Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על טלויזיה 58 אינץ של קראון? מגיעה דרך ניופאן

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אדון דיסקו, אני קובע לו מה לקנות. הוא קונה, מביא, מקבל.

גם אם עלתה 100 או 200 מעל ה1500 שסוכם,אני אשלם את ההפרש. נתתי מילה 1500 שקל הרכב וזה מה שיהיה.

עסקת חליפין של פעם.

תרנגולת תמורת שק של תופחי אדמה.

והיא אחלה תרנגולת! אף פעם לא הייתה חולה וכל יום הביאה ביצה. מעולם האיכר לא לקח אותה לוטרינר

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש אשמח לסוני או LG

אבל אין תקציב. יש לך להציע לי ב1500 שקל+-

50-55 אינץ טלויזיה איכותית {ממש לא צריך 4K ולא סמארט}

אני לא יודע עד כמה מוכרים עדיין טלוויזיות FHD, ואם כן זה יכול להצביע על דגם נורא ישן.

בלי סמארט עוד אפשר למצוא פה ושם.

בסופו של דבר כדאי לדעתי להוסיף למשהו ממותג נורמלי, או להיות מוכן שהטלוויזיה תחזיק שנה, כל יום שהחזיקה מעל זה לומר תודה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדון דיסקו, אני קובע לו מה לקנות. הוא קונה, מביא, מקבל.

גם אם עלתה 100 או 200 מעל ה1500 שסוכם,אני אשלם את ההפרש. נתתי מילה 1500 שקל הרכב וזה מה שיהיה.

עסקת חליפין של פעם.

תרנגולת תמורת שק של תופחי אדמה.

והיא אחלה תרנגולת! אף פעם לא הייתה חולה וכל יום הביאה ביצה. מעולם האיכר לא לקח אותה לוטרינר

ידידי,

תמכור את הרכב בתמורה לכסף.

לך ותקנה לך מה שבא לך. אתה מסבך משהו פשוט.

עסקת חליפין כמו פעם? ממש לא. אתה מוכיח מדוע הומצא הכסף.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדון דיסקו, אני מזכיר לך שעולם מכירת הרכב יד שניה ועוד רכב מזדקן שאוטוטו צריך 2 טסטים בשנה,הוא עולם קשה.

רק אחד הגיע לראות הרכב, ואמר לי שהמחיר שלי מתאים לו. אבל הוא רוצה לשלם בתשלומים. גם ככה תכננתי לקנות TV לבית מהכסף של מכירת הרכב, אז הנה מצב ששני הצדדים יוצאים מרוצים.

אני מקבל את שתיכננתי לקנות ממילא, הקונה נהנה מרכב שקנה ב36 תשלומים {הוא יקנה את הTV יביא לי ויקבל את הרכב- העברת בעלות על חשבונו כמובן}

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי רצח את הרעיון של עסקת חליפין (באמת שלא מבין מה הבעיה)

אתה מקבל מוצר במחיר דומה למה שביקשת על הרכב

הקונה מקבל את התשלומים שהוא ביקש

הייתי הולך על זה.

בקשר לTV, סורי, הבנתי דלה... אבל עדכננו, יהיה כיף לדעת שעסקה כזו יצאה לפועל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן מה נעשה, עולם מכירת הרכבים קשוח!

לפני שנתיים חבר, שאביו לצערנו עבר לעולם שכולו טוב, הוריש לו את הג'יפון שלו. מחירון 75, הגיע בחור,אמר לו 68, לא מכר, עד היום הג'יפון אצלו. הוא עוד מחכה ל75. היום מה המחירון של סוזוקי ויטארה 2016? או 2017 לא זוכר מה זה היה.

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...