Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך שוטפים רכב היברידי

chaimm
שימו לב! השרשור הזה בן 1256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

יש לי רכב טויוטה פריוס הברידי.

הבנתי מחברים שנגרם נזק למערכת ההיברידית במידה ומשלבים לניוטרל.

בהרבה מכונות שטיפה אוטומטיות המכונה מסיעה את הרכב כשהוא על ניוטרל וכך הוא נשטף, כאמור, שילוב לניוטרל מזיק למערכת ההיברידית.

האם יש פתרון לכך?.

או שאאלץ לשטוף את הרכב אך ורק בצורה ידנית?.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי השאלה עם הנזק למערכת ההיברידית-אין לי מושג.

זכותך לשטוף באיזה דרך שנוח לך, אני אישית ממליץ לשטוף את הרכב ידנית בעצמך(אם יש לך חניה פרטית וגישה למים וחשמל).

אם אתה גר בכפר סבא/ליד יש שם מקום כזה שאתה יכול לשטוף בעצמך אבל תצטרך להביא מטבעות של 10 אאל''ט.

אם תחליט לשטוף ידנית אז קנה כפפת מיקרופייבר טובה, לך לשרשור הנעוץ בפורום דיטיילינג וקרא מה שרשום שם לדיטיילר ולשוטף המתחיל.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, chaimm כתב:

הבנתי מחברים שנגרם נזק למערכת ההיברידית במידה ומשלבים לניוטרל.

לא צריך להבין מחברים. 

תקרא את ספר הרכב, יש שם הערה בנושא עמידה ממושכת ב N שעלולה לגרום לנזק לסוללה, וזה מחוץ לאחריות. 

הרכב אמור להתריע לך. 

בהיברידיות אחרות - יונדאי / קיה זה לא קיים. 

• אהבתי 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי פריוס 2013 למשך כ 3 שנים ששטפתי במכונת שטיפה בתדירות שבועית, תוך כדי ניוטרל, לא היתה כל בעיה. יש בעיה בלעמוד בניוטרל הרבה זמן, שטיפה של כ 5 דק לא תעשה שום נזק. 

עכשיו יש לי כ 3 שנים יונדאי סונטה היברידית, אין איתה שום בעיה בלשטוף ולעמוד בניוטרל תקופה ממושכת. במקסימום מפעילה מנוע בנזין ומטעינה את עצמה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד שטיפה במכונה עשויה לגרום נזק לסוללות בשל עמידה ממושכת במצב ניוטרל

מצד שני, לא תמיד שטיפה ידנית היא משהו שאתה רוצה או יכול לעשות. 

אני אציע לך אפשרות שלישית - ישנן מכונות שטיפה בהן המכונית עומדת ומנגנון השטיפה הוא מעין "שער" שעובר מעל המכונית - זה כנראה יהיה הפתרון עבורך. 

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום נזק מעצם העברה לניוטרל.

כאשר מעבירים לניוטרל מערכת היברידית לא יכולה להטעין את הסוללה ההיברידית ממנוע בנזין וסוללה יכולה להתפרק.

השטיפה נמשכת דקות בודדות וסוללה לא תספיק להתפרק בזמן הזה, במידה ואין צריכת חשמל מוגברת.

אני ממליץ לך בזמן הזה לכבות את המזגן ואת התאורה כדי להקטין צריכת החשמל והכל יהיה בסדר.

אתה יכול לעקוב אחרי מצב טעינת הסוללה על הצג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, EvGriga כתב:

אין שום נזק מעצם העברה לניוטרל.

לא ברור מהיכן הביטחון בדבריך.

עמידה בהילוך סרק גורמת נזק לסוללה היברידית בטויוטה, קוד התקלה הוא P3000 .

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...