Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גלידת שמנת בלי שמנת

arik100
שימו לב! השרשור הזה בן 1189 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 72
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא מזלזלים בצרכן הישראלי, אלא הוא מזלזל בעצמו כשרוכש בהמוניו גלידה שהיא לא באמת גלידה אלא ערבוב של חומרים

כל עוד זה נראה טוב, ממותג טוב, ו"יוקרתי" משהו, תהיה בטוח שירכשו את זה לא משנה מה הרכיבים

#peanut buttercupלעד

• אהבתי 2
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלידה ללא גלידה, חצי מהתכולה אוויר, בנאנדג'ריס בתכולה זזה(+-) ובמשקל כפול ממנה,

יש אנשים שאוהבים גלידות אווריריות ואין עם זה בעיה,

אבל מדוע הגלידה האווריריות הזאת עולה כמו גלידה שמשקלה כפול ממנה ועוד עם רכיבים איכותיים יותר?

זה די ברור שנעשה שימוש בחוסר ידע של הצרכן וכול עוד יקנו את זה, הם ימשיכו לייצר את זה.

1.thumb.png.8155e2c7a6210d10e3aec874a2c69018.png

• רעיון טוב! 1

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לכל עם ישראל, באשר הוא (אין הכוונה אישית לפות"ש) להפסיק ליבב ולהבין, שאת מה שהוא דורש - את זה הוא מקבל.

כאשר מעלימים עין מכל מיני דברים, תופעות והתנהגויות, כאשר המקסימום שאליו ניתן להגיע זה לפרסם בעיה קטנה באיזה שרשור קטן ואז כולם ממשיכים הלאה, כאשר רווחת אצלנו כל כך תרבות "האני" ותרבות "שמישהו" (שמישהו יעשה כבר משהו, שמישהו יגיד להם, שמישהו יכתוב להן, שמישהו ידליק ת'אור... הבנתם כבר). כל עוד זה ימשך ואנחנו ניבלע את מה שמציעים לנו, הרי שהצדק הוא עם המציעים. כל עם אוכל את מה שהוא בישל. אנחנו עדיין לא ברמת התודעה של המדינות המערביות המפותחות, שם - מה לעשות - כאשר חברת דלק מעלה בשלוש אג' את מחיר הליטר מבלי לספק הסבר טוב, כל נהגי המשאיות יוצאים לכבישים במהירות של 50 קמ"ש ואז לוקח לחברת הדלק בדיוק יום להבין את הטעות שעשתה ולהתקפל.
יפה אמר RAGNAR.
הסביר בעצם את הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק, הבנתי שהגלידות של המותגים  הרוסים טובות וזולות (עם שמנת אמיתית כמובן). 

יש המלצות למשהו ספציפי?

ואיפה להשיג בחיפה?

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, SurfHigh כתב:

ואיפה להשיג בחיפה?

יש בנשר קשת טעמים  או אולי במעדני רוסמן.

לגבי האופציות: 'פלומביר' זה הכי 'בטעם של פעם':
גלידה פלומביר

ואני אישית אוהב גם את מה שמכונה ברוסית 'חלב ציפורים':
גלידת אסקימו חלב ציפורים גלידה

ואם אתה אוהב טעם של טראפלס אז גם זה אש:
גלידה אסקימו טרופל

הוצאתי את התמונות מshopo (כי זה מה קפץ בגוגל), אבל יש את זה בטיב טעם וקשת טעמים די בודאות. אם תאבד את עצמך שם - תפוס איזה רוסי\ה בגיל 50+ ותבקש המלצה 😅.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרישה כדי שגלידה תקרא "גלידת שמנת" לא מחייבת שמנת כרכיב עיקרי.

ככה התקן הישראלי קובע.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 לגלידות הרוסיות, יש כל מיני סוגים וחלקם בטעם של פעם.

ולגבי "חלב ציפורים"-תודה!,  אני חייב לנסות, אני אהבתי מהילדות את השוקולד גם :-).

גלידות הישראליות הפסקתי ליקנות-הרוב  זה פשוט מים, סוכר ושמן צמחי מוקצפים הייטב במרקם אוורירי חחח.

אני תמיד מחפש מה חדש ובודק רכיבים, מצאתי כמה פעמים גלידות חדשות עם מרכיבים טובים, אבל אחרי תקופה נעלמו (כנירא לא כלכלי).

ביגלל זה שוקל גם ליקנות מכונת גלידה.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר פשוט לקנות גלידה במשקל מגלידריות, לא חייבים לפתוח סניף של האגןדאז במרפסת 😄

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במרכז הארץ יש את שלגוגו באזור התעשייה הישן של שמוטקין.
פעם נתקעתי בקיץ באזור שם, ובזמן שחיכיתי לגרר הסתובבתי שם וראיתי שיש להם חנות מפעל.
אחלה גלידות, אחלה מחירים ואחלה יחס ושם בפעם הראשונה אכלתי גלידה מייבוא רוסי. באמת היה דבר משובח!
מומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את האהבה לגלידה רוסית.
כל מה שנתקלתי בו בארץ לא ממש גלידה.

בכל מקרה, לפני כחמש שנים בלחץ בעלי אינטרסים שונמכו ההגדרות לגלידה ובוטלה ההגדרה של גלידת שמנת משובחת. ביזיון.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמתייחס לרשימות רכיבים יתרחק מתוצרת רוסית והשכנים כמו מאש.

מי שלא, שיהיה לו בתיאבון(באמת בתיאבון, יש הרבה דברים טעימים במעדניות הרוסיות).

אל תאמינו לי, תבדקו בעצמכם. כל מוצר, לא רק גלידות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח אם תוכל להרחיב ועל אילו חברות מדובר?

מה לחפש? כי אם ככה אז אין מנוס, אני הולך להפוך את המיקסר של אמא למכונת גלידה עם TEC וקירור מים חח(משתעשע ברעיון 😄).

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...