Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב למשפחה עד 80000 עזרה:(

Opticat
שימו לב! השרשור הזה בן 1384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אני מחפש רכב למשפחה זוג + 2 (2,5)

שניהם עם כסא בטיחות.

מתוכנן עוד אחד/ת

כרגע עם מזדה 2 דמיו 2016 שבעוד חודש תמסר לאבא שלי.

חשוב לי :

צריכת דלק נמוכה

אמינות גבוהה

3 ילדים מאחורה

בגאז נורמלי 

רכב גבוה(אישתי מתעקשת וכבר אני לא יכול לוותר על זה) גיפון בקיצור

נוסעים בין 10 ל 15 אלף קמ בשנה 

לא משנה לי יכולות שטח

סוזוקי קרוסאובר 2017 טורבו1.4

סוזוקי ויטארה 2018 טורבו 1.4

זה מה שאני מחפש אבל לא מוצא את הרכבים האלה ביד 2 הכל מודעות מזוייפות(כמעט כולן)

או קמ גבוה מידי או תאונות בקיצור לא מצליח למצוא רכב כזה בשום מקום.

האם יש אלטרנטיבה? שתתאים לצרכים שלנו?

תודה

אלכס.

עריכה אחרונה על ידי Opticat
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

10-15 אלף בחודש זאת נסועה כמעט דמיונית אתה בטוח שלא 10-15 בשנה? 
לגבי הסוזוקי קרוסאובר ראיתי שקבוצת הפייסבוק של כנפוצון הרבה תלונות על הגיר שלו אבל כטבע של הפייסבוק התגובות לא אינפורמטיביות או מועילות במיוחד לכן הייתי ממליץ לעשות חיפוש בפורום וברשת ולחקור את העניין.
אופי הנסיעה שלכם הוא בעיקר עירוני או גם בין עירוני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן 10-15 אלף בשנה

למיטב הבנתי לגבי דגמים שציינתי הוחלף המנוע והגיר

גרסאות 1.4 טורבו 

כך שלא יודע מה אומרים בפייסבוק.

בעיקר עירוני

בסופשים יותר כביש פתוח

אני לא מחפש רכב שיעשה 30 קמ לליטר, גם 15 לליטר זה בסדר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

15 ק"מ לליטר בנסיעה עירונית תקבל רק ברכב היברידי, אם זה הכיוון נסה קיה נירו שגם מגיע עם מערכות בטיחות אקטיביות שלא קיימות בסוזוקים שאתה מתעניין בהם.

האמת שבנסועה שנתית כזאת לא הייתי מייחס לצריכת הדלק משקל כזה מהותי. תעשה חשבון כמה יעלה לך לתדלק בשנה רכב שנוסע 10 ק"מ לליטר לעומת רכב שנוסע 12.5 ק"מ לליטר (צריכת דלק עירונית אופטימית לרכב חסכוני יחסית) לפי מחיר של ליטר בנזין היום, מבטיח לך שתופתע כמה מדובר בסכום לא מהותי.

בתקציב כזה אני הייתי מחפש קיה ספורטאז' 1.6 מ-2016 ומעלה. רכב אמין, רמת אבזור טובה, מערכות בטיחות אקטיביות ושפע של רכבים בשוק כך שניתן לאתר רכב במצב טוב בלי מאמץ מיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, מה שמיוחד במקרה שלך זה שתצתרכו 3 כיסאות בטיחות אני לא יודע איך זה הולך להיכנס בקרוסאובר אבל יש בדיוק שרשור מקביל על רכבים עם מקום ל3 כסאות בטיחות מאחור אני מציע שתעבור עליהם אני בטוח שתחכים המון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 כיסאות ובוסטר( אבל יש עוד זמן .. זה לא בשנה הקרובה אפילו.. ככה שקרוסאובר בהחלט יתאים)

קיה ספורטאג 2016 נראה לי קשה למצוא במצב טוב 

אולי אני טועה?

צריכת דלק גם 12.5 זה בסדר

בכל מקרה, חוץ מקיה 2016 מה עוד כדאי להסתכל? אמינות בהחלט פאקטור החשוב בעיני עבורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הגיפונים שיש לך בתקציב הרלוונטי עבורך (65-80K) דיי בסדר מבחינת אמינות יש מספר רכבים יוצאי דופן טיפה שאם אמינות זה סעיף עליון עבורך הייתי מוציא אותם מהרשימה וזה כולל את:
פיגו 2008 
רנו\ניסאן עם מנוע 1.2 טורבו

שברולט טראקס 

סקודה יטי עם DSG
פורד קוגה 

אגב אולי אתה מחפש ביד2 לא הקטגוריה הנכונה יש קטגוריה לגיפים ויש קטגוריה לפריבט הבעיה שיד2 לפעמים מבלבלים ביניהם מה שמכניס רכבים לא נכונים לקטגוריות שונות.

ב80K אתה יכול למצוא ספורטאז במצב טוב וספארטאז גם מצטיינת בסעיף המרווח שלדעתי חשוב לכם מעבר לכך אתם יכולים לבחון גם יונדאי טוסון, מיצובישי אאוטלנדר, הונדה HR-V,  מאזדה CX5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמלצה היא לספורטאז' מ 2016. הדגם החדש שמגיע עם מערכות בטיחות מקוריות ותא נוסעים איכותי ושקט בהרבה מהדגם הקודם. 

צורה ישנה: 

צורה חדשה: 

FR-KIA-339.jpg

2330771441.webp 2330771441.webp

עריכה אחרונה על ידי markb205
  • רעיון טוב! 1

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...