Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על MG ZS טורבו בנזין?

kenshin1
שימו לב! השרשור הזה בן 1383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני מעוניין בזמן הקרוב לקנות רכב חדש, ראיתי את הMG סך הכל ניראה מעניין, אבל לא כל כך בטוח לגבי האמינות שלו,

במחיר שלו יש גם את הסטוניק והארונה שהם גם אפשרויות אבל הבנתי שהגיר DSG לא להיט,

אשמח לקצת ביקורת קודם כל לגבי הMG עם זה שווה בכלל לחשוב על זה?

ולגבי שתי האחרים גם או אם יש לכם רעיון יותר טוב באותו התקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי הרכב לא רלוונטי משום שהוא מגיע ללא מערכות בטיחות אקטיביות שכן קיימות בארונה ובסטוניק. מה גם שהתמורה למחיר בעיתית בעקבות תג המחיר הגבוה.

מציע להתחיל מלבדוק סיאט ארונה וקיה סטוניק. שתיהן נמכרות בהנחות נאות בערוצי ה-0 ק"מ. גם יונדאי וניו החדש מגיע עם מערכות בטיחות מתקדמות אבל ללא מנוע טורבו.

אם תגדיר צרכים ותקציב יהיה קל יותר לכוון אותך לרכב מתאים. יש היום שפע של רכבים בקטגורית רכבי הפנאי הקטנים וההיצע מתפרס על טווח מחירים גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה, 

בדקתי את היונדאי באמת ניראה מעניין, טורבו זה לא מאפיין חובה דווקא ההפך הייתי מעדיף להמנע ממנו,

אני מחפש כמו שאמרת משהו בסגנון פנאי, לא יותר מדי נסיעות נגיד עד 10אלף קילומטר בשנה בלחץ . בהתחלה חשבתי על אחד מרכבי המיני אבל מניסיון נגיד מהפיקנטו והI10 לא נוח לי בכלל ,הם לא נוחים לי בכלל מבחינת הגובה. אז זה למה הסתכלתי על הSUVים, סך הכל מחפש רכב אמין שיחזיק לי לתקופה ארוכה, לא בתכנון שלי להחליף או למכור ב10 שנים הקרובות בוא נגיד ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רוצים פנאי במימדי מיני אז יש את קיה פיקנטו אקס ליין שמגיעה עם קצת קישוטי פלסטיק, ויש את סוזוקי איגניס שמציע תנוחת ישיבה מוגבהת אבל מגיע ללא אבזור בטיחות.

לנסיעות קצרות בעיר קיה סטוניק 1.4 ויונדאי וניו יתאימו. אישית התחברתי יותר לסטוניק מבחינת עיצוב ותא הנוסעים שלו נאה ומרגיש איכותי יותר משל היונדאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי ה MG ZS הטורבו בנזין הוא רכב מעניין. 

החסרון הגדול שלו זה העדר מערכות בטיחות מקוריות. 

מעבר לזה מדובר ברכב מפתיע מאוד. נעים לנסיעה, גיר פלנטרי, מאוד מרווח.

מבחינת מרווח פנים, הוא יותר מרווח מהסטוניק או מהארונה. 

מבחינת שווי שוק כמשומש - כנראה שהסטוניק או הארונה ישמרו על ערכן טוב יותר.

לארונה שנתיים אחריות או שלוש. ל MG חמש. 

בהינתן אותו המחיר יש בעיה, אבל לאחרונה הם עשו מבצע והוזילו אותו בכמה אלפי שקלים.

בקיצור - לך תעשה נסיעת מבחן על כל מה שבא בחשבון, ואז תחליט. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מידע?

לי יש בבית ארונה קרוב לשנתיים ויש עוד כמה חברי פורום שמחזיקים ארונה, אם יש לך שאלות ספציפיות אתה מוזמן לשאול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אמינות אי אפשר כל כך לדעת כי זה רכב חדש יחסית בנוסף לזה יש לך 5 שנות אחריות.

לגבי מחיר אחזקה זה רק לברר אצל מוסכים מה עלות הטיפולים.

אם אני לא טועה מערכת ההנעה שלהם היא של GM.

תעשה חיפוש בפורומים בחו''ל לגבי הדברים הנ''ל, שם הרכב יותר פופולרי ותמצא יותר מידע.

עריכה אחרונה על ידי trademark
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהוא התכוון לארונה.

בכל אופן, אחריות לשנתיים, שנה שלישית בתוספת 1,000 ש"ח.

לא ידוע לי משהו מיוחד לגבי טיפולים, טיפול ראשון עלה 550 ש"ח.

אם אתה נוסע בעיקר בעיר אז קיימת אפשרות שיורגש בלאי גבוה במצמד. הגיר אמין מבעבר ואני מכיר לא מעט בעלים של רכבים כאלה ולא שמעתי על תקלות מיוחדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...