Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחה שני בתקציב עד 60K

Raamses12
שימו לב! השרשור הזה בן 1469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אנחנו מחפשים רכב שני למשפחה אחרי שהחזרנו רכב חברה (רנו קליאו דיזל).

אנחנו משפחה של 4 נפשות (2 ילדים קטנים, שנה, ו4), הרכב יהיה בשימוש בעיקר של אשתי, נסיעה יומית של 80 ק"מ, וכמובן לאסוף את הילדים מהגן וכאלה.

יש לנו רכב נוסף, יונדאי אלנטרה שמשמש כרכב משפחה הגדול אם צריך נסיעות ארוכות או בגאז.

חשוב: אמינות דבר ראשון, שיהיה בגאז' סבבה עד כמה שניתן, יחזיק 2 כסאות מאחור לילדים. 

שנאתי את הקליאו, נסיעה אחלה וחסכוני (דיזל) אהבתי גם את התאוצה שלה, אבל שנאתי את העובדה שאני יושב ליד הנהג אני צריך להתכופף (אני כמעט 2 מטר) והכיסא לא יורד, זה היה סיוט של החיים.

אני חושב על לקנות מאחד המגרשים, לובינסקי, אוטוסנטר או חברות הליסינג לא כזה אכפת לי, אז המלצות מהיכן לקנות יעזרו לי מ אוד.

המון תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו? משהו? ניסיתי לחפש בכללי בפורום ומצאתי שהמון ממליצים על הונדה ג'אז, בהחלט רכב טוב. 

רציתי לדעת האם יש משהו בתקציב שלי אולי עם מתיחה קלה למעלה שמתאים למשפחתית קטנה, פחות מתלהב להחליף רכב כשיהיו 3 ילדים, אלא אם תגידו לי שג'אז תחזיק 3 כסאות/בוסטרים מאחורה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שהג'אז תספיק לשלושה בוסטרים מאחורה. המרווח הגדול שם הוא בעיקר לאורך הרכב, אפשר לחפש כאלה באוטו סנטר.

עוד אוטו מרווח מבפנים - קיה סול. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי באוטוסנטר שיש סיוויק 2017 סביב 60k גם כן, האם לדעתך זה פתרון טוב? ואם כן האם יש עוד משפחתיות שיתאימו לצרכים שלי? קורולה? יונדאי i30? שמעתי שבחים גם על פוקוס. 

סליחה שאני מתפזר להמון כיוונים, אני בהחלט לא מבין גדול ברכבים, וצריך כל עזרה שאוכל לקבל. 

תודה מראש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, Raamses12 כתב:

אנחנו משפחה של 4 נפשות (2 ילדים קטנים, שנה, ו4),

חשוב: אמינות דבר ראשון, שיהיה בגאז' סבבה עד כמה שניתן, יחזיק 2 כסאות מאחור לילדים. 

לפני 30 דקות, yoav911gt2 כתב:

לא חושב שהג'אז תספיק לשלושה בוסטרים מאחורה.

פותח השרשור מדבר על 2 ילדים שישבו מאחור ולא שלושה בוסטרים.
הרכב הונדה ג'אז תתאים לצרכים כמו כפפה ליד.

לגבי מגרשים מומלצים:
אוטו סנטר - שייך ליבואן מכוניות ג'אז (קבוצת מאיר בע"מ).
טרייד מובייל.
אוטו דיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אייל, תודה על התגובה.

אכן ביקשתי בתגובה השניה להתחשב בהתרחבות המשפחה ל3 ילדים אי"ה, כמובן אם ניתן במסגרת התקציב עם מתיחה למעלה, אפשר לקחת בחשבון סיוויק, I30, ודומה להן, ראיתי שההפרש (בקטע מוזר) במחיר לא גדול בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערנו נושא של התקנה של 3 מושבים/התקני בטיחות לילדים

או שילוב של 2 מושבי בטיחות ובוסר במושב האחורי
יכול להיות בעייתי ותלוי מאוד ברוחב מושבי הבטיחות שברשותך.

