Jump to content
קיבלנו דיווח על בעיה בחידוש מנויים. אם חוויתם בעיה דומה, שלחו הודעה פרטית למשתמש "פבל" ונעזור לכם
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכן מפעיל מכונת כביסה בלילה וזה מרעיש

Nakamichi
 שיתוף
עוקבים 17

פוסטים מומלצים

פותש- אחרי שהשתעשענו, תכין לעצמך קפה, שב וקרא כל מה שאתה יכול לגבי עבירת ״מטרד ליחיד״.

זה לא פיתרון מיידי, אבל אם השכן לא מוכן לשמוע לגבי פתרונות אקוסטיים פשוטים במימונך ואתה לא שוקל לעבור דירה בקרוב, זו כנראה הדרך היחידה.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

תגדל ילדים. זאת אומרת, הרבה. ילדים. ושיהיו צפופים, ככה, שנה וחצי הפרש. אחרי שניים השמיעה כבר לא מה שהייתה פעם, מהשלישי אתה כבר נהיה אטום לסביבה (כולל רגשית) והחל מהרביעי אתה כבר מי

פיתרון סופי למשבר יהיה כאשר תציע לו שאתה תעשה לו את הכביסות. תחייב אותו רק על גיהוץ Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

הייתשרו, אבל מידי פעם צריך להזכיר להם. בהתחלה הגיעו שאלו אם התחלתי לעשות שיפוץ     עריכה: טעימה קטנה, כן זה חופר גם אם אני עובר לחדר אחר אבל מה לא תעשה בשביל שכן אהוב  12173750_T

תמונות שפורסמו בשרשור

אני הייתי משתעשע עם הרמקול הזה ומדביק אותו ממש מתחת לחדר של השכן ומפעיל בלילות סרטונים עם רעש מכונת כביסה בשלב סחיטה, מעניין איך הוא יגיב לרעש שמגיע מהקירות שלו בבית חחח.

• מצחיק 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

סטאפ מרשים @AndreyAK, כל הכבוד.

באילו רמקולים ומגבר השתמשת?

אתה כנראה עם קצת גנטיקה פלסטינית בדם אם אתה מנסה למכור לנו סיפורים על הרעשה ארטילרית פעם שלישית רצוף בגילך.
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 18 דקות, nitch כתב:

סטאפ מרשים, כל הכבוד.

באילו רמקולים ומגבר השתמשת?

ניראה לי צריך לפתוח אשכול "אך לנקום בשכן" יש פה אנשים שסובלים במיוחד בימי הקורונה כשכולם בבית :D 

השתמשתי משהו סגנון: https://www.aliexpress.com/item/32

כן חד משמעי זה יוצר רעש גם בדירה שלך אז שמים בלופ טראק טוב ויוצאים לעבודה/לטייל ונותנים לשכן להנות, אני אישית מאוד אוהב את הטראק של עבודות בנייה אני בטוח גם השכן נהנה ממנו.

עריכה אחרונה על ידי AndreyAK
  • אהבתי 1
  • מצחיק 5
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הייתשרו, אבל מידי פעם צריך להזכיר להם.

בהתחלה הגיעו שאלו אם התחלתי לעשות שיפוץ :D 

עריכה: טעימה קטנה, כן זה חופר גם אם אני עובר לחדר אחר אבל מה לא תעשה בשביל שכן אהוב 

עריכה אחרונה על ידי AndreyAK
  • מצחיק 7
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
הייתשרו, אבל מידי פעם צריך להזכיר להם.
בהתחלה הגיעו שאלו אם התחלתי לעשות שיפוץ  

עריכה: טעימה קטנה, כן זה חופר גם אם אני עובר לחדר אחר אבל מה לא תעשה בשביל שכן אהוב 
זה ענק!!!
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • 5 חודשים מאוחר יותר...

תוכל בבקשה לפרסם לינק לרכישה של המערכת?
או אולי אתה מוכר את שלך?

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

"God Made Men But Samuel Colt Made Them Equal"

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

שני עמודים, ואף אחד לא הזכיר אטיופים ומיקרוגל

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • מצחיק 4
  • מעניין 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002

Wherever you go, there you are

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

פות''ש נכבד סיפרתי / תארתי לא מזמן סיפור דומה אצלנו שנמשך

כ 4 שנים של סיוט דומה.

אמנם, החבר'ה קצת שיעשעו פה עם הפתרונות וצחקתי בקול אבל ממש מבין לליבך,

אין פתרון כוחני ואם יש אזי תהיינה השלכות לא חיוביות,

ממש במקרה לפני כמה שעות ראינו בנייד של אשתי גומיות נגד רעידות שמוכרים באיביי

(נדמה לי) במחירים מצחיקים. פשוט בחביבות תנסה להיכנס ולהתקין אותן אצלו.

ובוא נקווה שזו הבעיה. אם זו בעיה של מיסב (לאגר) למשל כפי שהיה אצלנו שווה לך לשלם (לדעתי) או להתחלק איתו בעלויות. אצלנו הוא לא הסכים שנשלם אגב.

בכל מקרה תתחיל בדרך טובה ואני מאמין שיסתדר.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
 שיתוף

• תוכן חדש...