Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד גלקסי / אס מקס, אמינות וחוות דעת

David@M
שימו לב! השרשור הזה בן 1271 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדיין בחיפושים אחר רכב 7 מקומות, תוך כדי נתקלתי בדגמי פורד הנ"ל, מלבד שמועות ודיבורים על חוסר אמינות, בשני רכבים שקיבלתי היסטוריה של טיפולים, שנתון 13/14, קילומטרז סביר ובאחד אפילו נמוך,

ועדיין בוצעו המון החלפות של חלקים, כמו משאבת דלק, משאבת ואקום, משאבת הגה, מיכל שמן הגה, תושבות מנוע וגיר, טיימינג, פולי מנוע, מפוח מזגן, טורבו.

ואני שואל האם זה המצב? חלקים שדורשים החלפה בתדירות כ"כ גבוהה? או שנתקלתי ביוצא מן הכלל?

ובאופן כללי אשמח לחוות דעת והמלצות בנוגע לרכבים הנ"ל, גם בשנתונים נמוכים יותר.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגמים עם מנוע 2000 טורבו רגישים מאוד לטיפולים ולא אמינים במיוחד בלשון המעטה, למי שרוצה שקט מרכב שיבחר ברכב אחר.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין בחיפושים אחר רכב 7 מקומות, תוך כדי נתקלתי בדגמי פורד הנ"ל, מלבד שמועות ודיבורים על חוסר אמינות, בשני רכבים שקיבלתי היסטוריה של טיפולים, שנתון 13/14, קילומטרז סביר ובאחד אפילו נמוך,
ועדיין בוצעו המון החלפות של חלקים, כמו משאבת דלק, משאבת ואקום, משאבת הגה, מיכל שמן הגה, תושבות מנוע וגיר, טיימינג, פולי מנוע, מפוח מזגן, טורבו.
ואני שואל האם זה המצב? חלקים שדורשים החלפה בתדירות כ"כ גבוהה? או שנתקלתי ביוצא מן הכלל?
ובאופן כללי אשמח לחוות דעת והמלצות בנוגע לרכבים הנ"ל, גם בשנתונים נמוכים יותר.
תודה.
בס"ד

אם מראש אתה מכין 8.5k להחלפת מצמדים, זו יכולה להיות אחלה קנייה.
מה אופי הנסועה שלך?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין איך קנייה עם תוספת 8.5 היא אחלה קנייה אבל בסדר..

מלבד הגיר שאני מבין שבעייתי, עיקר השאלה שלי האם חלקים מתבלים על ימין ועל שמאל או שאני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח לעצמך כמה דקות מהחיים ותחכים:

ואני אגיד זאת שוב ושוב: זה לא קשור לאיכות הטיפולים או להזנחה. מדובר ברכב תקול. מהנה להפליא אך תקול.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, hans כתב:

קח לעצמך כמה דקות מהחיים ותחכים:

ואני אגיד זאת שוב ושוב: זה לא קשור לאיכות הטיפולים או להזנחה. מדובר ברכב תקול. מהנה להפליא אך תקול.

עד אילו שנים התקלה הזאת קיימת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקופה האחרונה כל מי שמחפש לקנות פורד ממליצים לו לברוח, זה כמו אמינות הצרפתיות של פעם.

יש בכלל דגם פורד אמין ב10 שנים האחרונות?

עריכה אחרונה על ידי wildlands2019
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, ace_syndrome כתב:

עד אילו שנים התקלה הזאת קיימת ?

איזו? רק תבחר :-)

בסביבות 2011-2012 החלו למכור את הגרסאות עם טורבו וגיר רובוטי. לפני זה היו גרסאות עם מנוע רגיל וגיר פלנטרי - אמינות טובה (יהיו לך בעיות כלליות של רכב בן 10, בלי קשר לדגם).

הדור הנוכחי של האס-מקס/גלקסי לא יובא לארץ. 

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, wildlands2019 כתב:

בתקופה האחרונה כל מי שמחפש לקנות פורד ממליצים לו לברוח, זה כמו אמינות הצרפתיות של פעם.

יש בכלל דגם פורד אמין ב10 שנים האחרונות?

פוקוס דור 3 בתנאי שהיא ידנית

פיאסטה ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל רוב התלונות ברשת היא על מנועי ה1.6 וה1.5T 4 צל' שהגיעו בעיקר עם הפוקוס דור 3, אז מעבר לגיר גם המנוע לא אמין,

פיאסטה לא מעניינת כל כך, כי היא די פשוטה, ולא חושב שיש סופר מיני לא אמינה,

מעבר לזה הכל קאקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, wildlands2019 כתב:

אבל רוב התלונות ברשת היא על מנועי ה1.6 וה1.5T 4 צל' שהגיעו בעיקר עם הפוקוס דור 3, אז מעבר לגיר גם המנוע לא אמין,

אני לא חסיד פורד, רחוק מזה, אבל בנוגע לפוקוס דור 3 מה שגרם לבעיות האמינות החמורות שלה זה נטו הגיר. המנוע 1.6 האטמוספרי דווקא היה סביר. כאלו עם גיר ידני די נהנו מהרכב. אם יש בעיות עם המנוע הזה אשמח ללמוד ולהעשיר את הידע.

לגבי מנוע 1.5T אין לי שמץ. אני רק יודע שהן הגיעו עם גיר פלנטרי.

אומנם קצת ישן, אבל מראה לאיזה שפל הגיע המותג הזה בארץ. אולי בעזרת הפוקוס החדשה יהיה שיפור מסוים.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5333972,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלקסי\אס-מקס, אך ורק מהשנים הראשונות, עם ה-2.3 ותיבה פלנטרית. אלו מנוע וגיר אמינים מאד, למרות שעדיין יש כל מיני רגישויות מסביב, אבל בתחום ההגיון.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1271 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...