Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזו נסיעה צריך כדי לשמור על מצבר טעון?

-UC-
שימו לב! השרשור הזה בן 1480 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכיוון שבתקופה הזו אני (חיוני) בעבודה ואשתי בבית, אין לי אפשרות לנתק את המצבר מכיוון שהרכב ומשרת אותה, אך כעת כבר יושב למטה כשבוע ולא זז.

דואג שהמצבר לא יתרוקן.

מדובר בהונדה גאז 2019.

איזו נסיעה תספיק כדי לשמור על המצבר טעון?

תודה לעוזרים.. :)

עריכה אחרונה על ידי -UC-
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממליץ לך לנסוע איתו לעבודה לפחות פעם בשבוע.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או כמו שאמר ModChip, לנסוע איתו לעבודה (או לסופר) מדי פעם, או  - אם יש חניה פרטית - אפשר לקנות מטען מצבר כזה או כזה (אני לא מכיר את המוצרים האלו, סתם דוגמאות. כן שמעתי דברים טובים על החנות אישטח). שים לב שאתה צריך מטען מצבר שמתחבר לשקע חשמל, לא בוסטר (סוללה ניידת).

מבחינת טעינה - כדי לטעון מצבר ריק צריך בין 30 דקות לשעה, כך שאם המצבר במצב טוב, אני לא רואה סיבה ש-10-15 דקות לא יספיקו.

• אהבתי 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזר כדי לעדכן -

אחרי שבוע וחצי שהרכב ישב בחנייה - 

1. לא הרגשתי בעיה בהנעה

2. מערכת ה-stop & start גמגמה לחלוטין ורק אחרי נסיעה של שעה (חצי הלוך + הפסקה 8 שעות + חצי שעה חזור) המערכת חזרה לעבוד.

אקח את הרכב אחת לשבוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1480 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...