע ולהתבאס.

בכל אופן אני וחבר משתמשים במגבת הזו, או דומה לה, כבר מעל שנתיים. היא מצליחה לספוג 1-2 ליטר מים בלי שום בעיה. כל ייבוש איתה מאוד קל ולא צריך 4-5 מגבות כמו שאמרת.

לינק:

https://www.autostore.co.il/product/מגבת-מיקרופייבר-לייבוש-cleansters/

בהצלחה ;)

עריכה אחרונה על ידי iEminem

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, iEminem כתב:

לדעתי אוטוסטור זו החנות היחידה שאני מוכן לסמוך עליה בעיניים עצומות בכל מה שנוגע לקניות.

בתור אחד שהיה הולך לשם לפחות פעם בחודש (בתקופה שהייתי חדש בכל הקטע של טיפוח הרכב), בעל המקום תמיד אהב לפרט לי ברמה הכי גבוהה איזה מוצר אני צריך לפי הדרישות שלי, גם אם המוצר שאני צריך הוא יותר זול ממוצר מתחרה, או אם המוצר לא במלאי אז העדיף להגיד שאין לו במלאי, מאשר לקנות משהו אחר שאני לא באמת צריך. בסופו של דבר הגעתי אליו עם אפס ידע, הוא יכל לדחוף לי מלא מוצרים שלא באמת הייתי צריך, אבל בחר להיות 100 אחוז הגון ואמין מולי.

למה אני חופר לך ככה? כי אני מאמין שכשתגיע אליהם תקבל בדיוק את המגבת שתרצה. אולי אפילו בטלפון הם יוכלו לעזור לך, אבל אני לא מתחייב, כי בחיים לא ניסיתי להתקשר אליהם. ואם אין במלאי, תוכל להמתין במקום לנסוע ולהתבאס.

בכל אופן אני וחבר משתמשים במגבת הזו, או דומה לה, כבר מעל שנתיים. היא מצליחה לספוג 1-2 ליטר מים בלי שום בעיה. כל ייבוש איתה מאוד קל ולא צריך 4-5 מגבות כמו שאמרת.

לינק:

https://www.autostore.co.il/product/מגבת-מיקרופייבר-לייבוש-cleansters/

בהצלחה ;)

המון תודה!

רוצה כבר להפסיק לסחוב 5 מגבות פשוטות שנהיות רטובות אחרי ניגוב קצר חח..

בהחלט השירות של אוטוסטור מדהים!
דיברתי איתם בפייסבוק והיחס שאני מקבל חזרה עולה על כל הציפיות.

מאחר ואין כמעט מלאי לרוב המטליות והמגבות רציתי להתייעץ כאן עם אנשים שכבר ניסו ויכולים להמליץ על מוצר כדי שאזמין ישירות כשיופיע המלאי באתר.

אבחר במגבת של Cleansters ובמטלית Chemical Guys Grade הגדולה יותר 60X40 למעבר סופי על הרכב ומקומות שהמגבת לא תכנס.
https://www.autostore.co.il/product/מטלית-מיקרופייבר-מקצועית-גדולה-chemical-guys-grade/

עריכה אחרונה על ידי BestCar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, אם כבר אתה עושה קנייה, תברר גם לגבי איך לשמור על איכות המגבות האלה. כרגע פחות יש לי זמן לקרוא ולהשקיע בטיפוח הרכב, אבל מקריאה פה ושם אני זוכר שצריך נוזל כביסה מיוחד בשבילם, או תנאים ספציפיים כדי לשמור על האיכות של המגבות לאורך זמן. אני מתכוון שיכול להיות שאסור לכבס אותם במכונה, ושאסור לייבש אותם בשמש, וכל מיני דברים כאלה קטנים שלא חושבים עליהם לפני. 

מה שאני כן זוכר זה פוסטים של "נהרסה לי המגבת מה עשיתי לא בסדר?" ועדיף שנימנע מזה מראש :)  

בכל אופן אם יש לך זמן לדעתי בפורום יש הרבה מקורות ידע, בין אם זה בשרשורים מיועדים, ובין אם זה בתגובות של אנשים. אבל כן חשוב לשמור על הכללים האלו, כי בסופו של דבר זה הרבה כסף וחבל שיתבזבז.

אם אתה לקראת קנייה ואתה רואה שהמלאי אצלו לא מתחדש, יש איזו חנות למוצרי טיפוח לרכב ברחובות, שמצד אחד קוראים לה " YY חלפים" (באמת שאני לא זוכר את השם) אבל מצד שני כשאתה נכנס לאתר \ לחנות, אתה רואה שיש לו מלאי די גדול של מוצרי ניקיון איכותיים לרכב.

אולי אפילו יש לו משלוח חינם עד לבית שלך מעל סכום מסוים, שווה לבדוק.