ישנם מושבי בטיחות המתחברים בעיגוני איזופיקס
וקיימים רכבים  רבים שלא קיימת אפשרות
לעגון בהתקן זה 3 מושבים/התקני בטיחות לילדים
אלטרנטיבה נוספת היא שימוש בהתקני בטיחות לילדים
המאפשרים עיגון התקני הבטיחות לילדים באמצעות חגורות הבטיחות של הרכב. 

ראה שירשור דומה בנושא:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי תודה רבה על השרשור, בגדול המשפט שמסכם הכל הוא, אפשר לדחוס 3 כסאות במשפחתית, הכל שאלה של איזה כסאות, ובסוף עדיף להתאים כסאות לרכב מאשר הפוך, כך שאין צורך להתחשב בזאת. 

הדבר הבטוח היחיד, שסופר מיני לא תכיל 3 כסאות, ורכב מנהלים אני לא אקנה כרכב שני, זה משאיר משפחתיות, מה בתקציב שלי הכי מתאים לצרכים? אמינות, בטיחות, צריכת דלק, ונוחות כמובן, תגובת דוושה היא סבבה אבל אני יכול להתפשר שם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Raamses12 כתב:

ראיתי באוטוסנטר שיש סיוויק 2017 סביב 60k גם כן, האם לדעתך זה פתרון טוב? ואם כן האם יש עוד משפחתיות שיתאימו לצרכים שלי? קורולה? יונדאי i30? שמעתי שבחים גם על פוקוס. 

סליחה שאני מתפזר להמון כיוונים, אני בהחלט לא מבין גדול ברכבים, וצריך כל עזרה שאוכל לקבל. 

תודה מראש. 

הייתה לי סיוויק 2016 בהשאלה למשך חודשיים ואחריה I30 סטיישן מודל 2013 שהחזקתי במשך שנתיים וחצי.

מבחינת מקום מאחור שתיהן היו בסדר לשני ילדים עם כיסאות בטיחות אבל בשתיהן לא יכנס כיסא שלישי, הבגאז של היונדאי ענק והספיק למשפחה 5 נפשות לרדת ל 5ימים לאילת כולל עגלה ו2 בימבות... לפני שהחלפתי את היונדאי (עכשיו אופל אסטרה סטיישן) הבת שלי בת ה11 הייתה נמחצת בין 2 הכיסאות של הילדים כמו סרדין.

אם תרצה 3 כיסאות בטיחות מאחור תוך שימוש באיזופיקס תהיה לך בעיה. אני לא נתקלתי בהרבה חיפושים ברכב משפחתי שמכיל 3 כיסאות פול סייז של חיבור איזופיקס, בגדול אתה צריך מינימום 134 סנטימטר בין ידית דלת לידית דלת ואז יכנסו הכיסאות ללא חיבורי איזופיקס שמרחיקים אותם מהידיות.

ישנם כיסאות קטנים יותר.

היונדאי הייתה מופת לאמינות מופלגת, 158000 ק"מ של אפס תקלות ! (גומיה מתחת לדוושת בלם ב58 שקל במוסך של החברה), צריכת דלק בינונית מינוס והתנהגות כביש פושרת וצפויה, לא היה חסר לה כוח בשום מצב אבל הייתה רחוקה מלהיות חורכת אספלט. אני הוספתי לה פילטר פתוח שנתן לה תגובת מצערת נחמדה יותר וסאונד נעים יותר אבל תאכלס לא הוסיף שום תוספת כוח משמעותית.

הפוקוס מאחור צפופה עוד יותר. מבחינתך סקודה אוקטביה תהיה מרווחת משמעותית אם נכנסת בטווח מחירים שלך ובטח תהיה מהנה יותר לנהיגה וחסכונית הרבה יותר מהיונדאי שהייתה לי.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נורא חושש מאוקטביה, אני שומע שהיא קריאות למוסך כל יומיים למרות שזה רכב מעולה, נסיעה מצויינת, אחלה צריכת דלק, אבל באמת שלא הרגשתי אמינות שם, מה גם שחלפים שלה עולים לא מעט.

אני לא דואג שהילדים יהיו דחוסים מאחור, הם יהיו שם בעיקר מהגן\בי"ס לבית והפוך, הרכב העיקרי שלנו כרגע הוא אלנטרה מהעבודה שלי והיא בהחלט מספיקה לצרכים שלנו לנסיעות ארוכות וכאלה.

