Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה אומרים על Honda Civic Station 2014?

dvir10
שימו לב! השרשור הזה בן 1324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, אני מחפש רכב משפחתי שיתאים לשני כסאות בטיחות עגלות בבגז וכלב.

אני עושה בסביבות ה18 אלף בשנה.

התקציב הוא עד 50 אלף.

מצאתי ביד 2 משהו מעניין מה אתם אומרים?

https://www.yad2.co.il/item/zuqot24p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחשבת לאמינה יחסית עם תא מטען גדול. 

ביצועים סבירים, צריכת דלק ממוצעת. 

תצטרך לבדוק את נושא הכיסאות במושב האחורי. 

שים לב לתנוחת ישיבה נמוכה ותראה אם נוחה לך, וכן סביבת הנהג הצפופה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום 

הייתה לי כזאת 2015 חדשה . מבוססת על ההאצ'בק שיוצרה באנגליה . מזגן מצוין , מערכת מולטימדיה בהתקנה מקומית , סף הטענה נמוך מאוד נוח להטענה . הרכב משייט באלפיים סל"ד על מאה ועשרה קמ"ש . החזקתי בה שנתיים ושמונה רק טיפולים שנתיים . המושב האחורי צפוף למבוגרים . לפנים לא הרגשתי צפיפות כלל . יושבים נמוך . אם לא הייתי עובר לרכב ספורט הייתי נשאר איתה הרבה שנים . 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של סיוויק האצ'בק 14 עד לפני שבוע זה רכב מעולה.

מנוע שקט מאוד ודי חסכוני, סופר אמין ! 3 שנים בלי אף תקלה (45KK).

הרכב עצמו נוח ומבודד די טוב , מרווח לא חסר והוא נוח יותר מגולף מקבילה וגם המרווח טוב יותר, המזגן מעולה והגרסאת ספורט המאובזרת יותר שהייתה לי מגיעה עם כל מה שצריך ומעבר. 

הרכבים האלה מגיעים גם לקילומטרים הרבה יותר גבוהים ממה שאתה מתכנן ללא שום בעיה.

המחלה היחידה שראיתי שיש ברכב פה בפורום זה רעידות בסלד נמוך בגלל מצערת מלוכלכת.. שווה לוודא שהמצב לא כך ברכב שתקנה כי הניקוי די יקר (1200 במורשה) .

טיפולים במורשה מאודדד יקרים ביחס לסטנדרט 1100 לטיפול קטן עד 2000 לגדול , מצד שני חוץ מבלאי של צמיגים ומצבר הטיפולים יהיו ההוצאה היחידה שלך על הרכב.

בנוסף עוד נקודה שאולי לא כל כך רלוונטית אלייך.. הרכב לא סחיר בעליל. 

ניסיתי למכור המון זמן במחיר שקרוב למחירון ללא הצלחה . הרכב נמכר בכ20 אחוז פחות מהמחירון למרות נתונים מעולים. 

בסופו של דבר זה כנראה רכב לכל החיים ... סוס עבודה שבא לעשות את מה שתצפה ממנו. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...