Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פתרון קליטה לחדר עבודה בממד

igold
שימו לב! השרשור הזה בן 1414 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

מדובר בחדר שהינו ממד שנמצא בקומת מרתף, ישנה קליטת סלולר מאוד חלשה וגם זה רק אם עומדים על יד החלון - בלתי אפשרי לנהל שיחת טלפון כמו שצריך

אני מחפש פתרון שיהיה לא יקר מדי (באיזור ה500 שקלים), אין עדיפות לרכישה בארץ או בחול (במידה ואין בעיות לגבי תדרי עבודה)

האינטרנט מוצף בפתרונות ומגברי קליטה, ישנן גם חברות שמוכרות ציודים כאלו באלפי שקלים.

אני מנוי ברשת סלקום, ממה שהבנתי התדר הוא 1800 מגה הרץ.

ראיתי מוצר כזה למשל שנמכר באמזון אך תוהה באמת לגבי היעילות של זה: https://www.amazon.com/1800MHZ-Signal-Repeater-Booster-Amplifier/dp/B07PZSMLT5/ref=olp_product_details?ie=UTF8&me=

אשמח לשמוע אם יש מישהו שנתקל בבעיה דומה ופתר אותה באמצעים כאלו או אחרים

Instagram:

VWPolo6R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

בדקתי את נושא הwifi calling בסופש והיום עשיתי ניסיונות עם access point שהתקנתי בתוך הממד.

בבדיקת מהירות גלישה מתקבלים בממוצע 70 מגה הורדה ו5 מגה העלאה דרך הטלפון הנייד (נבדק כאשר מצב טיסה פועל ורק wifi מחובר)

בניסיון אחד ויחיד הצלחתי להוציא שיחה קצרה שהייתה מעולה, נשמעתי היטב וגם שמעתי טוב את הצד השני.

חוץ מהפעם הזו לא הצלחתי להוציא שיחות נוספות, גם עם מכשיר אחר נעשתה בדיקה - אומנם זה מראה כאילו אני מחייג אבל לא מתקבלת שום שיחה במכשיר השני שנמצא במקום עם קליטה.

נראה שזה פתרון שאמור לתגבר את הקליטה הסלולרית עד רמה מסויימת שכנראה לצערי היא מעל לרף המינימלי שנקלט אצלי בממ"ד.

אשמח לשמוע עוד פתרונות מניסיונם של אחרים, מקווה למצוא משהו ישים במחיר סביר

Instagram:

VWPolo6R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WiFi Calling מעביר את השיחה על גבי ה-WiFi ודרך האינטרנט, אין לו נגיעה בכלל בתשתית הסלולרית.

• רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.5.2020 בשעה 10:25, m3x7r3m3 כתב:

WiFi Calling מעביר את השיחה על גבי ה-WiFi ודרך האינטרנט, אין לו נגיעה בכלל בתשתית הסלולרית.

נכון, אבל כנראה שזה לא פתרון מושלם - לא באמת הצלחתי לעבוד עם זה בצורה תקינה.

מכמה ניסיונות שעשיתי להוציא שיחות מתוך הממד רק אחד צלח

בתאריך 4.5.2020 בשעה 16:52, שחר_זאבי כתב:

לנו היה פעם בבית מעין ראוטר שמתחבר דרך רשת החשמל וכך הגדיל את הקליטה, לא זוכר את השם של זה אבל זה אחלה

האם מדובר על "מגדיל טווח" שמיועד להגדיל קליטת wifi?

מה שאני מחפש זה פתרון לקליטת רשת סלולר, אם זה מה שהתנסית איתו אשמח לקבל פרטים על המוצר

Instagram:

VWPolo6R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

היי,

למקרה ומישהו יתקל בזה בעתיד, מעדכן שהבעיה כנראה נפתרה.

עד היום חשבתי שמספיק להיות מחובר לרשת wifi ולהפעיל את הפונקציה "wifi calling" בהגדרות של המכשיר סלולאר

היום הבנתי מחיפושים באינטרנט שצריך גם לבקש מחברת הסלולר להפעיל את האופציה הזו אצלם כדי שזה יעבוד.

אחרי שיחה עם סלקום תוך כמה דקות זה התחיל לעבוד ונראה שזה עובד מעולה בינתיים.

כדי להיות בטוחים שאתם עובדים דרך הwifi ולא רשת הסלולר - וודאו שיש סימן כמו זה בשורה העליונה במכשיר (איפה שרואים את הקווים של הקליטה בדרך כלל)

spacer.png

Instagram:

VWPolo6R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע ממתי סלקום נותנים את השירות של wi fi calling? בעבר שאלתי אותם לגבי זה ונאמר לי שהשירות לא קיים אצלם. 

בנוסף, במכשיר הטלפון שלי (Samsung Galaxy S8) לא קיימת האפשרות להשתמש בשירות (בדקתי, השוויתי - אין). האם הפונקציה הזו מוצגת במכשיר רק כאשר הרשת הסלולרית מאפשרת wi fi calling?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה? בטח ש-S8 תומך, הוא אפילו ברשימת המכשירים הנתמכים רשמית של חברת פלאפון

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תוכן חדש...