Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכן מפעיל מכונת כביסה בלילה וזה מרעיש

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 1098 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במקרה שלי לא מסכים אתך בכלל...
האדון שגר מתחתי מבין רק כוח.
כשמבקשים ממנו יפה הוא רואה בזה חולשה ואור ירוק להתפרע עוד יותר.
זה כמו להוסיף דלק למדורה.

אבל כשמענישים אותו הוא מתקפל ונרגע לכמה חודשים.
זה מזכיר לי אילוף שגוי של כלבים שמבינים רק שמרביצים להם. כנראה זה החינוך שהשכן שלי קיבל מההורים שלו בילדות.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

@דניאל1983 ממליץ לך להגיע להסכמה אבל אם היצור לא מבין בשפה יפה מאחל לך הצלחה במעבק.

בתאריך 16.4.2021 בשעה 20:27, דניאל1983 כתב:

תוכל בבקשה לפרסם לינק לרכישה של המערכת?
או אולי אתה מוכר את שלך?

הרכבתי את "המערכת" ממס' חלקים, תזמין מאלי את הרמקולים(יש לינק בשירשור),מגבר ו/או התקן שתוכל לנגן דרכו(USB/WIFI/BT/AUX)+ שנאי מתאים ו- LET THE FUN BEGIN.

לפי מה שהבתי ממך זה שכן מלמטה, זה הכי פשוט "להחזיר לו",  לא צריך את הרמקולים מספיק תלכו  בבית עם נעל עקב.

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.4.2021 בשעה 19:43, דניאל1983 כתב:

זה מזכיר לי אילוף שגוי של כלבים שמבינים רק שמרביצים להם. כנראה זה החינוך שהשכן שלי קיבל מההורים שלו בילדות.

נשמע כמו רוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו רוסי

ערבי מוסלמי.
שונא יהודים ושונא את המדינה.
מספר פעמים שמעתי אותו מתבטא בצורה גזענית ואנטי ציונית.

@דניאל1983 ממליץ לך להגיע להסכמה אבל אם היצור לא מבין בשפה יפה מאחל לך הצלחה במעבק.

הרכבתי את "המערכת" ממס' חלקים, תזמין מאלי את הרמקולים(יש לינק בשירשור),מגבר ו/או התקן שתוכל לנגן דרכו(USB/WIFI/BT/AUX)+ שנאי מתאים ו- LET THE FUN BEGIN.
לפי מה שהבתי ממך זה שכן מלמטה, זה הכי פשוט "להחזיר לו",  לא צריך את הרמקולים מספיק תלכו  בבית עם נעל עקב.

מצאתי באליאקספרס מערכת מוכנה, מה דעתך?
https://m.aliexpress.ru/item/32838556065.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.24387d3d4Z8jpq&algo_pvid=c16672b0-d248-4553-8764-831fe8c6c99a&algo_expid=c16672b0-d248-4553-8764-831fe8c6c99a-0&btsid=0b8b15f516187543522623529e7f7c&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

פעם אחת נקרעו לי הנעלי בית והלכתי כמה דקות יחף על פרקט, תוך דקה הוא כבר היה אצלי.
אחרי רבע שעה של איומים שירצח, ישרוף ויתלה אותי, הודעתי לו שכול מה שהוא אומר מוקלט ויעבור למשטרה.
הוא אמר בתגובה שכול מי שפונה למשטרה הוא כלב בוגד שצריך להרוג אותו.
השוטרים הגיעו תוך 5 דקות, עצרו אותו אבל אחרי כמה שעות שחררו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...