Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היום רכשתי צמיגים חדשים והתרשמתי לרעה מ"בעלי המקצוע" בהם נתקלתי

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 1567 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוב אצטט את ליאור ברוך

"יש צמיגאי ויש פנצ'רמאכר".

האמת היא שאני לא מחפש בית מרקחת כשאני מחליף צמיגים. שירכיבו מה שאני בוחר (לכן אני קונה דרך טיירדיל) ושיבצעו הרכבה ואיזון כמו שצריך. גם מהמפתח הפניאומטי אני כבר לא מתרגז, ומוודא שהאום מהודק ברמה סבירה של כוח היד (הבנתי שהטורק שנדרש הוא די נמוך יחסית, בניגוד למה שאולי מצופה מאום קריטי כזה).

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 182
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למה להתעצבן ממפתח פניאומטי?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

כי הוא סוגר את האום במומנט גבוה בהרבה מהנדרש ואז נשברים גוז'ונים/ קשה מאוד לפתוח את האומים.

פעם היה לי פנצ'ר ולא הצלחתי להוריד את הגלגל, למזלי היתה לי משאבת רצפה לאופניים ברכב והצלחתי לנפח את הגלגל מספיק כדי להגיע למוסך קרוב ואפילו להם לקח הרבה זמן עד שהצליחו לשחרר את האומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי וואי איזה סיפורים..

יש למישהו המלצה למקום אמין ויחסית זול באזור המרכז?

אני ממש חייב להחליף את כל הרביעית הצמיגים שיש לי ומכל הסיפורים האלה זה נראה שכל מקום מתנהג כמו חאפר

אני כבר החלטתי על הגודייר של פותח השרשור ותכננתי ללכת לאוטו דיפו ביום שישי בראשון לציון אבל אני אוותר עליהם..

מאוד אשמח להמלצה למקום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר מישהו מומלץ בפתח תקווה שגם פתוח עד 21.

לא בא לתת פרסום, אז מי שרוצה בפרטי.

אתה מפחד שתהיה לו יותר מידי פרנסה?

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"גלגלי המגן " בית דגן מוכרים צמיגי GOODYEAR במחירים טובים, שירות טוב ופתוחים עד מאוחר (נדמה לי, עד חצות ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מפחד שתהיה לו יותר מידי פרנסה?
חחח.

אני לא מכיר מספיק טוב מבחינת מנהלי הפורום אם אפשר לפרסם ולכן זה בפרטי.(לא עסק שלי בכל מקרה)

אם אין בעיה, אז בשמחה אני אשתף.

הוא די פעיל בקבוצה של כנופיית הטיפולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח.

אני לא מכיר מספיק טוב מבחינת מנהלי הפורום אם אפשר לפרסם ולכן זה בפרטי.(לא עסק שלי בכל מקרה)

אם אין בעיה, אז בשמחה אני אשתף.

הוא די פעיל בקבוצה של כנופיית הטיפולים.

אני מניח שאתה מדבר על צמיגי המושבה.

אם אתה לא בעל אינטרס בעסק, ויש לך חוויה חיובית לשתף, אין שום בעיה לעשות זאת בשירשור המלצות בעלי מקצוע, או בכל שירשור אחר שבו זה רלוונטי לנושא.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמחלצה על אלירן מצמיגי המושבה.

בהחלט לא הכי סול אבל יכול לבוא לקראת הלקוח.

את זוג הפאלקן האחוריים התקנתי ברעננה ברחוב ויצמן (בית וילה רמה) לאחר שהזמנתי מטייר קלאב.

את הזוג הקדמי לפני שנתיים התקנתי בפנצריה הכי זולה שמצאתי ביד2 - צמיגי יומי בלוד.

המחיר היה מאוד נמוך (60 שקל פחות לכל צמיג ממה שרצו במקומות אחרים), אבל חזרתי אליו למחרת לאיזון נוסף (כמה קשה לעשות איזון במכונה??)

את ההחלפה הבאה עוד שנה או שנתיים כנראה אעשה אצל אלירן, מעדיף לשלם עוד 150 שקל ולא לנסוע רחוק או להסתכן בבעלי מקצוע גרועים.

נקאמיצי את התייחסותי לאשכול כבר קיבלת אתמול, ואני רואה שרבים מחברי הפורום איתי בדעה הזו שמרבית הישראלים מחפשים לחסוך 100 שקל בשנה על צמיגים, אבל לשבת עם מזגן דלוק בניוטרל 40 דק ביום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק עניין של מודעות,ואין כזו.

החלפתי לפני שבוע 4 צמיגים סיניים חדשים עם ואוצ׳ר שקיבלתי,לא השתלם לי "לשדרג"-במקרה הם סבירים,נתקלתי בסיניים מזעזעים שהנסיעה עליהם משמעותית גרועה יותר(הקודמים שהיו על הרכב).

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מישלין מקורי" ו-"דאנלופ מקורי" זה המשפטים הכי מעצבנים שלהם.

שבוע שעבר נכנסתי לאיזה צמיגיה להתעניין במחיר עבור רביעיית מישלין (אחת מאלה שקיבלה פה קצת שבחים). האחראי במקום אמר לי שהם מוכרים מישלין מיבואן רשמי ולא מקביל. מה זה אומר? סתם שטויות או שיש דבר כזה ייבוא מקביל של צמיגים בכלל ומישלין בפרט? אם כן, יש לזה משמעות לגבי איכות אחסנת הצמיגים וכתוצאה מכך אריכות הימים שיציגו הצמיגים?

או שהכל בולשיט? :lol:

אגב לא הבנתי למה מצטערים פה על מות יד2 צמיגים. מה זה משנה? לפני ש tires4u הפך לחלק מיד2 זה היה גם שירות נפרד, אז סה"כ המצב חזר לקדמותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי וואי איזה סיפורים..

יש למישהו המלצה למקום אמין ויחסית זול באזור המרכז?

אני ממש חייב להחליף את כל הרביעית הצמיגים שיש לי ומכל הסיפורים האלה זה נראה שכל מקום מתנהג כמו חאפר

אני כבר החלטתי על הגודייר של פותח השרשור ותכננתי ללכת לאוטו דיפו ביום שישי בראשון לציון אבל אני אוותר עליהם..

מאוד אשמח להמלצה למקום

צמיגי ש.י.א

המרכבה 47 חולון

03-9271444

גילוי נאות : הוא קרוב משפחה שלי, אחלה גבר ועושה עבודה מצוינת.

יום שישי האחרון הרכבתי 4 צמיגי מישלין טריים, אני חושב שכדאי להתקשר ולהזמין בדיוק את מה שאתם רוצים.

אם אתם הולכים אליו, תמסרו שאבי שלח אותכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמרתי את זה בהקשר אחר,שאלתי מה דגם הצמיג וענו לי "מקורי".

אני אישית הייתי קונה מיבוא מקביל אם המחיר נמוך יותר.

קשה לי להאמין שסתם זרקו אותם בחוץ בשמש ובסוף זו חתיכת גומי,אז סתם לשלם יותר?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1567 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...