Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

בידוד בגלל מחלה? כן. בגלל חשיפה - לא. מבודדים רק את יד 01.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה ההנחיות באתר "כללית". זה לא האתר הרשמי של משבה"ר, אבל יותר ברור מההסבר באתר ה"רמזור", ונראה שמוסמך.

אם החולה הוא יד 00 הרי שמי שנחשף הוא יד 01 וחייב בידוד. מי שנחשף אליו הוא יד 02 ולא חייב בידוד.

האם הילדים בגיל חיסון? אם כן, אתה יכול לקחת את הילדה לחיסון, אבל הילד יצטרך להמתין עד סיום הבידוד.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא בגיל חיסון.

ציטוט

אם גר בבית אדם שנדרש להיכנס לבידוד בעקבות מגע עם חולה מאומת, שאר הדיירים בבית אינם צריכים להיכנס לבידוד ויכולים להמשיך בשגרת חייהם ללא כל מגבלה - בתנאי שמתקיים אחד מהתנאים הבאים:

• הם אינם מחוסנים או מחלימים אך נשמרים כללי הבידוד בין המבודד לביניהם.

לפי הציטוט הנ"ל (הבאתי את החלק הרלוונטי) אני מבין ששניהם צריכים להיכנס לבידוד. אי אפשר להפריד בניהם. הם עושים הכל ביחד וכל היום ביחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, יבגניפ כתב:

קח, ספריאל, שיהיה לך ממה להתעצבן בסופש

ברגעים כאלה אני תוהה אם לא עדיף לפתח זיהוי פנים (קיימות מערכות כאלה), להטמיע במרחב הציבורי ופשוט לאכוף עבירות מהסוג הזה?

(כן, כן אני יודע שזה בור ללא תחתית והנדסה חברתית זה בעייתי מה שנקרא)

עריכה אחרונה על ידי Gosser1860
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

קיבלתי סרטן מהפוסט של ההוא שכתב "המסכות גילו לנו מה מסתתר בכל אחד מאיתנו".

• מצחיק 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, SlowRide כתב:

קיבלתי סרטן מהפוסט של ההוא שכתב "המסכות גילו לנו מה מסתתר בכל אחד מאיתנו".

אתה יודעים מה לעשות

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב @יבגניפ- אני רותח כבר 14 שעות (מאז פרסום הידיעה). זה, כמובן, לא רק בתחב"צ, אלא שבמקום הזה פוגשים במיוחד הרבה אנשים.

ותודה לטראמפ הנערץ בישראל.

@עדי-אלהקטע שציטטת הוא אחרי שאחד מבני המשפחה נכנס לבידוד. מה שכן - הייתי לוקח את הילדה לבדיקת PCR בנפרד מהילד (ואולי גם לבדיקה ביתית, אם יש לך כזו בבית). 

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תרתח אדון ספריאל, כל ישראל חברים, באמת :)

(אני חושב שיש משהו קצת סוציומטי בקושי של חלק מהאנשים בסביבה לשים מסיכה במקומות סגורים כמו אוטובוס, אבל זה לא אמור להיות די ברור  כבר בשלב הזה שזה לא גיים צ'נג'ר? אני יודע שיש מחקרים שמראים כמה שמהסיכה יעילה וכו' וכו'. משום מה במציאות זה עבד פחות בשנתיים האחרונות. ולא. זה לא כי כולם מחפפים. היו חודשים ארוכים בהם לא ראיתי אף אחד כמעט במרחב בלי מסיכה על כל הפנים וזה לא עזר)

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מחקרים שהראו יעילות גבוהה של מסכות, גם בחללים סגורים. אבל "יעילות גבוהה" אינה "יעילות מוחלטת". ובהחלט רבים מחפפים. אני מרבה להעיר לאנשים המכסים את הסנטר בלבד, והתשובה הסטנדרטית היא "אבל יש לי מסיכה". לא יודע. אולי יש להם זימים בזקן.

אני לא נסעתי בתחב"צ כבר למעלה משנתיים, אבל יש לי בן שמרבה לנסוע ברכבת, היתה תקופה בה הקפיד על N95 בדיוק מסיבה זו, לאחרונה לא שאלתי אותו האם מתמיד בכך.

