Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ציפוי קרמי carpro cquk 3.0 פג תוקף?

שימו לב! השרשור הזה בן 1359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברה,

צריך עזרה ממומחים.

יש לי את הבקבוקון הנ"ל שהשתמשתי בחצי ממנו לפני כשנתיים.

עכשיו אני רוצה לבצע שכבה נוספת על הרכב. אני יודע שלחומר הזה יש פג תוקף ולכן בדקתי. שמתי כמה טיפות על נייר סופג והמתנתי כמה שעות. אחרי כמה שעות בדקתי וציפיתי לראות שהחומר התגבש ונהיה קשה. אבל, הנייר הסופג עדיין רך ורק נראה רטוב קצת, החומר לא התקשה.

האם זה אומר שהגיע הזמן לקנות בקבוק חדש?

תודה מראש.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר פתיחת הבקבוק העמידות שלו היא 6  חודשים מרגע הפתיחה

לאחר מכן העמידות/אפקטיביות שלו פוחתת. כלומר ברגע שהוא בא במגע עם אוויר 

החומר מתחיל לעבור תהליך כימי שמפרק אותו.

כל זה על הנייר. בפועל יש מצבים שהיה אפשר להשתמש בו גם לאחר שנה שלמה.

שנתיים זה מעט בעיה. אבל, אם הייתי צריך לבצע טיפול דיטיילינג מלא כולל פוליש רב שלבי

לא הייתי משתמש בו. אם זה רק לחיזוק הציפוי הקיים, הייתי מנסה אותו בהחלט. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, מצד שני לא רוצה לעבוד עכשיו כמה שעות על הרכב כדי לשים חומר שלא ממש עובד. אולי ליתר בטחון עדיף שארכוש בקבוק חדש.

כשמיישמים את החומר עם המטליות היעודיות שלו, אחרי כמה מעברים הן נהיות קשות כיוון שהחומר התקשה עליהן. נראה לי הגיוני שכמה טיפות על מגבת נייר גם היו אמורות להתקשות אם החומר עובד כמו שצריך.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט כן. אם החומר היה אפקטיבי, הוא היה מתקשה לאחר פרק זמן מסוים.

אם אתה רק רוצה ליישום אותו מעל הרכב ללא הכנה באופן זמני עד שתעשה טיפול יסודי

זה אפשרי.  אם אתה מתכנן טיפול דיטיילינג יסודי, רכוש חדש ואת הבקבוק הפתוח נסה על רכב אחר בבית

או של משפחה/חברים. (ייתן מעט הגנה, גם טוב -במקום לזרוק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי משתמש בחומר שפג תוקפו לאחר כ"כ הרבה זמן, אפשר להזמין מחו"ל את הציפוי הנ"ל בפחות מ180 שח, לא הייתי משקיע כלכך הרבה עבודה ובסוף משתמש בציפוי פג תוקף שסביר מאוד להניח שהעמידות ויכולות ההגנה שלו נפגעו. מקסימום הייתי משתמש בו לגאנטים . 

https://www.detailedclean.co.uk/sealants/carpro-cquartz-uk-kit-560 אני קונה הרבה מהאתר הזה, לפני התשלום תשתמש בקוד הנחה DW10, יוריד לך כמה שקלים.

עריכה אחרונה על ידי Krd
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...