Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היום רכשתי צמיגים חדשים והתרשמתי לרעה מ"בעלי המקצוע" בהם נתקלתי

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 1567 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יום שישי הייתי צריך לקפוץ לאוטו דיפו ולקנות בדיוק את הגודאייר שרצית .. כנראה אוותר על המקום הזה

צמיג בן שנה וחצי זה כבר יותר מדי..

באיזה עיר הסניף שהיית באוטו דיפו?

עריכה אחרונה על ידי ANUTKK
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 182
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נורא מבאס לשמוע, רמת שירות מהנמוכה ביותר ששיש. ועצוב שזה ככה בכל בתי העסק שביקרת בהם.

אם אתה מאזור המרכז, ממליץ מאוד על היפר צמיג בסגולה, פ"ת. יש שם בחור מאוד אמין ונחמד שגם לא ינסה לדחוף לך צמיגים סתם אם לא צריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שהצמיג הסיני הוא הכי זול, עבור המוכר הוא מספק את הרווח הגדול. אז הוא גם דואג שתצא בזול וגם הוא מרוויח טוב - win win, כולם יוצאים מורווחים (חוץ מהילד שקפץ לכביש, שהפסיד בגדול).

מישהו בדק אם צמיג סיני ב-2019 באמת נחות משמעותית מצמיג אירופאי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה צמיג סיני? כל צמיג סיני? מול כל אירופאי?

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים,

באמת שניסיתי לעשות את כל הפעולות המקדימות.

התקשרתי למומלצים.

בדקתי מול האתרים השונים.

השוואתי במבחנים ברשת.

גם פה לפעמים אפשר "ליפול" או שיטרטרו אותך.

מעצבן מאוד.

אבל מה שהכי מעצבן זאת הגישה כלפיי הלקוח - שהוא מטומטם, או מיותר. לא ברור לי.

אני גם בטוח שחלק גדול מאותם אנשים שעוסקים כל יום, כל היום, כל השנה בצמיגים - אין להם באמת מושג באיכות הצמיגים.

אם משהו מתפרק באופן קבועה הם יידעו. אבל הבעיה שאז אם היה דגם אחד חרא של חברה מסויימת - אז החברה הזאת חרא לנצח וההפך.

אני בספק שמישהו מהם יודע מה התוצאות של מבחני ביצועים של צמיגים או דברים כאלו.

אגב, יכול להיות גן שהצמיג שקניתי זה חרא של צמיג. פח. יקר וגרוע.

אבל וועלק - אל תספר לי אגדות. שזה סיני. שהמקורי שלי סיני. כל מיני שטויות כאלו.

אם תדבר איתי הגיונית - זה צמיג לא סיני אבל לא איכותי, בגלל שככה וככה ויש לי להציע לך מוצר אחר במחיר ככה וככה - אני אקשיב. אני אבוא אלייך שוב בעתיד אם לא נסתדר עכשיו. אבל די לנסות לערבב את כולם.

פות"ש, פנית ל'גלגלי המגן'? שאלת על דאנלופ בשרשור בעלי מקצוע.

כן. לא היה משהו רלוונטי בשבילי.

כשקראתי לא הבנתי למה הלכת לאוטו דיפו אחרי ההצעה של פאלקן ב 1000.

חבל שיד2 נסגר. עזר לי מאוד.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

כוח האינרציה.

איכשהו היה לי בראש שהמחיר של הפאלקנים הוא 900.

וכבר רכשתי צמיגים אחרים באוטו דיפו. אז אמרתי - יאללה כבר ניסע ונתקין אותם.

אם הוא היה מבקש 900 הייתי מתקין במקום כי באותו רגע התקליט שלי בראש היה פאלקן = 900 ש"ח.

לקח לאסימון זמן לרדת, לא אשקר.

יום שישי הייתי צריך לקפוץ לאוטו דיפו ולקנות בדיוק את הגודאייר שרצית .. כנראה אוותר על המקום הזה

צמיג בן שנה וחצי זה כבר יותר מדי..

באיזה עיר הסניף שהיית באוטו דיפו?

ראשל"צ, אבל זה לא אומר הרבה - כי הם הזמינו צמיגים חדשים שטרם הגיעו ויכול להיות שזה ספיציפי למידה שלי.

אז בהחלט לא הייתי שם את זה כדוגמא למשהו.

חבר התקין שם לפני מספר חודשים צמיגים מאוד טריים וסך הכל יש שם תחלופה גדולה.

ורק לי נראה מאוד זול צמיג איכותי ב250 שקל?

תלוי במידה.

165/70R14 זאת מידה די זולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מעבר למידע השקרי שמופץ ע"י צמיגיות (זה חברת בת של X, זה צמיג מקורי של Y), היצרנים הסינים כלל לא מדורגים ולא נבדקים ע"י

אתרי ההשוואות וחוו"ד. אני זוכר שפעם נתקלתי באיזה מותג עלום שם, גיגלתי בשביל הכיף - אפס תוצאות.

שים לב גם לחוסר העקביות, צמיגיות ימכרו מה שיתנו להם, העיקר המחיר הזול. תבוא יום אחד יהיה לינגלונג, יום שני יהיה צ'ינגצ'ונג.

ומי אשם בזה? רק הלקוחות וחברות הליסינג. אלה שתמיד מחפשים את הזול ביותר, לימדו את היבואנים לייבא את הזול ביותר.

וכשכמותנו שמתעניינים ואכפת להם זה אולי 2 אחוז מהאוכלוסייה, אז זה מה שנשאר בשוק - זבל.

