Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גרניק מומלץ לשטיפת מרפסת

dany
שימו לב! השרשור הזה בן 1710 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע אם היא תחזיק מעמד בהתזה חזקה עם גרניק. כשאחזיק (בקרוב:-) ) מכשיר כזה ביד, תהיה לי הערכה טובה יותר.

יש גם אזהרה על הגרניק, אבל אני אחזור עליה בכל מקרה - לא לכוון לעבר בעלי חיים (כולל אנשים) - בטח ובטח במרחק של פחות ממטר וחצי או שניים.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לדלוף מאיפה?

מה שכתבתי קודם גם היה סימפטום של דליפה או נזילה שנראתה מהחיבור בין הקרשר לצינור אקדח.

חשבתי שאני נכנס לברוך שיפתחו ויחליפו את התושבת בצד של הגרניק, אבל זה הסתיים בצינור חדש ואיזה 100 שקל או משהו כזה.

היחס אצל היבואן (יושב בפ"ת באיזור תעשייה סגולה) ממש טוב וממש מהיר, תוך פחות משעה יצאתי משם

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם אזהרה על הגרניק, אבל אני אחזור עליה בכל מקרה - לא לכוון לעבר בעלי חיים (כולל אנשים) - בטח ובטח במרחק של פחות ממטר וחצי או שניים.

למה לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלחץ גבוה ועלול לגרום לפציעות.

במרחק גבוה זה לא נעים, ממרחק של מטר וחצי זה כואב, ממרחק קצר יותר זה עלול לגרום לפציעות.

בגרניקים חזקים יותר זה עלול לגרום לפציעות חמורות.

לצורך העניין (בלחצים גבוהים יותר כמובן) לחץ מים משמש גם לחיתוך כמו שאפשר לראות כאן:

[video=youtube_share;JJV2tO7Ad1U]

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדלוף מאיפה?

מה שכתבתי קודם גם היה סימפטום של דליפה או נזילה שנראתה מהחיבור בין הקרשר לצינור אקדח.

חשבתי שאני נכנס לברוך שיפתחו ויחליפו את התושבת בצד של הגרניק, אבל זה הסתיים בצינור חדש ואיזה 100 שקל או משהו כזה.

היחס אצל היבואן (יושב בפ"ת באיזור תעשייה סגולה) ממש טוב וממש מהיר, תוך פחות משעה יצאתי משם

מתוך המכשיר,מחלק פלסטי,לא צינור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שקראתי קצת ברשת, ומצאתי דיווחים על בעיה דומה מאד לשלך, דיברו שם על דוד מפלסטיק שמתבקע והתיקון ממש לא משתלם.

מצד שני, יש המון סרטונים על תיקונים קלים וזולים. אז צריך לפרק ולראות מה נול ומאיפה

עריכה אחרונה על ידי natco

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אני הגעתי אליהם במקום ארוחת צהריים שלי, לא לקחו כסף על הבדיקה, רק על הצינור החדש.

הייתי קופץ שיסתכלו רגע ולדעת מול מה אתה עומד, אם חדש עולה 400 וירצו 300 תיקון או 100 תיקון

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז קניתי בשבוע שעבר את הקרשר. האמת עוד לא היה לי פנאי לפתוח את הקופסא...

ראשית, הופתעתי מהגודל (או ה"קוטן" :-P). בתמונה זה הכובע שלי (לא היה לי אבטיח בבית), ולמרות שראשי מעט גדול מהממוצע, אפשר לראות פרופורציה.

קרשר.jpg

עכשיו, במסגרת ההסחפות הטיפשית, אני רוצה להוסיף לו מיכל סבון.

משהו כזה.

יש למישהו מושג במה ממלאים את המיכל? אם אני שם שמפו לרכב זה טוב? ואם אני שם APC דרעק מרמי לוי ומתיז על המשטחים המרוצפים בחצר?

יהיה לי קצף כמו בתמונות, או יותר כמו מה שיצא לדוד ינקו מהפה כשהוא נרדם על השולחן בראש השנה?

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקרונית קרשר מוכרים גם את מיכל הסבון שלהם וגם סבון שלהם

לדוגמה מיכל, סבון לאבן, סבון כללי, סבון לעץ, סבון פלסטיק, סבון לרכב

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו. איזה מחירים. גם של אביזרים אחרים/חלפים למכונה. (דווקא הסבון לרכב לא מאד יקר...)

תודה בכל מקרה.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל בד"כ זה רכישות חד פעמיות, חוץ מהסבון.

כאילו מברשות והליקופטרים וצינורות וכו' אתה קונה פעם אחת, אולי פעמיים.

אם כבר עלה הנושא אני ממליץ שוב, לא לנתק את ההברגה של הצינור מהצד של הגרניק עצמו, הייתי צריך להחליף צינור בגלל זה, אני פשוט משאיר אותו קבוע מחובר.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב ראיתי את המחיר של היחידת סבון, זה לא מחיר נורא בשביל להתנסות, אם לא טוב תזמין מאמזון או משהו מקורי (ואם לא תמצא תזמין בארץ, פשוט גם קצת יקר וגם אין במלאי).

ולגבי הסבון פשוט תנסה סבון שבא לך, לא יעבוד תחליף לקרשר, זה לא כמו מכונת אספרסו שהחומר ניקוי נכנס בתוך המכונה עצמה אז אין סיכון בניסוי סבונים שונים.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסבון של קרשר מקציף כמו סבון כלים פיירי. רק שים בכלי חמישית סבון והשאר מים.

המקציף סביר.

יש לו גם צינורית מאחור שמאפשרת החדרת סבון. אף פעם לא ניסיתי אותה.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...