Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיולים ברמת הגולן בשבועות

SurfHigh
שימו לב! השרשור הזה בן 1101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתכנן לעשות שני לילות עם המשפחה בקצרין בחופשת שבועות.

המיקום הנוח יאפשר לנו להגיע מוקדם לנקודות עניין ולהימנע מהעומסים (כך אני מקווה לפחות).

יש המלצות על מסלולי טיול/מעיינות/חופים בכינרת/מסעדות/קינוחים/כל דבר אחר? 

הילדים בגילאי 6-11.

תודה. 

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משער שלא תהיו לבד ברמת הגולן בשבועות.

לא חסר מה לעשות מבחינת טבע וטיולים; יש קצת בעיה של תזמון ועומס. אפשר לעשות קטע משביל הגולן. הקטעים באזור המרכזי מישוריים וקלים מאוד להליכה. הבעיה היא שלמעט הקטעים הצפוניים באמצע מאי כבר די יבש וצהוב. מצד שני בטח יהיו מיליוני מטיילים באזורים הצפוניים (עין-זיוון-מרום גולן וצפונה).

מעיינות - הייתי מוותר עקב העומס הצפוי. כנרת כנ"ל.

מסעדות - מושבוץ במושב רמות (מסעדה בשרית, אם רלוונטי). פיצה - פרסקה בקיבוץ מסדה.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה עמוס, אבל הפיתרון הקבוע שלי למקרים כאלה זה לצאת מוקדם ולהגיע ממש עם פתיחת השמורה, בדרך כלל 08:00 או אפילו קצת לפני. מיועד למשפחה שבכל מקרה משכימת קום, כמובן.

יש לטעמי מספיק דברים לראות ולאכול בגולן בלי לרדת בכלל לאזור הכנרת, על פקקיה וערסוותיה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.4.2021 בשעה 21:49, קורן בן אשר כתב:

מסעדות - מושבוץ במושב רמות (מסעדה בשרית, אם רלוונטי). פיצה - פרסקה בקיבוץ מסדה.

מחזק ומוסיף את סוזאנה בכפר האמנים באניעם. 

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...