זה חזק מהם, הצמיגאים. הם משננים את השטויות האלה שיכולות לעלות בחיי אדם, על אוטומט.

יש מישהו בסביבה שלי שיודע שאני קפדן ולא קונה קישקושים, גם איתי בורחות לו הסיסמאות.

עצתי לנקמיצ'י כבר נאמרה פה, תאתר צמיגיה טובה - יש כאלה - ותדבוק בה גם אם היא קצת יקרה וקצת רחוקה.

זה לא שאנחנו מחליפים צמיגים כל חצי שנה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן הייתה לי טווינגו, שחודשים בודדים לפני שקניתי הורכבו עליה צמיגים סיניים חדשים. היא הייתה בגדר סכנת נפשות על רטוב ואחרי הנסיעה הראשונה בגשם נשארה בבית בימים רטובים. היום יש בראלי יוקו S-דרייב שממש זועקים להחלפה מפאת הפז"ם המכובד שלהם, וההבדל מבחינת בטיחות בימים גשומים הוא לא פחות משמיים וארץ. אז כן, הצמיגים הסיניים נחותים משמעותית.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מגזין רכב בינלאומי ראוי לשמו עורך מבחני צמיגים פעמיים בשנה.

עוד לא ראיתי צמיג סיני שעבר את שלב הניפוי בהתחלה, של בדיקת מרחקי עצירה.

לפות"ש, חפש באיזור שלך צמיגאי שמכבד את היידע שלך והרצונות שלך.

הצמיגאי שלי מזמין לי כל צמיג שאני רוצה בלי לבלבל את המוח. גם אם צריך להזמין מחו"ל, שזו אקסטרא טירחה בשבילהם. הוא כבר יודע בעצמו לשאול אצל הספקים את תאריך הייצור של הצמיגים שאני מזמין, ומסרב אם זה ישן מדי.

בתמורה אני שולח אליו הרבה לקוחות שיבואו לקנות אצלו.

ללקוחות הליסינג הוא ימשיך למכור סיני כי הוא צריך להתפרנס לפי דרישת השוק להביא שחור ועגול וזול.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללקוחות הליסינג הוא ימשיך למכור סיני כי הוא צריך להתפרנס לפי דרישת השוק להביא שחור ועגול וזול.

זה פחות קשור לנושא השרשור, אבל זה קטע אלמותי ואין אפשרות להתאפק:

לפות"ש - אין משהו חדש במה שפרסמת. לך יש יתרון שאתה מכיר אנשים שמכירים אנשים, לא היית אמור לעבור את המסלול הזה בכלל.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הצמיגאים ממש מפחידים אותי ברמתם הירודה. לפני כמה שנים חיכיתי בתור אצל חשמלאי רכב בתחנת דלק ליד הבית. יש שם פנצ'ריה צמודה שלא קשורה לחשמלאי, אבל יצא לי לשמוע ולראות מה הולך שם במשך יותר משעה. מגיעות בבוקר הרבה נשים עם פנצ'ר בגלגל. לא היתה אחת שתיקנו לה את הפנצ'ר, ולכולם הצליחו למכור 2 או 4 צמיגים חדשים במחיר מופקע. ראיתי גם שהעובד ממלא הרבה אוויר בגלגל החדש, וכשמישהו שאל אותו כמה לחץ הוא שם, התשובה היתה 40 תוך שהוא מראה שכתוב על דופן הצמיג שהלחץ המקסימלי הוא 40.

אני מצאתי פנצ'ריה שהגעתי אליה במקרה, אבל כשראיתי שהם מהדקים בעדינות את ברגי הגלגל עם מפתח מומנט ידני ולא עם פטיש פניאומטי, נהייתי לקוח קבוע כבר די הרבה שנים, ועם 3 מכוניות במשפחה. עדיין, אני עומד ליד מכונת האיזון ומוודא שעושים עבודה כמו שצריך, וגם עומד לידם כשמרכיבים את הגלגלים למכונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מקום בראשון, תמיד מזמין מראש בטלפון, תמיד מחיר הכי זול ממה שיש באינטרנט. "מתיישרים אליו".

מכירים אותי, שולח את כל המשפחה.

ביחס לשוק שאתה מתאר הם פנינה אמיתית, למרות שאני לא מרגיש את זה כשירות יוצא דופן

מי הם?

תוכל לשתף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רבע מהלקוחות בארץ היו מתנהגים כמוך, אולי משהו היה זז פה..

חצי אחד היה מתלהב מזה שהוא אומר לו 'מה יש לך יש סיני באותה איכות פחות מחיר'

והחצי השני היה מתלהב מזה שהוא עושה לו הנחה אף על פי שיוצא יותר יקר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נושא כאוב בארץ, לרכב שלי אני קונה צמיגים כל שנה וכל צמיג עולה כ- 1200שח, לרוב אני הולך לפנצ'ריות קבועות אבל לא תמיד יש במלאי, והנושא של טריות הצמיג מאוד מקשה, כל פעם שאני שואל בטלפון לגבי זה אני כבר מרגיש את הפנים של הצד השני מתעקמות. כל זה מתגמד לעומת מעמד ההתקנה בו אני שואל את הצמיגאי אם יש לו ניסיון ויכולת להחליף את הצמיג בלי לפגוע בג'אנט, וכמה דקות אחרי זה שריטה/מכה חדשה מופיעה על הג'אנט בחי, מיד מגיע ההסבר שלא ניתן להחליף צמיד בלי פגיעות בכלל וזה חלק נורמלי מהתהליך... :x

עריכה אחרונה על ידי Aדי

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1567 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...