Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפתי לוח שעונים לחדש יותר שקניתי באיביי והרכב השתגע. (סיאט לאון 2009)

adidor77
שימו לב! השרשור הזה בן 1500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עזרה..אני לא יודע מה לעשות כי אף מכון או מוסך לא רוצה לעשות את זה, כולם שולחים אותי למישהו אחר וכולם בורחים מאחריות גם צמפיון מוטורס אני לא יודע מה לעשות???

זה פשוט הזוי כולה רציתי לעשות תמים וכולם נותנים את ההרגשה שכאילו עשיתי דבר עם חוסר הגיון..פשוט לא יודע מה לעשות..

עריכה אחרונה על ידי adidor77
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

1. הרכב כבר לא באחריות. אין סיבה שמישהו ייקח על עצמו אחריות, מלבדך.

2. בדוק את ההמלצה של רפי לין (מניסיון אישי, רפי קולע בהמלצותיו על בעלי מקצוע). תרים טלפון לאותו מוסך ותסביר לו את הסיטואציה.

3. החלפת לוח שעונים זאת פעולה לא נפוצה. מעבר לשעונים, יש גם תצוגה של מחשב הדרך+מונה ק"מ. ברכבי VAG ייתכן וצריך לבצע קידוד באמצעות ה-VAG-COM, או ציוד יעודי אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שבעל מקצוע כלשהו יקח אחריות על תקינות לוח שעונים עלום שנקנה באיביי?

בורחים מאחריות?, למה, מישהו חייב לך משהו?

עריכה אחרונה על ידי saay222
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שבעל מקצוע כלשהו יקח אחריות על תקינות לוח שעונים עלום שנקנה באיביי?

בורחים מאחריות?, למה, מישהו חייב לך משהו?

אני ביקשתי להחזיר את הלוח הקודם...הבנתי כבר שעשיתי טעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה מבקש מבעל המקצוע לקחת אחריות על העובדה שלא דפקת משהו בהחלפה העצמית?, למה שמישהו יעשה את זה?

אתה בעצם מבקש מבעל מקצוע לקחת אחריות על העבודה שלך, רק טיפש גמור יקח את העבודה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזרה..אני לא יודע מה לעשות כי אף מכון או מוסך לא רוצה לעשות את זה, כולם שולחים אותי למישהו אחר וכולם בורחים מאחריות גם צמפיון מוטורס אני לא יודע מה לעשות???

זה פשוט הזוי כולה רציתי לעשות תמים וכולם נותנים את ההרגשה שכאילו עשיתי דבר עם חוסר הגיון..פשוט לא יודע מה לעשות..

רכשת לוח שעונים בעל מק"ט קצת שונה וההתאמה שלו לרכבך במקרים מסויימים עלולה להיות מסובכת קרי לאחר הקידוד עלולים לצוץ בעיות שונות ומשונות שהפיתרון להם לא תמיד זמין לבעלי המקצוע לכן עבודה כזו עלולה לגרום לבעל המוסך הפסד כספי ולא רווח.

אני דווקא מאוד מבין את בעלי המקצוע ששלחו אותך לחפש :-P

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשת לוח שעונים בעל מק"ט קצת שונה וההתאמה שלו לרכבך במקרים מסויימים עלולה להיות מסובכת קרי לאחר הקידוד עלולים לצוץ בעיות שונות ומשונות שהפיתרון להם לא תמיד זמין לבעלי המקצוע לכן עבודה כזו עלולה לגרום לבעל המוסך הפסד כספי ולא רווח.

אני דווקא מאוד מבין את בעלי המקצוע ששלחו אותך לחפש :-P

קודם כל זה רק לקדד מחדש את לוח ויש את זה למוסכים המורשים ולעוד כמה אחרים..

ואי אפשר לשלוח בן אדם כשאתה מוסך מורשה(צמפיון מוטורס) למצב של חוסר אונים ולהגיד לו במילים אחרות תגלל את הרכב שלך לתעלה כי אין לך ברירה כי כל אחד שומר על התחת שלו..

