Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו אאוטבק או יונדאי סנטה פה

Yossim
שימו לב! השרשור הזה בן 966 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בחיפושים אחר מחליפה למאזדה 3 ספיריט שלנו, גילינו שלמצוא רכב שמתאים ל3 ילדים במושב האחורי המשימה לא פשוטה.
התמקדנו בטויוטה ורסו, אבל לאחר סיבוב במגרשי רכבים החלטנו שחוסר הצורך שלנו ברכב 7 מקומות אלא רק במושב אחורי רחב לנסות למצוא אלטרנטיבות.
הסיבוב העלה מספר רכבי מנהלים וSUV שיכולים לתת מענה ודווקא ה4*4 קורץ לנו כרגע כדי שנוכל לעשות טיולי שטח-קל עם המשפחה בטבע.
כרגע בחרנו לנסות להתמקד ב2 אופציות-
1. סובארו אאוטבק 2015-2016 4*4 2.5 ליטר.
2. יונדאי סנטה פה 5 מקומות 4*4 2.4 ליטר.

הצרכים-
מרחב -זוג הורים, תינוקת בסל קל, ילד בבוסטר וילד בן 8 ללא כסא - הצורך הבסיסי לשינוי הוא מרחב במושב האחורי.
תא מטען גדול - שיתאים לעגלה בלי צורך להתאמץ - כרגע במאזדה 3 התא מטען מתאים בול לעגלה אבל היא תופסת חצי מהמקום.
אמינות - רכב אמין ככל הניתן, שבעיקר טיפולים שוטפים יהיו הביקורים היחידים במוסך.

בטיחות - נקודה מאוד חשובה לנו, אבל נראה ש2 הרכבים עונים לדרישה.
צריכת דלק - כיום המאזדה צורכת 1:11 ואנו לא נוסעים הרבה (כ-12 אלף קילומטר בשנה) יודעים שאלו לא רכבים חסכוניים אבל שלא נגיע ל1:5.
עלויות אחזקה - מלבד ביטוח/טסט - בעיקר עלויות טיפולים ותיקונים.

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איזה שטח בדיוק התכוונת אבל הסיטרואן C5 aircross דיזל היא מה שאתה יכול לקנות לשטח לייט. אולי לא אמינה כמו סובארו אבל לפחות לא אוניה באורך 5 מטרים. יש לה 5 שנות אחריות אם זה מקל לך על הבליעה. מושב אחורי מחולק ל 3 מסילות נפרדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפורסטר רכב מרווח למדי, לחבר יש פורסטר עם 3 כסאות בטיחות במושב האחורי.

בנוסף תא המטען גדול וגם יכולת השטח טובה יחסית.

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד אוהב את הפורסטר כרכב משפחתי ומעט מאוד מגרעות יש לו בתור מוביל נוסעים משפחתי... הוא יקר תמיד לשנתון שלו 

מכל השאר וקשה למצוא אחד עם נתונים טובים, אבל אפשרי.

מצד שני, את הקיה סורנטו אני גם מכיר והוא את רוב הדברים עושה מצוין, גם לו יש שוק ערני ובבועט, צריך להגיב מהר למודעות שצצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Yossim כתב:

מכיר ושומע הרבה המלצות על הפורסטר - אם מישהו יוכל להרחיב את ההבדלים בין הפורסטר לאאוטבק אני אשמח.

הפורסטר הוא רכב פנאי כמו טויוטה ראב4 ויונדאי טוסון , האאוטבק זה סובארו לגאסי(b4) סטיישן מוגבהת.
הפורפורציות שונות ותא הנוסעים שונה, זה של האאוטבק יהיה מהודר יותר. לפורסטר בדור אחרון יש מנוע 2.5 כמו לאאוטבק, לופרסטר הקודם היה מנוע 2.0 והוא איטי יותר
לשתי המכוניות יש יכולת שטח לא רעה ושתיהן מרווחות עם תא מטען גדול

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בכל הרכבי פנאי הללו שהמושב האחורי שלהם זהה לזה של משפחתית "רגילה", בעוד דווקא האאוטבק הוא מבוסס על רכב משפחתי "גדול" או בהגדרה הישראלית רכב מנהלים.
זו הסיבה שהמושב האחורי רחב יותר - ועל כן להבנתי מתאים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 966 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...