Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת שלכם לשמפו מקציף

שימו לב! השרשור הזה בן 1435 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השני, חד משמעית. לא השתמשתי באף אחד מהם, רק ראיתי ביקורות והדגמות של שניהם, והשני בכל הקשור להקצפה טוב הרבה יותר. 

זאת על אף שקוראים לראשון MaxiSuds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את Mr Pink (גם של CG ) שגם מקציף טוב,

קצת פחות מ Honey Dew לפחות אצלי. 

אבל זה גם תמיד תלוי ביחס הדילול שלך. 

אז יכול להיות שבגלל שה HoneyDew יותר סמיך נשפך קצת יותר למיכל ההקצפה בכל פעם 

בכל אופן הדילול הוא לפי העין וסימון על המיכל. זה לא הכי מדויק. 

עריכה אחרונה על ידי YaronNahum

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חסרים שמפואים שמקציפים טוב, למשל כל סדרת השמפואים של אדאמס מקציפים מעולה. אני ממליץ על הכחול, משום שהוא גם יקציף, וגם ניתן יהיה לבצע איתו contact wash, אבל הוא יקר יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר גלון של מיסטר PINK, הגעתי למסקנה שמלבד ריח וקצף הוא לא מנקה כמעט כלום.

את ה HONEY DEW ניסיתי לכמה פעמים והרושם ממנו היה טוב יותר. אז אלך כמו עם ההמלצות המרובות עליו ואומר שהוא עדיף.

נ.ב כרגע נשאר לי MAXISUDS דובדבן, הוא עושה אחלה קצף מריח טוב ומנקה קצת יותר טוב מ MR PINK

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מגווירס באוטודיפו.
מר ורוד זה שמפו שבועי להורדת אבק בלבד ופראווש. אין לו כוח בשיט . או שפשוט לשים בריכוז מאד גבוה אבל אז הוא לא כדאי כלכלית. זו הסיבה שאני מחזיק כמה סוגי שמפו לכל מצב . כשרכב מלוכלך מאד משתמש בסיטרוס או הייפרווש אם זו שטיפה שבועית אז האנידוו או ריח מלון או דבש. ככה אף עם לא משעמם.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Shahar Matana כתב:

יש לי של סונקס לבנתיים

אז אתה יכול אפילו להקציף איתו, זכור לי שהוא מקציף לא רע במכונה אפילו שמדובר בסבון לרכב הרגיל שלהם, מנקה סבבה ברמה של MR PINK. (אני מדבר על הסונקס הכתום)

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ניסיתי השבוע את carpro reset ואני מאוהב! יכולות ניקוי והקצפה גבוהות, מתאים לשימוש במקציף או בשטיפה רגילה עם דלי. החסרון הוא המחיר, בסביבות 100 שח לליטר. כנראה שאני יעשה בינו לבין הסונאקס רוטציות ע"מ לחסוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1435 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...