Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזגן לא מקרר לאחר החלפת מנוע

דוד משה
שימו לב! השרשור הזה בן 1113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבקש עיצה מיודעי דבר.

לאחרונה המנוע התחמם, אדים, נורה אדומה, ואיבוד מים קל. במוסך נאמר כי היות שיש גם טחינה במכסה המים, וגם טחינה בשמן - סימן שיש לעשות ראש מנוע, או להחליפו. אז בחרתי להחליף.

אחרי יומיים עבודה של החלפת המנוע, איך שהתנעתי שמעתי רעש נוסף שלא היה קיים קודם, כנראה של המדחס. בנסיעה היה רועש כמו טרקטור. זיהיתי 3 רעשים חדשים שונים. אחד היה המדחס, שני היה רעד בכל האוטו כאשר אני עוצר ברמזור, במיוחד עם אני ב D דרייב, ופחות כשאני מעביר ל P פרקינג. כעבור שבוע המוסכניק הציע להחליף בולם זעזועים אחד מתוך השלושה, אז אישרתי לו וזה פתר את עיקר הבעיה ברעד (מדובר בסיריון שעשה 285,000 ק"מ).

לגבי המדחס, הוא הציע ללכת ולטפל במוסך מזגנים מסוים. ביציאה מהמוסך החלטתי לבדוק את המזגן, כי החלפתי אותו רק לפני פחות משנה, וחשדתי שאולי החליטו במוסך לקחת את המדחס הטוב ולשים לי אחר. המזגן אכן לא מקרר. 

במרשתת מצאתי שכתוב במפורש כי בזמן החלפת מנוע (לא סיריון) הגז יוצא, ויש למלאו מחדש.

אז הכנסתי רכב שנוסע נהדר למוסך, ולאחר החלפת המנוע יש רעשים, ואין מיזוג. 

מה אתם ממליצים לי לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...