Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכן מפעיל מכונת כביסה בלילה וזה מרעיש

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 1097 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פותש- אחרי שהשתעשענו, תכין לעצמך קפה, שב וקרא כל מה שאתה יכול לגבי עבירת ״מטרד ליחיד״.

זה לא פיתרון מיידי, אבל אם השכן לא מוכן לשמוע לגבי פתרונות אקוסטיים פשוטים במימונך ואתה לא שוקל לעבור דירה בקרוב, זו כנראה הדרך היחידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני הייתי משתעשע עם הרמקול הזה ומדביק אותו ממש מתחת לחדר של השכן ומפעיל בלילות סרטונים עם רעש מכונת כביסה בשלב סחיטה, מעניין איך הוא יגיב לרעש שמגיע מהקירות שלו בבית חחח.

• מצחיק 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון זה עובד 😄

IMG_20200330_201706.thumb.jpg.885f3458e83d55205b61c5ce1cce23fe.jpgIMG_20200405_173746.thumb.jpg.7590b971fe40d1341049083961df83e0.jpg

• מצחיק 4

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטאפ מרשים @AndreyAK, כל הכבוד.

באילו רמקולים ומגבר השתמשת?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, nitch כתב:

סטאפ מרשים, כל הכבוד.

באילו רמקולים ומגבר השתמשת?

ניראה לי צריך לפתוח אשכול "אך לנקום בשכן" יש פה אנשים שסובלים במיוחד בימי הקורונה כשכולם בבית :D 

השתמשתי משהו סגנון: https://www.aliexpress.com/item/32

כן חד משמעי זה יוצר רעש גם בדירה שלך אז שמים בלופ טראק טוב ויוצאים לעבודה/לטייל ונותנים לשכן להנות, אני אישית מאוד אוהב את הטראק של עבודות בנייה אני בטוח גם השכן נהנה ממנו.

עריכה אחרונה על ידי AndreyAK
  • אהבתי 1
  • מצחיק 5

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתשרו, אבל מידי פעם צריך להזכיר להם.

בהתחלה הגיעו שאלו אם התחלתי לעשות שיפוץ :D 

עריכה: טעימה קטנה, כן זה חופר גם אם אני עובר לחדר אחר אבל מה לא תעשה בשביל שכן אהוב 

עריכה אחרונה על ידי AndreyAK
  • מצחיק 7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתשרו, אבל מידי פעם צריך להזכיר להם.
בהתחלה הגיעו שאלו אם התחלתי לעשות שיפוץ [emoji3] 

עריכה: טעימה קטנה, כן זה חופר גם אם אני עובר לחדר אחר אבל מה לא תעשה בשביל שכן אהוב 
זה ענק!!!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@AndreyAK שמע, זה פשוט אדיר!

• רעיון טוב! 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

שני עמודים, ואף אחד לא הזכיר אטיופים ומיקרוגל

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • מצחיק 4
  • מעניין 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות''ש נכבד סיפרתי / תארתי לא מזמן סיפור דומה אצלנו שנמשך

כ 4 שנים של סיוט דומה.

אמנם, החבר'ה קצת שיעשעו פה עם הפתרונות וצחקתי בקול אבל ממש מבין לליבך,

אין פתרון כוחני ואם יש אזי תהיינה השלכות לא חיוביות,

ממש במקרה לפני כמה שעות ראינו בנייד של אשתי גומיות נגד רעידות שמוכרים באיביי

(נדמה לי) במחירים מצחיקים. פשוט בחביבות תנסה להיכנס ולהתקין אותן אצלו.

ובוא נקווה שזו הבעיה. אם זו בעיה של מיסב (לאגר) למשל כפי שהיה אצלנו שווה לך לשלם (לדעתי) או להתחלק איתו בעלויות. אצלנו הוא לא הסכים שנשלם אגב.

בכל מקרה תתחיל בדרך טובה ואני מאמין שיסתדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...