Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש ולא מצליח למצוא-האם קיים מתאם ממשחזת זווית או ממברגה למסור רוטט?

ModChiP
שימו לב! השרשור הזה בן 1461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושק בoscillating tool כבר הרבה זמן, להוציא על כלי כזה 100 דולר לא בא בחשבון, אני מנסה להבין אם קיים מתאם למשחזת זווית או למברגה או לדרמל, שהופך אותו למסור רוטט.

לא הצלחתי למצוא

יש מתאמים למסור שרשרת ויש מתאמים לעוד הרבה כלים נוספים, אבל למסור רוטט לא מצאתי.

יש פה בחור נחמד שבנה מתאם

לא נראה מסובך, אבל אין לי את הראש של המשור רוטט.

תודה!

עריכה אחרונה על ידי ModChiP
לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר גם מתאם לדרמל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כלי רוטט כזה של מקיטה. לדעתי כמובן, מדובר בכלי שעושה הכל- אבל בצורה לא טובה, מצטיין בעיקר בלעשות רעש. בנוסף האביזרים שרכשתי הם של חברת בוש, רוב הלהבים לחיתוך כללי נשחקים מהר (השיניים) למעט הסדרה של הקרביד שדי עמידה אבל לא מגיעה בצורת להב חצי עגול שהוא יכול להיות מאוד שימושי בעיקר כאשר רוצים "להיכנס" לחומר (כמו חיתוך פתח בפלטת עץ) ולא רק לחתוך משהו בולט (כמו צינור או מסמר).    

לזכות הכלי אגיד שחיתוך בעץ הוא עושה לא רע, ובנוסף הוא כלי בטוח יחסית לשימוש (בעיקר אל מול חלופה של שימוש בכלי "מקצועי") קרה לי שבטעות בזמן חיתוך נגעתי עם היד בלהב ויצאתי עם שריטה (מפחיד לחשוב מה היה קורה אם זו הייתה משחזת זווית). גם מוטות פח דק (למסגרת של מאין לול למיטה) יצא לי לחתוך אתו, והוא צלח את המשימה (סביר מינוס, ממש לא כלי שנהנים לעבוד אתו). גבס לא ניסיתי, אבל אני מאמין שיוכל לחתוך ללא קושי מיוחד. גם שיופים נקודתיים יצא לי לעשות אתו, והיה סביר(לשייף קצה של פלטת סנדוויץ' או להחליק בורג שחתכתי את הקצה הבולט שלו).

באופן אישי, אני הייתי חוסך את הרכישה של מכשיר כזה, וקונה בנפרד כלים מתאמים לצורך ספציפי, לא הייתי גם מנסה לארגן מתאם כזה או אחר, כי לדעתי גם הכלי המקורי לא מוצלח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שלי, לעבודה שאני מייעד אותו, מומלץ מאוד לעבוד עם משור רוטט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה בטוח שזה מתאים לך הייתי מנסה משהו סיני כמו זה: https://www.aliexpress.com/item/4000690733633.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.713763517HMxOo&algo_pvid=a738c121-a0ca-43bc-9de0-aeba25ea6e57&algo_expid=a738c121-a0ca-43bc-9de0-aeba25ea6e57-8&btsid=0be3743615851743967692990e3043&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

אין לי ניסיון אתו, אבל המחיר (30 דולר בערך) מפתה, ובנוסף אפשר לרכוש אביזרים של יצרנים כמו בוש דיוולט וכו'... אם העבודה שלך לא מסיבית מדי, אני באופן אישי הייתי מנסה.

עריכה אחרונה על ידי innvision
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הכיוון אני משער.

לא מובן לי למה אין מתאם לראש של דרמל, לדרמל יש שליטה במהירות, הוא אמור להתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה בגלל ההבדל בהספקים\עומס, תראה מה ההספק של דרמל ממוצע ומה ההספק של מולטי-טול רוטט ממוצע. אני חושד שהדרמל לא יעמוד לאורך זמן בעמוס כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגיד שזה נכון, מתי זה הפריע לסינים?

ולהפעיל מסור שרשרת עם דיסק זה יותר הגיוני?

אני לא מצליח להבין אולי יש משהו שאני מפספס שבגללו לא עשו את השעטנז הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ודוגמא לאיך "מאיזנים" לנו:

נכנסתי לאשכול הזה
אחרכך עברתי לפייסבוק
וזו הפרסומת שקיבלתי.

ברור לי שזה מיועד לעץ ולא נראה כמתאם רציני, אבל עצם העניין שזו הפרסומת שקיבלתי
https://m.banggood.com/Drillpro-Wood-Carving-Chisel-Set-Changed-100-Angle-Grinder-Into-Power-Chisel-Woodworking-Tool-p-1328055.html?currency=USD&ID&utm_source=facebook&utm_medium=cpc_app&utm_content=elsie&utm_campaign=app-dpa-rm1-all-purtime2-03test1b615a26364d6e6bf2a54075b02ace8fe.jpg

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...