Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיישן מוט הגה באלפא מיטו

Liron97
שימו לב! השרשור הזה בן 1353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

לאחרונה אני מתעניין בקניית אלפא מיטו (דגם 0.9 massimo) ומעסיקה אותי השאלה שהתקשתי למצוא עליה תשובה באינטרנט לכן פונה למומחים.

מאיזה שנה המיטו יצאה מהמפעל תקינה (אם בכלל) ואין צורך לדאוג מהחלפת חיישן מוט הגה ?

תודה!

5 3 1 R

┤┼┼└

6 4 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר למוט ההגה, שזו בעייה ידועה וטוב שאתה מודע לה,

למה אתה מתעניין דווקא במנוע הקטן והחלש 0.9?

בדר"כ מי שקונה אלפא הוא חובב נהיגה, ועם 0.9 ליטר קצת קשה להנות.

לשיקולך

עריכה אחרונה על ידי סלע

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שאנו מסיטים את הדיון לתת פורום אחר אבל שיהיה, תכננתי להוציא גג 30K, האופציות הספורטיביות שעומדות בתקציב הינן יאריס TS שמפריע לי העניין שהרכב נראה מאוד מיושן ובנוסף אני מעדיף להימנע מפולו gti וואג ישנות בסגנון משיקול של אחזקה. לכן העדפתי ללכת על שנתון גבוה יותר ונאלצתי להתפשר על עניין הביצועים אבל אם כבר אז לפחות שיהיה מסוגנן לטעמי ושונה מהנוף, אני מאוד אוהב את המיטו מבחינה חיצונית ומבין שהביצועים זהים לכל סופר מיני באותם השנתונים.

לפי מה שקראתי גם המנוע מפגין אמינות ומה שחשוב לי זה לדעת אם התקלה הזאת תוקנה באיזשהו שלב או שאלפא עוד בתהליך הכחשה.

5 3 1 R

┤┼┼└

6 4 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה רלוונטית נוספת היא האם החלפת החיישן פותרת את הבעיה. במידה וכן אז תוכל לחפש אקזמפלרים עם הוכחה לכך שהחיישן הוחלף.

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמעתי על מקרים של הבעיה הנ"ל בקרב הדגמים עם המנוע 0.9. בכל מקרה, אם תחווה את הבעיה, זה עניין של 3,500 ואולי גם פחות, תלוי איפה ומה עושים. אין מה ללכת למרכזי של החברה ולשלם 8,000 או יותר. 

והייתי גם ממליץ לך לחפש מיטו 155 או תילתן, היית נהנה הרבה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה עזרתי לחבר להחליף במיטו חיישן מומנט\זווית הגה, לאחר שכל המשפצים שפנה אליהם טענו שאין חלקים זמינים והיבואן דרש סביב 9000 ש"ח למוט משופץ. גם המוסכים המתמחים לא יכלו לתת מענה מאותה הסיבה (שיפוץ כזה נע סביב 3500 במוסכים אלו). הנה כמה תמונות מהתהליך:

155185764_steering1.thumb.jpg.5a858e86ae1c303e0648c64d8ff0c97e.jpg

251879107_steering2.thumb.jpg.5b00adfb5ae1583b3f760ad1eb5b2c53.jpg

1765974552_steering3.thumb.jpg.72b4daed3d1e4aaf7a31d8022c9d9ca5.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, BRAVO30 כתב:

לא שמעתי על מקרים של הבעיה הנ"ל בקרב הדגמים עם המנוע 0.9. בכל מקרה, אם תחווה את הבעיה, זה עניין של 3,500 ואולי גם פחות, תלוי איפה ומה עושים. אין מה ללכת למרכזי של החברה ולשלם 8,000 או יותר. 

והייתי גם ממליץ לך לחפש מיטו 155 או תילתן, היית נהנה הרבה יותר.

למיטב ידיעתי לא בוצע שום שינוי במוט ההגה של המיטו לאורך השנים, כך שאין איזו ערבות מסויימת שהתקלה לא  תופיע, אני מכיר לפחות מיטו 0.9 אחת שהתקלה הופיעה אצלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...