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שביררתי וקראתי נושאים, מותר לכבס אך אסור מרכך, יש נוזל כביסה מיוחד של CG שגם נמכר באוטוסטור וכמובן לייבש בצל ולא בשמש.

בקשר לממותה קראתי גם ביקורות פחות טובות ומצד שני המחיר אומנם יותר זול ממה שהיה ב2014 אבל עדיין קצת יקר עבורי בשביל מגבת.

אתחיל עם Cleansters ומשם אתקדם.

תודה רבה לכם 😀

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.5.2021 בשעה 12:04 PM, BestCar כתב:

מטליות Workhorse כחולות (עבור חלונות) \ צהובות (פנים הרכב) \ ירוקות (חוץ הרכב) \ אפורות (ג'אנטים)

לחלונות יש מגבת וופל, ומגבת מיקרופייבר לכל השאר. בקיצור, הכל תלוי בגודל של מגבת, יותר גדול יספוג יותר מים.

אק עם חלונות אפשר לעשות "עבודה", לתת מעט לחץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי רציתי לתת המלצה למגבות מסוימות, לא יודע אם הם חדשות בשוק או לא אבל הזמנתי מעלי אקספרס מגבת 40 על 40 עם twisted loop. אני די חדש בעולם הזה וקניתי כל מיני מגבות לאורך כמה חודשים ויצא לי להשתמש בחלק מהם מאז שהזמנתי גלון onr מאמזון. 

השתמשתי במגבת עם השיערות הארוכות לייבוש ומהר מאד זה התמלא מים והתחיל למרוח. 

אז ניסיתי את המגבת עם הtwist loop  ולא האמנתי למראה עיניי. זה פשוט בוויש אחד ניגב מים בלי שאריות. ייבשתי קשקאי עם מגבת 40 על 40 בלי לסחוט. 

הזמנתי עוד מגבת אחת כזאת בגודל 40 על 60. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיבים ארוכים לא תמיד טובים לספיגה של המים וייבוש, המגבות הכי טובות שיצא לי להשתמש איתן לייבוש רכב היו בעלות סיבים קצרים האמת.

מגבות סיבים ארוכים יותר מתאימות לרוב לניגוב QD או להסרה של שאריות ווקס.

מאיפה הזמנת מגבות Twist Loop?

ממליץ על המוצרים של LUCULLAN בעליאקספרס, יש לו מגבות וציוד דיטיילינג איכותי קניתי ממנו לא מעט בעבר, ראיתי שהוא גם מחזיק אחת כזו, מעניין איך היא.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי ממוכר אחר. בלי לשלם משלוח יקר כמו llucullan. 

יש סרטון עליה בעלי, היא באמת סופגת מהר בלי שאריות. בעיה שהזמנתי קטנה אז הזמנתי עוד אחת יותר גדולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפה הזמנתי 40x40 US $2.65  15%OFF | 420GSM Microfiber Twist Car Wash Towel Professional Super Soft Cleaning Drying Cloth Towels for Cars Washing Polishing Waxing
https://a.aliexpress.com/_vZvsEd

ומפה הזמנתי 40x60 

US $3.78  5%OFF | Microfiber Twist car wash towel Professional Car Cleaning Drying Cloth towels for Cars Washing Polishing Waxing Detailing
https://a.aliexpress.com/_vPFvbT

עוד לא קיבלתי את זה

ויש עוד מלא בעלי. כל אלה שהזמנתי זה עם צד אחד רק עם הסיבים. אצל llucalan יש מגבת דו צדדית אבל טיפה יקרה ואני מאמין שהיא סופגת יותר מהחד צדדי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם מגבת UBER מאוד מרוצה, מכבס עם נוזל כביסה רגיל ללא מרכך, מוסיף רבע כוס חומץ לאחר  כל שימוש ותולה לייבוש בצל.

Elite XL Ultra Plush UBER Deep Pile Drying Towel - 60x90cm - Elite Car Care

סופגת את כל הרכב בלי בעיה (סדרה 3 במוו)

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Michazzz כתב:

אני עם מגבת UBER מאוד מרוצה, מכבס עם נוזל כביסה רגיל ללא מרכך, מוסיף רבע כוס חומץ לאחר  כל שימוש ותולה לייבוש בצל.

Elite XL Ultra Plush UBER Deep Pile Drying Towel - 60x90cm - Elite Car Care

סופגת את כל הרכב בלי בעיה (סדרה 3 במוו)

אני לא מבין, החומץ שאתה מוסיף, זה לא גורם למגבת להיות מסריחה? אתה מדבר על החומץ הזה שקונים בסופרים? אתה מוסיף את החומץ אחרי הכביסה הרי, כן? ואז תולה בחוץ.

עריכה אחרונה על ידי BRAVO30
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...