באמת שהפוקוס הוא על אמינות, בטיחות ותצרוכת דלק.

אז אם אני צריך לצמצם את ההמלצות הן.

יונדאי I30CW - מאוד אמינה, צריכת דלק ממוצעת ונסיעה לא מפנקת נקרא לזה

סיוויק- כנראה לא ממולצת לצרכים שלי

פוקוס - חוץ מההמלצות שקיבלתי עליה (מאחותי שמבינה עוד פחות ממני אבל מאודדדד מרוצה)

אוקטביה - מתאימה בכל הפרמטרים אבל חשש רציני שלי בעיקר מאמינות וכל היוצא בזה

ג'אז - מושלמת לצרכים שלי ל2 כסאות

I20 - לפי הרגשתי לפי ההמלצות שלכם גם כן.

כל הערה הארה תתקבל ברצון, גם תוספות שינויים וכו וכו.

בנוגע למיקום הקניה, אני גר בדרום (קרית גת), מעדיף ללכת למגרש אז ההמלצות שקיבלתי הם אלה:

אוטו סנטר - שייך ליבואן מכוניות ג'אז (קבוצת מאיר בע"מ).
טרייד מובייל.
אוטו דיל.

יש משהו מתאים באיזור שלי? (כמובן שאסתגל על מיקומי סניפים וכו, אני שואל האם יש משהו חוץ מאלה מומלץ מבחינתכם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהדרישות שאתה מחפש ממליץ לך לבדוק על הקיה סיד ועוד יותר על גרסת הסטיישן. מבחינת רכב הוא גדול,  מרווח מבפנים, נוח ומה שהכי חשוב לך אמינות הוא לוקח את כולם. אתה יכול למצוא אותו במחיר טוב מאוד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I20 יש לאשתי כרכב שני במשפחה, מכרנו לפני שנה אחת מודל 2013 עם 90000 ק"מ ועכשיו יש לה חדשה מנוע 1.0 טורבו.

מבחינתך הרלוונטי הוא הדגם הקודם, מאוד אמינה, 90K ללא מוסך. אבל גם מאוד פשוטה, אישית מאוד לא אהבתי לנהוג בה, מנוע מיושן אמין וסולידי והיא הרגישה מאוד כבדה, גיר פלנטרי 4 הילוכים סטנדרטי ותצרוכת דלק גבוה יחסית למתחרות שלה, בכל מקרה בסופר מיני לא יכנסו 2 כיסאות מאחור פלוס ילד נוסף.

אם אתה בכיוון של סופר מיני תוכל למצוא גם קליאו טורבו או 208 שיהיו סביבת נהג ואזור מחיה נעים יותר.

אל תחשוש מפגו 308, נראה שהחשש מצרפתיות לא תואם את המציאות שהייתה לפני כמה שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אתה חייב להחליט לפני הכל, האם לקנות רכב שמתאים ל 2 מושבי בטיחות או לעתיד עם 3 מושבים.

את קליאו לא אהבת מסיבה אחת, את ג'אז לא תאהב בגלל מחסור כח מורגש אחרי רנו עם מנוע טורבו דיזל.

צריך לקחת את זה בחשבון.

אם הכוונה לקנות רכב שיתאים להתרחבות המשפחה, ולא נוסעים הרבה, למה לא רכב גדול, שבטוח אפשר בצורה בטוחה להכיל 3 מושבי בטיחות?

מאדה 6 או טויוטה אוונסיס ( האחרונה ניתן לרכוש בתקציב שלך מ 2015-2016, שזה יוצא יותר זול מקורולה ).

אגב, מה רע ביונדאי אלנטרה / i35 בתור רכב נוסף פרטי?

אם תחליט ללכת לכיוון אחר - על ג'אז 2015+, גם תוכל לישון בשקט עד שבפועל תצטרך יותר מקום - רכב כזה עם נתונים טובים שומר על ערכו ויימכר מהר לטובת רכב יותר גדול.

נ.ב. - סיטרואן C4 פיקאסו 5 מקומות תסגור לך את כל הפינות, גם לעתיד.

דוגמה

https://www.yad2.co.il/s/c/5mi7xe

תבדוק גם בלובינסקי טרייד.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...