Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחה שני בתקציב עד 60K

Raamses12
שימו לב! השרשור הזה בן 1493 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המון תודה על העזרה וההכוונה.

חושב שאלך על הונדה ג'אז ואחליף לפי צורך.

עכשיו בנוגע לרכישה ממגרש, מהיא הדרך הטובה ביותר לגשת לזה?

לחפש רכב מתאים באתרים שלהם, להרשם ולשוחח איתם אני מניח, ואז להגיע כמובן.

האם לוקחים לבדיקה? או מסתפקים בטופס בדיקה שכבר קיים אצלם? 

קילומטראז' - ראיתי לא מעט רכבים שנת 2017 עם 90000 ק"מ ומעלה, האם זה משהו שהייתם הולכים עליו ואם לא מה הטווח הרצוי?

אחריות? האם מבקשים מהם מחיר איפוס לרכב לתיקון בעיות שעלו בטופס הבדיקה?

כל הארה הערה תתקבל בברכה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה, ראיתי קיה סיד מודל 2017 שנסעה 60000 ק"מ, המחיר המבוקש הוא 63000 ש"ח.

איך נראית הבדיקה? גם לעין לא מיומנת כמוני נראה שהכל תקין שם חוץ ממכות קטנות.

האם לעשות בדיקה גם מטעמי?

כמובן שממשיך לראות רכבים נוספים אבל הייתי שמח לשמוע חוו"ד.

image.thumb.png.51c8942e4ab434de23150e6371b77030.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקה טובה מאופן מעורר חשד, קח לבדיקה מטעמך ואם תצא תקינה והמחיר מתאים לך והרכב מתאים לצרכיך זה אחלה רכב, אמין ונוח בלי יכולות יוצאות דופן אבל גם בלי הפתעות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי היום באוויס, ראיתי שם גם כן קיה סיד נתונים דומים מאוד, הבדיקה אפילו טובה יותר, כמובן שאקח לבדיקה משלי, מחיר 57000,אחריות לשנה, האם האחריות לשנה נוספת על המנוע והגיר ברמת שווה 6000 הפרש? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזאת הבדיקה של של הרכב מאוויס

image.thumb.png.07ef97821a56d21c3d7367cc2ded0b36.png

אני יכול לומר שראיתי שם בדיקות איומות לרכבים אחרים, זה לא אומר שלא אקח את הרכב לבדיקה אבל דיי סביר שרכב בן 3 הבדיקה שלו תראה ככה לא?

עריכה אחרונה על ידי Raamses12
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, גם לרכב בן חצי שנה הבדיקה נקיה מדי.
אבל זאת נקודת פתיחה טובה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Raamses12 כתב:

וזאת הבדיקה של של הרכב מאוויס

image.thumb.png.07ef97821a56d21c3d7367cc2ded0b36.png

אני יכול לומר שראיתי שם בדיקות איומות לרכבים אחרים, זה לא אומר שלא אקח את הרכב לבדיקה אבל דיי סביר שרכב בן 3 הבדיקה שלו תראה ככה לא?

תעשה לעצמך טובה ותיקח את הרכב לבדיקה מטעמך, הבדיקות נקיות לדעתי וגם הכסת"חים הרגילים כמו רעשים מהפולי/ לבדוק צריכת שמן בנסיעה/ אין אחריות על תיבת הילוכים... לא מופיעים פה.

יש גם סימון תקין על מערכת גידוש מנוע ולא רק שלא נותנים אחריות על בדיקת טורבו אלא אם פספסתי בשרשור והאוטו דיזל לא אמור להיות לו טורבו אלא מנוע 1.6 אטמוספרי כלומר הם סימנו וי לכאורה על מערכת שלא קיימת בכלל ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

60 אלף ק"מ ל 2017 זה לא מעט. תנסה לבדוק אם באוטוסנטר יש ג'אז בתקציב שלך עם ק"מ נמוך יותר. או בטרייד מוביל/קראסו טרייד וכו'. 
לי יש ג'אז צורה חדשה 2015 רמת קומופורט ואני מאוד מרוצה ממנה. 