אחד הדברים המטרידים הוא שיש לי רושם של מתאם בין זלזול במסכה לבין המנעות מהתחסנות, מה שמגדיל את הסיכון לסביבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, sperial כתב:

יש מחקרים שהראו יעילות גבוהה של מסכות, גם בחללים סגורים. אבל "יעילות גבוהה" אינה "יעילות מוחלטת". ובהחלט רבים מחפפים. אני מרבה להעיר לאנשים המכסים את הסנטר בלבד, והתשובה הסטנדרטית היא "אבל יש לי מסיכה". לא יודע. אולי יש להם זימים בזקן.

כנראה שהמחקרים לא מספיק מדויקים. אני חושב שהיום אנשים מחפפים יותר עם המסכות, כי אחרי שנתיים כמעט של קורונה, הנחת המוצא של רובינו היא שמסכות זה פלסטר נחמד, אבל מה האט את ההמגפה כאן זה חיסונים. ולכן לי אישית למען האמת לא כזה איכפת יותר אם אנשים לידי עם מסכה או לא. שוב, מעבר לפן הסוציומטי - אני מבין שזה מפחיד אחרים.

לפני 48 דקות, sperial כתב:

אחד הדברים המטרידים הוא שיש לי רושם של מתאם בין זלזול במסכה לבין המנעות מהתחסנות, מה שמגדיל את הסיכון לסביבה.

אין באמת בעיה של המענות מהתחסנות בישראל. למעלה מ-70% מבני ה-18+ מחוסנים. מספרים קצת פחות מחמאים לבוסטר, ועדיין.

בסוף אין הרבה אופציות, לא?

או שמספיק אנשים התחסנו כדי לעצור את הגל הרביעי (שזה מעניין, כי זה אומר שסדר גודל של 50-60% עם בוסטר מכל האוכלוסיה הספיק).

או שהוא נעצר מסיבה אחרת (מה שמחזק את מי שלא מיהר לעשות את הבוסטר גם אם עשה את שני הראשונים).

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההאטה של הגל הרביעי נובעת להערכתי משילוב של חיסון הנוער (12-17), הבוסטר וקצת תו ירוק וריחוק חברתי. אבל בחודש האחרון העצירה נעצרה ואנחנו בגידול מתון.

זה גם רכיב בחשיבות ליסון הילדים - מעבר להגנה עליהל זו גם הגנה על הסביבה.

נראה שחשוב שהחיסון יהיה טרי, אם כי סביר שבאביב נוכל לדעת האם הבוסטר מועיל לטווח ארוך, והאם משטר של 3 מנות יהיה המשטר לטווח ארוך, או שנצטרך בוסטרים חצי שנתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים המצב בישראל בין הטובים בעולם ,אם לא הכי טוב.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל- @sperial ובכירי משרד הבריאות יש בעיה, הם התרגלו בשנתיים האחרונות שהם מנהלים את סדר היום במדינה וכולם מדברים רק על רפואה, ועכשיו עם החיסונים רק מחפשים איך להוציא עוד תקציבים ולהישאר עם היד על הברז.

יש חיסונים, שחררו, אלה שמעלים תמונה של עצמם בלי מסיכה ומתגאים בזה שגרמו לזקנים לפחד הם פח אשפה, אבל איך אתה כועס עליהם אם בכירי הממשלה ומשטרת ישראל מעלים תמונות של עצמם כל יום בלי מסיכה?

הייתי היום במשחק, כל הקהל בלי מסיכות וכל אנשי הצוות בלי, מה הם שונים מההוא שהעלה תמונה שלו ברכבת? קורונה לא מדבקת בספורט?
מתי בפעם האחרונה ראית שוטר נותן דוח בתחבורה ציבורית? אם אנשים פה ידעו שאין יותר דוחות ואכיפה על מעבר באור אדום מבטיח לך שאף אחד פה לא יעמוד יותר באמצע הלילה באדום.
אם יבוא זן שיגמור את המדינה מחדש אפילו שיעשו סגר עד שיהיה חיסון עדכני, אבל כל עוד אין כלום שחררו מהבידודים ותחזרו לחיים רגילים, מי שרוצה שיתחסן מי שלא שימשיך הלאה יקח סיכון מקסימום ימות.

גם צריך להפסיק לגרום לאנשים לפחד, מי שבסיכון שיתחסן וסלאמת. אם יש מישהו שחולה סרטן והמערכת החיסונית שלו חלשה, הוא צריך לפחד מאלף ואחד דברים ולא רק קורונה, למה נותנים דגש רק על זה? כל מחלה בעצם יכולה לגמור אותו, אז שיתנהל כמו שהתנהל עד הקורונה, אם מפחד שישאר בבית, אם לא שיסתובב כל הזמן עם מסיכה, גם אחרי בוסטר שמיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...