Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

כן, כמו בסיינפלד.

זה מדהים, עם כל החיבה לטרנספורטר, שהוא לא מבין שלא כל המקצועות שקולים בחשיבות שלהם לאנושות.

• מצחיק 4
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 20 דקות, יבגניפ כתב:

עם כל החיבה לטרנספורטר, שהוא לא מבין שלא כל המקצועות שקולים בחשיבות שלהם לאנושות

זה שאתה נושם לא אומר שאתה חי.

הרופא הציל את החיים שלך אבל מה הם שווים בלי מסיבות טראנס וקונפטי חוטים?

• מצחיק 4
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, יבגניפ כתב:

כן, כמו בסיינפלד.

זה מדהים, עם כל החיבה לטרנספורטר, שהוא לא מבין שלא כל המקצועות שקולים בחשיבות שלהם לאנושות.

כל מקצוע קשה באשר הוא.

אתה חושב שלהיות רופא קשה,

מה יגיד  זה שעומד ברחוב בגשם או בשמש ומנקה את הזבל שאנחנו זורקים כי לא בזין שלנו ללכת עד לפח?

אבל רופא זה מקצוע יותר יוקרתי אז להם מותר להתלונן, אבל לזה שעומד ב 40 מעלות חום ומטאטא את הרחוב אסור, ולנהג משאית שנרדם על ההגה בשביל 10,000 בחודש אסור להתלונן

כל אחד יוצא לעבוד כדי להביא אוכל הבייתה. כל אחד יודע מה כולל התפקיד  שאליו הא נכנס. לא מתאים, אל תעבוד שם.

לפני 17 שעות, Igalz כתב:

מה שאתה מסרב להבין הוא שאם אתה לא ישנת 3 ימים ועושה פאדיחה בעבודה שלך אז יש איזה זוג טיפה פחות מבסוט מהחתונה שלו או וואטאבר. אם הרופא לא ישן 3 ימים ועושה פאדיחה אנשים מתים. אנשים מהמשפחה שלך, ושלי, יחי ההבדל הקטן.

אז האינטרס שהרופאים לא יהיו עמוסים, הוא שלי ושלך. וזה למה אתה שומע על זה כלכך הרבה בתקשורת, כי זה אסון לכולנו, לא בגלל שיש איזה רופא שמרגיש עייף ובא לו להתלונן על זה.

מה שאתה לא מבין זה שאם אני לא ישן 3 ימים ונוסע עם 12 טון ונרדם על ההגה זה יכול להגמר מאוד רע.

אנחנו לא מדברים על האינטרס שלנו שהם לא יהיו עמוסים,  אנחנו מדברים על זה שהם חושבים שרק להם קשה. אז לא, יש עוד מקצועות קשים,

רוב האנשים לא באים למשרד ל 5-6 שעות עבודה במזגן ומביאים את ה 300-400 בחודש "בלי להתאמץ", וגם מי שכן חי ככה, כנראה עבד קשה מאוד בשביל זה.

לכולם קשה. אני לא מכיר מישהו שהלך ללמוד רפואה כי איימו עליו

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרמספורטר: ההבדל הוא ביעוד : רופא הוא מקצוע חיוני ובמחסור. אם הרופא מתמוטט מעייפות אין מאיפה להביא מחליף. 

אם אתה תתמוטט מעייפות : אין נזק . מסיבה אחת פחות. 

לא עניין של יוקרה או שכר. פשוט תפקידו של רופא בחברה הרבה יותר קריטי. במיוחד בזמן מגיפה. 

איך אסביר לך אחרת ? אתה זה כמו מגב ברכב , רופא זה כמו מחשב ניהול הזרקה במנוע (בזמן מגיפת שבבים). 

אולי אנלוגיה לא הכי מוצלחת. אבל תחשוב מה יקרה ששניהם יתקלקלו. 

עריכה אחרונה על ידי save
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה,האנלוגיה הנכונה היא איש דיאגנוסטיקה מול מתקין מערכות סטריאו בזמן מגיפת שבבים מסתורית (ויש הטוענים שהיא חלק מלוחמת סייבר סינית).

מנהלים : נא למחוק את האנלוגיה בהודעה הקודמת. היא פוגענית ולא במקום.

עריכה אחרונה על ידי save
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, save כתב:

מנהלים : נא למחוק את האנלוגיה בהודעה הקודמת. היא פוגענית ולא במקום.

דווקא נשמעת בול.. אלא אם אתה חושב שמגב ברכב ממלא תפקיד בטיחותי בזמן גשם ולכן זה פוגעני למגב להשוות אותו למה שנשוא האנלוגיה עושה בחייו.

• מצחיק 2

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר, האנלוגיה הנכונה זה מולטימדיה מול מחשב ניהול מנוע/גיר.

שניהם מחשבים. אם הראשון יילך, לא יהיה מוזיקה/וייז, אבל עדיין תגיע ליעד, אלא אם שקט באוטו יגרום לך לפרצי בכי בלתי נשלטים.

אם השני יילך, אתה לא תגיע לשום מקום.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Transporter כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאם אני לא ישן 3 ימים ונוסע עם 12 טון ונרדם על ההגה זה יכול להגמר מאוד רע

השוואה גרועה מאוד. 

אתה בוחר לעלות על משאית אחרי 3 ימים שלא ישנת, כלומר בוחר פוטנציאלית להרוג משפחה עם שלושה ילדים וכלב. איש לא היה מת אם תבחר לקחת טיפה פחות עבודה או לשכור נהג. 

לרופא אין את כל הבחירה הנהדרת הזו. המצב ועומס העבודה נכפה עליו, ואם הוא לא יהיה שם כניראה שהנזק יהיה גדול יותר. יתרה מכך, הרופא למעשה חייב להיות שם על פי חוק. לצוות רפואי יש אפילו איסור יציאה מהארץ בזמן משברים כמו קורונה.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע עד כמה אתם "חדשים" בשרשור, אבל אתם מביאים אנלוגיות והסברים, לבנאדם עם דעות מאוד משתנות ונחרצות תלוי באיזה אג'נדה הוא קם בבוקר. 

ביזבוז זמן מוחלט. 

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.2.2022 בשעה 20:45, Transporter כתב:

מתחיל להמאס לשמוע כל הזמן כמה קשה לרופאים 

עם כל הכבוד, כל אחד בוחר את המקצוע שלו

גם לי לא קל לעבוד ימים שלמים ברצף ולהרדם על ההגה אבל אני בחרתי במקצוע הזה

זה מצדיק כמה memes:

Painting | What The Fuck Am I Reading? | Know Your Meme

dafuq meme by Allx1905 on DeviantArt

Apply bleach to eyes to unsee | Brain Bleach / Eye Bleach / Mind Bleach |  Know Your Meme

Meme Creator - Funny Dafuq? Meme Generator at MemeCreator.org!

• מצחיק 3
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Gosser1860 כתב:

Meme Creator - Funny Dafuq? Meme Generator at MemeCreator.org!

יש לקרוא את הכיתוב בתעתיק

• מצחיק 2
  • רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי חיסון רביעי, בנתיים רק כאב בכתף

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
  • רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...