Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב עד 40K עם אפשרות חריגה עד 5K

Igal Schwartz
שימו לב! השרשור הזה בן 2000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

מחפש רכב צעיר, יפה ואמין. חשוב יותר המראה של הרכב ואמינות די גבוהה.

אין בעיה לקופה או 2 מקומות.

(סקודה פאביה ספורט לא באה בחשבון כבר הייתה לי אחת).

אשמח לקבל חוות דעת או המלצות על רכבים.

נ.ב חשובה הסחירות של הרכב עקב מכירותו בעוד כ חצי שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי סחירות אף אחד לא נביא למה שיקרה בעוד כמה שנים.

כשאני מכרתי סיויק סדאן 2006 בשנת 2013 עקב אילוצים כלכליים, אמנם הרכב חטף מכה מאחורה אבל היה לא קל למכור.

היום הרכב הזה מאוד מאוד מבוקש, ממש פתאום הביקוש שלו עלה.

מקרים כאלו יכולים גם להתהפך. זוכר את סובארו ואת מיצובישי "120 אלף איש לא טועים"?

היום איפה הם ואיפה סחירות.

ממה שחיפשתי ביד 2 בחודשים האחרונים שמתי לב שא' רכבים עם ק"מ מאוד נמוך מטופלים במוסך מסודר נמכרים במהירות וב' אלו שנמכרו הכי מהר היו הונדה ג'אז וטויוטה יאריס. אבל שוב, הכל יכול להשתנות. היה פה בחור אחד בפורום עם איביזה שמכר מעל המחירון.

אני גם לא מבין למה לקנות רכב לחצי שנה? הרי ברור לך שהוא יאבד מהערך שלו ולך תדע מה יהיה בחצי שנה הזו.

לצורך העניין אם ישהו יפגע בך מאחור מכה בינונית והשלדה תיפגע קצת, לא משנה כמה סחיר הרכב יהיה,

יהיה לך מאוד קשה למכור אותו במחיר מחירון או אפילו קרוב לזה.

נגיד שתקבל מהביטוח ירידת ערך 7%, במקרה הטוב תמכור ב 30% מתחת למחירון.

אם אני נכנס לראש שלך, לא הייתי עושה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ברירה אחרת. אני חייב רכב על מנת להיות נייד, לא יכול לנוע בתחבורה ציבורית כל הזמן הזה.

סיויק סדאן זה רכב יד 2 מעולה למכירה (אולי בגלל המכה לקח לך כ"כ הרבה זמן למכור אותו), למרות שהצרפתיות נכנסו חזק לשוק אבל שוב אותו סיפור כנראה כמו עם מיצובישי וסובארו בתקופה של האימפרזות ישנות והסופר לנסר.

היום באמת כדאי יותר להסתכל על ההיסטוריית טיפולים וק"מ נמוך בקניית רכב יד 2 , אבל לא חסר בכל מקרה רכבים במצב טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה למכור עוד חצי שנה מהר - קנה קורולה.

או שתקנה מגאן קופה ידנית ותפרסם מיד למכירה, ככה בסבירות גבוהה אחרי חצי שנה תמכור.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...