Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דעתכם על דאציה סנדרו/סטפווי/פיג'ו 208/שברולט ספארק

nir3
שימו לב! השרשור הזה בן 1331 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מה דעתכם על פיאט פונטו איבו מהשנים 2012-2014?

לפי יד 2 יש גרסאות ידנית, אוט', ורובוטיות.

הרכב בכלל מומלץ או שיש תקלות ידועות?

הגיר האוט' הוא באמת אוט' רגיל או שזה טעות של יד 2 והכל רובוטי.

יש גירים/רמות גימור מומלצות לרכב הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפונטו איבו היה גיר ידני או אוטומטי מסוג רובוט בלבד.

הגור כמו כול רובוט לא יהיה חלק כמו פלנטרי רגיל, לכן גיר ידני עדיף.

סך הכול הרכב אמין אך יכולה להיות בעיה בהגה החשמלי, היום תיקון כבר לא יקר כמו פעם.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא יהיה כמו גיר אוטומטי רגיל, השאלות הן אם:

1. הגיר נחשב כגיר אמין או מועד לפורענות כמו הרובוטי של הפוקוס/פיאסטה?

2. הגיר חלק יחסית, סביר ולא בועט כמו גירים רובוטים לא מומלצים אחרים או שכדאי להימנע?

מלבד בעיה בהגה החשמלי (מכיר מקרוב  מפונטו של קרוב משפחה, לא טיפול יקר באמת), הרכב נחשב אמין? יש מחלות נפוצות נוספות?

(אתה מתכוון שההגה מרגיש כבד ולא הגה  כח נכון? מעניין לקרוא שזה עדיין קיים כי הפונטו שאני מכיר היא מדורות קודמים והיה שם את זה).

אם מישהו יודע איך הפונטו לעומת הפיאסטה מאותם שנים במונחים של כח, התנהגות כביש, דלק וכו' אשמח לשמוע. קיבלתי כמה וכמה המלצות על פיאסטה אבל קשה למצוא רכב שמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי @GhostBuster,
קראתי את הסיכום שלך על הפונטו איבו שלך ושל בת הזוג שלך והרשתי לעצמי לתייג אותך.

בכל זאת עבר הרבה זמן מאז ואני מסתכל על שנתונים מעט מתקדמים יותר.

אשמח אם תוכל לתת את חוות דעתך בעניין.

ממש בקצרה - אני עם פולו ידנית 2008.

מההמלצות בדיון הזה הגעתי למסקנה שפיאסטה ידנית 2012-2014 או אוטו' רגילה עד 2013 יהיו החלופות הטובות ביותר.

התקשתי למצוא פיאסטה במצב טוב ובכלל, ותוך כדי חיפושים בשבוע האחרון התחלתי לחשוב על האופציה של הפונטו איבו.

אני מתמקד בעיקר בשנתונים 2012-2014. להבנתי אין גיר אוט' רגיל אלא רק רובוטי.

אשמח לשמוע חוות דעת כללית, המלצה או שלילה, תקלות ומחלות מוכרות, דברים שחשוב לבדוק, דגמים או רמות גימור עדיפות, וכמובן כמה מילים על בטיחות, אמינות, צריכת דלק ועלויות חלפים ותיקונים.

ספציפית לגבי הרובוטי - בפיאסטה אמרו לי לא להתקרב לרובוטי אלא רק לאוט' רגיל ישן יותר. זה המצב גם בפונטו?

אציין שעד כה נסעתי רק על ידני.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1331 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...