אז אתה מבקש מבעל המקצוע לקחת אחריות על העובדה שלא דפקת משהו בהחלפה העצמית?, למה שמישהו יעשה את זה?

אתה בעצם מבקש מבעל מקצוע לקחת אחריות על העבודה שלך, רק טיפש גמור יקח את העבודה הזאת.

אין פה שום עבודה לא נעשה כלום רק להחזיר את הדברים למצב קודם דרך המחשב...אני לא מבקש שיחק אחריות פשוט שיעזור לי לסדר את זה כי בסך הכל עשיתי טעות תמימה ולא ניסית לעשות משהוא לא חוקי

ובכל מקרה אני מבקש את עזרתכם כי אני מרגיש חסר אונים, לא יכול להיות שהרכב שלי יהיה מושבת ממעשה תמים לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר לחוקי או לא חוקי?, אף אחד לא רוצה להפסיד עליך כסף, אתה עשית טעות, למה שמישהו אחר ישלם עליה?

נגיד שהרכב לא יניע גם אחרי ההחלפה, או שידלקו נורות אזהרה, עדיין תשלם לבעל המקצוע את הסכום המלא שהוסכם?

ושוב, אף אחד לא חייב לך כלום, גם לא מוסך מורשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר לחוקי או לא חוקי?, אף אחד לא רוצה להפסיד עליך כסף, אתה עשית טעות, למה שמישהו אחר ישלם עליה?

נגיד שהרכב לא יניע גם אחרי ההחלפה, או שידלקו נורות אזהרה, עדיין תשלם לבעל המקצוע את הסכום המלא שהוסכם?

ושוב, אף אחד לא חייב לך כלום, גם מוסך מורשה.

יש להם את הידע והיכולת לסדר את זה דיברתי עם יותר מדי אנשים כדי לדעת שזה אפשרי לעשות את זה על ידם...וסביר להניח שיש להם קשר עם היצרנים ולקבל את המידע הנדרש..כמובן מדובר על צמפיון מוטורס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ענית על השאלה.

יש להם את הידע והיכולת לסדר את זה דיברתי עם יותר מדי אנשים כדי לדעת שזה אפשרי לעשות את זה על ידם...וסביר להניח שיש להם קשר עם היצרנים ולקבל את המידע הנדרש..כמובן מדובר על צמפיון מוטורס

התשובה היא שאין להם מה להפסיד כי הם יכולים לעשות את זה והם לא נכנסים לשטח שהם לא יודעים מה לעשות וכמו שאמרתי אם הם לא ידעו סביר להניח שיש להם קשר עם היצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין לא ענית על השאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין לא ענית על השאלה.

כן כי זה קרה אתמול ושילמתי למישהו למרות שהוא לא סידרת את הבעיה (אולי באופן חלקי) והוא אמר לי שאת שאר הקידוד רק מורשה יכול לעשות את זה ואין לו אפשרות לעשות את זה.

עניתי על השאלה בזה שזה לא יקרה כי אין שום סיבה שזה יקרה כי התנאים מאפשרים למוסך לסדר את הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שככל הנראה נמחק לך הקידוד של מחשב ABS זה קורה כאשר מחברים לוח המקודד ל VIN שונה. כעת גם להחזיר את הלוח הישן לא יעזור, צריך לקודד מחדש את מחשב ABS ולשם כך צריך את צ'מפיון או מישהו שממש ממש יודע מה הוא עושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את השיקולים העיסקיים של מה כדאי או לא כדאי למוסך תשאיר לבעלי המוסך.

אם גם במוסך המרכזי לא יצליחו לסדר, האם עדיין תשלם את הסכום המלא?

וגם לביל גייטס יש את היכולת והתנאים לעזור לי לסגור את המשכנתא, זה לא אומר שהוא חייב לעזור לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...