באשדוד יש את דן בדרום שהם טובים מאוד וגם את ראלקס. גם טסט אשדוד בסדר. 

זו סקירה שלי: 

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.5.2020 בשעה 19:32, vladclar כתב:

שלום,

אתה חייב להחליט לפני הכל, האם לקנות רכב שמתאים ל 2 מושבי בטיחות או לעתיד עם 3 מושבים.

את קליאו לא אהבת מסיבה אחת, את ג'אז לא תאהב בגלל מחסור כח מורגש אחרי רנו עם מנוע טורבו דיזל.

צריך לקחת את זה בחשבון.

אם הכוונה לקנות רכב שיתאים להתרחבות המשפחה, ולא נוסעים הרבה, למה לא רכב גדול, שבטוח אפשר בצורה בטוחה להכיל 3 מושבי בטיחות?

מאדה 6 או טויוטה אוונסיס ( האחרונה ניתן לרכוש בתקציב שלך מ 2015-2016, שזה יוצא יותר זול מקורולה ).

אגב, מה רע ביונדאי אלנטרה / i35 בתור רכב נוסף פרטי?

אם תחליט ללכת לכיוון אחר - על ג'אז 2015+, גם תוכל לישון בשקט עד שבפועל תצטרך יותר מקום - רכב כזה עם נתונים טובים שומר על ערכו ויימכר מהר לטובת רכב יותר גדול.

נ.ב. - סיטרואן C4 פיקאסו 5 מקומות תסגור לך את כל הפינות, גם לעתיד.

דוגמה

https://www.yad2.co.il/s/c/5mi7xe

תבדוק גם בלובינסקי טרייד.

אוקיי, אז מצאתי פיקאסו 5 מקומות, שנת 2016 30000 ק"מ, ב60000 ש"ח, פרטי. 

לא חשבתי שאגיע למחיר כזה, כמובן שאעשה בדיקה והכל, אבל נתונים יבשים, האם כדאי להתקדם ועדיפה על הסיד 2017 עם 60000 ק"מ מליסינג? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה פרקטית, סיטרואן עדיפה ל 3 נוסעים מאחורה. היא יותר נוחה, חזקה.
לגבי תדמית אמינות - זה משפיע בעיקר על הסחירות. כאן לקיה עדיפות.
לגבי האמינות - לא הייתי בונה על אמינות מופתית של קיה עם גיר רובוטי, במיוחד אחרי שימוש בליסינג.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדיוק עושה בדיקה לסיטרואן כדי לראות שזה לא טוב מידי, ובטוח שהסחירות של סיטרואן לא משהו, אבל במחיר כזה עם ק"מ כזה ופרטי זה שווה? זה ממש מחיר של קיה סיד רק מקבל רכב הרבה יותר מפנק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 האצ'בק - זוללת דלק ואבל מאוד אמינה.

טויוטה קורולה - אמינות מופתית, סחירות ותמורה נהדרת למחיר גם בנושא מקום ותא מטען

סקודה פאביה 2015 ומעלה - מאוד מרווחת - כנ"ל כל הסגמנט סיאט איביזה וVW פולו. גם חסכוניות - לשמצה ידועה תיבת ההילוכים. אבל זה די מתקזז עם חסיכון הדלק אבל הנסעיה מעולה:)

פורד פיאסטה - רכב נהדר כרכב שני במיוחד ידני או עם הגיר הפנלטרי 

יונדאי I20 או I30 - גם רכב אמין סה"כ - לא דברים בומבסטיים. 

עדיף מפרטי ולא מגרש אלא אם יש מחיר משמעותי וכל התיקונים אתה מתקן איפה שבא לך והם משלמים.

עריכה אחרונה על ידי יאני

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1493 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...