Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאסטה 2014, מנוע מגמגם וקוד תקלה P0300

bjlb
שימו לב! השרשור הזה בן 1358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

פיאסטה 2014, 86000, 1.25 ידני, מטופלת לפי הספר על ידי.

היום התחיל לגמגם ומתקשה לעלות סל"ד, בעיקר בהילוך שני, אבל לא רק, במקביל נדלקה נורת מנוע הכתומה.

בחיבור obd קיבלתי קוד תקלה כללי P0300.

פלאים החלפתי לפי הספר, ב 60000.

שווה לנסות להחליף סלילי הצתה וקויל?

תודה,

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל בלהוציא את הפלגים ולבדוק מה המצב שלהם. אוליי לנקות אותם קצת ולהחזיר הכל חזרה. תבדוק שהכל מחובר טוב בצד של הקויל ובצד של הפלאגים.

אם לא הולך הייתי  מנסה קודם פלאגים חדשים ואז כבלי הצתה ובסוף אוליי לבדוק את הקויל אצל חשמלאי רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

איך מנקים פלאגים ? עם wd40? מברשת פלדה? [emoji848]

ושאלה נוספת, אם בנתיים, להמשיך לנסוע ככה זה לא בריא למנוע, ויכול לגרום נזק נוסף.

כי עד שאקנה חלקים, זה יכול להיות כמה ימים.

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מישהו אמר לי שלא כדאי לנסוע הרבה ככה, כי זה סותם את הממיר, בגלל התערובת דלק שלא נשרפת, ואז יופי קוד תקלה נוסף 400 משהוא.

עריכה אחרונה על ידי bjlb
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון - קניתי פלאגים מקוריים במאה ש"ח והחלפתי - בתור נקודת התחלה + ניקיתי את המגעים. במבט לא מקצועי לא נראה משהו חריג בפלאגים.

מנסיעה של 10 דקות התופעה לא חזרה על עצמה.

אבל אני לא שקט לגמרי, נראה לי בכל זאת אזמין בהזדמנות חוטי הצתה ואחליף, נראה.

בכל מקרה נראה בימים הקרובים אם זה חוזר על עצמו או לא.

תודה,

ליאור.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי נוגע בסלילי /חוטי הצתה שלא לצורך.

כנראה שפעם קודמת,התקנת מצתים לא מתאימים/לא מקוריים/לא איכותיים (הרבה זיופים מסתובבים בשוק) ולכן,קרה מה שקרה ועכשיו אם המנורה לא תדלק שוב אז הכל בסדר .

אבל,אם כן יש לגשת למוסך/מכון להזרקות לחבר סורק ולצד שליפת קוד התקלה להבין את משמעותה.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי לא מייצר אותם הוא מביא אותם מספק.

בייצור מנורות חשמל של 1000 מנורות יכולה לצאת מנורה אחת שרופה.

זה אומר שיכולה להיות נפילה וזה לא אומר כלום על הספק/איכות הסחורה שהוא מחזיק.

אבל,הייתי מדבר איתו אם יש לך את המצתים הישנים ובודק איתו מה הוא יכול לעשות.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הטלתי ספק באבי. ההיפך הוא הנכון, ציינו אותו כמקור אמין.
ובכל מקרה, בשביל מאה ש"ח אני לא הולך להתעסק אם זה, במיוחד שעברו שתיים וחצי מהקנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

חוזר לעדכן אחרי חודש.

כמו שכתבתי, לא הייתי שקט, ואכן בזמן האחרון, שאני מאיץ בטורים נמוכים (לדוגמה בשני ביציאה מכיכר) לפעמים המנוע משתנק, ואז יוצא מזה - תופעה שלא הייתה לפני זה.

זה לא קורה כל פעם, אבל קורה.

בנוסף - התנעת בוקר קשה. שהמנוע חם מניע בנגיעה. ושמתחילים נסיעה שהוא קר קצת קשה לו בשניה שתיים הראשונות.

אין שום נורה דולקת ובסריקת קודי תקלות אין כלום.

אין ספק שהחלפת הפלגים עזרה - המצב היה הרבה יותר גרוע. אפשר להגיד ש 95% מהמיקרים לא חזרו על עצמם. אבל עדיין לפעמים יש גימגום, ויש את הבעיה בהתנעה בבוקר.

מה אתם חושבים? ללכת בכל זאת על חוטי הצתה וקויל?

דרך אגב, לא מאמין שקשור, אבל בכל זאת מציין, שיחקתי עם המחשב רכב עם ה forscan לעדכן מחשב דרך, נעילת דלתות וכו. יכול להיות שיש קשר? הגימגומים מידי פעם היו לפני זה, אבל ההתנעה הקשה לא...

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היסוסים וגימגום לפעמים זה חיישן MAF מזייף. יכול להיות גם הכוייל כמו שחשדת בהתחלה. תנסה לסוע בלי חיישן MAF כמה ק"מ (לא תדלק נורת מנוע ואין בעיה עם זה) אם הרכב הפסיק לגמגם אז החיישן דפוק או זקוק לניקויי.

עריכה אחרונה על ידי dorban3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין גדול. אבל שאני בזמן האחרון נסעתי ללא חיישן MAF מחובר (שחכתי לחבר אחרי הפרוק) אז דלקה לי נורת מנוע אם אזהרת anti pollution בצג (סיטרואן c4 2006) ואחרי שחברתי אותו נעלמה הנורת מנוע והאזהרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...