Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בקניית כיריים

TheOne23
שימו לב! השרשור הזה בן 1448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כיריים 75 זה פרווה.
זה לא 90, אתה לא באמת יכול להשתמש בכל ה5 מבערים בבת אחת כמו שצריך. מצד שני, זה 15 ס״מ יותר מה60 [emoji28]

לי יש סימנס 75cm זכוכית שחור, אבל כל הליין של BSH הוא פלוס מינוס אותו דבר אז אני אדבר באופן כללי על הדגם:

- מבחינת הזכוכית, ראיתי כל מיני כיריים זכוכית לפני שקניתי. רואים איזו זכוכית היא איכותית יותר ואיזו פחות.
על רקע אמירות של זכוכיות כיריים מתפוצצות, אני חושב שכדאי לקנות מוצר איכותי ולא גנרי. אני באופן כללי ציידתי את המטבח במוצרים של סימנס אז כבר זרמתי עם המותג.

- מבחינת הגז: זה כיריים גז סטנדרטיות. הגז הוא אותו גז כמו בכירים שעולות רבע, המבערים הם אותם מבערים כמו בכיריים שעולות חצי.

- המספרים על המחוונים: זה מגניב ודי שימושי, אתה קולט פלוס מינוס על איזה חום להשתמש בכיריים כשאתה מבשל בהם.

- יופי וניקיון: קניתי כיריים זכוכית כי חשבתי שיותר קל לנקות.
זה נכון וגם לא נכון באותה נשימה.
הזכוכית מתלכלכת בשנייה ואתה רואה את זה מקילומטר. אחרי שבוע שמבשלים עליהם זה נראה כמו מלחמה. חייב לנקות מינימום אחת לשבוע.
מצד שני, לנקות את הזכוכית זה שטויות. משתמש בקרם הצהוב של אסטוניש.

יש 2 נקודות תורפה בעייתיות בניקיון:
1. החצובות שקשה לנקות - עוד לא מצאתי דרך די טובה להחזיר אותם להראות כמו ביום שקניתי.
2. לנירוסטה השחורה שמתחת למבער המרכזי יש שוליים מוגבהים. אני לא יודע למה עשו את זה, אבל זה מייצר יותר לכלוך משאר המסגרות וזה בעיה רצינית.

פתחתי את החוברת הוראות של הכיריים, ותחת הקטגוריה של ניקיון הם כותבים שאם מתלכלך אז ישר לנקות כי אחרת יהיה קשה להסיר. לא פתרון משהו.

ההמלצה שלי: אם אתה יכול אינדוקציה, תעשה אינדוקציה. הרבה יותר קל לנקות. אני לא עשיתי אינדוקציה כי הבנתי שזה מתחמם ואין לי אוורור בארון מתחת + רציתי חיבור גז לבית בשביל המנגל גז במרפסת.

בתמונה: הכיריים שלי בימים היפים שלהם (אחרי ההתקנה)

360EA576-0AE2-4F4A-9F8F-69FF801DA37B.jpgDA5E5DE0-7CC5-4929-B8F2-E17B483B43EA.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הכיריים זכוכית של פיילוט, יענו גנרי סופר גנרי, אין בעיות עם הזכוכית ואני משתמש המון במבער טורבו הגדול.

אני כאמור מנקה בערך כל בוקר את הזכוכית עם מגבון לח, דקה של עבודה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אינדוקציה כבר 7 שנים, קודם משהו גנרי זול וכעת סימנס. מתחת לשיש יש תנור אפיה ובצדדים (גם מתחת לשיש) ארונות ומגירות, בלי פתח אוורור ייעודי. עד כה לא היווה בעיה . מה שחשוב הוא המצאות קו חשמל תלת פאזי המיועד לכיריים.

מבחינת ניקוי - יש סכין ייעודי (הפרינציפ דומה למסיר רובה, אבל בגודל מתאים), שמאפשר הסרת לכלוך דבוק. עוד יתרון של המשטח החלק.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

במקרה עברתי בשרשור המיקסר של מיכאל שאחד הלינקים בו הוביל אותי לחנות העודפים של ניופאן. מפה לשם, כיריים ארבע להבות עם טורבו (ואפילו עם זכוכית) ב-479 שקלים, שהם רבע מהמחיר שפות"ש ואשתו פה רצו לשלם על הבוש והאאג. מוצר חדש עם שנה אחריות מיבואן מקורי, לא נפל מהמשאית וכאלה.

לא יודע עד כמה מתאים למידות השיש וכו', אבל נראה לי ששווה לכל הפחות להעיף מבט באתר הזה לפי שמחליטים סופית מה לקנות. אני בטוח שלכולנו יש מה לעשות עם 1500 שקלים מיותרים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...