Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב 6 מקומות

פסקרה
שימו לב! השרשור הזה בן 2005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שברולט אימפלה 2005 3.6 vs ביואיק לקצורי 2006 מה עדיף מבחינת

- אמינות

- עלות טיפולים במוסכים(טיפולים שוטפים) וזמינות ומחיר חלקי חילוף

- סחירות

- נוחות בעיר מבחינת התנהגות גיר והגה

או אולי עדיף לשקול אמריקאית ישנה (אספנות). (לאחר ייאוש מחיפוש רכב 7/6 מקומות אמין מרווח בתחום המחירים הנ"ל)

רכבים שנבדקו ונשללו קיה קרניבל/קארנס הונדה FRV פיאט מולטיפלה פולסווגאן טוראן (האופציה שהכי קסמה לי דיזל ידני אבל לא מצאתי) פגו 5008 סיטרואן c4 פיקסו מזדה MPV

עריכה אחרונה על ידי פסקרה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמין בשנתונים הללו ? כל קנייה כזו היא הימור- רכב בן 11-14 יכול להיות שיסע טוב אבל התחזוקה בוודאי תהיה יקרה.

לא הגדרת תקציב,כמה ק"מ תסע ואולי לא כדאי להינעל על 6 מקומות,אלא לחפש דווקא 7 מקומות.

לחבר טוב שלי יש חמישה ילדים וגיסו קנה להם סיטרואן C4 פיקאסו 7 מקומות מאלבר עם ק"מ לא נמוך במיוחד ובאופן מפתיע הרכב לא עושה יותר מידי בעיות.

אממה,הם לא נוסעים הרבה עם הרכב (הוא נהג אגד ואשתו מפזרת את הילדים במוסדות חינוך הלוך -חזור ונוסעת במקרה הטוב 10-15 ק"מ ליום).

אם מדובר על נסיעות ארוכות (ותכף יגיע YONISI ויאמר לך אותו דבר) ואתה מתעקש על 6 מקומות,הייתי מעדיף את האימפלה שאם תסב אותה לגז או תקנה אחת שכבר עברה הסבה כזו היא יחסית תהיה חסכונית יחסית.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמין בשנתונים הללו ? כל קנייה כזו היא הימור- רכב בן 11-14 יכול להיות שיסע טוב אבל התחזוקה בוודאי תהיה יקרה.

לא הגדרת תקציב,כמה ק"מ תסע ואולי לא כדאי להינעל על 6 מקומות,אלא לחפש דווקא 7 מקומות.

אם מדובר על נסיעות ארוכות (ותכף יגיע YONISI ויאמר לך אותו דבר) ואתה מתעקש על 6 מקומות,הייתי מעדיף את האימפלה שאם תסב אותה לגז או תקנה אחת שכבר עברה הסבה כזו היא יחסית תהיה חסכונית יחסית.

תודה רבה על התשובה, אין לי עדיפות לרכב 6/7 מקומות זו פשוט שאני צריך לפחות 6 אם אמצא 7 עם הנתונים שאני מחפש אז בוודאי שעדיף.

(נשללה גם הרנו גרנד סניק דיזל בשנתונים המדוברים)

תקציב עד 20000 ש"ח, נסיעות קצרות בתוך ת"א בבוקר ואחר הצהרים (גנים ובתי ספר), אפשרות לטיולים בסופי שבוע, מרווח לאנשים "גדולים"

תחזוקת רכב קשורה לדעתי לרוב בשני מרכיבים אחזקה (עלות חלקים ומוסך) ותכנון לקוי ביצור (פגמים "מולדים" ברכיבי האוטו) כך שהשוואת עלות אחזקה בין דגמי רכבים שונים (כמובן לא אותו הדגם שם לשנתון יש משמעות) לא קשורה לשנתון (מה גם ששני הרכבים הנידונים הם בשנתון דומה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא קונה רכב חדש מהחברה ולא יודע כיצד הבעלים הקודמים שהיו נהגו על הרכב וכיצד תחזקו אותו.

הבעיה הגדולה בפיקאסו שנקנתה לחבר זה שהמנוע משם לא הכי אמין- THP 156 זו צרה צרורה וצריך הרבה מזל.

באימפלה אולי החלקים מעט יותר יקרים (לא להתקרב למוסכי היבואן,אלא אם אתה מעוניין להישחט שחיטה כשרה) אבל אני לא מכיר מחלות ילדות מיוחדות והחסרון הגדול הוא צריכת הדלק שנהפך ליתרון בהתקנת מערכת גז או בקניית אחת כזו עם מערכת גז.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אימפלה אחלה רכב, אבל קח בחשבון ש 2005 זה כבר באמת ישן. אצלי למשל היא היום עובדת קשה ונוסעת כל יום 105 ק"מ, אבל לא יודע כמה יהיה לך קל למצוא אחת שמורה ושטופלה כמו שצריך, כי הרכב מאוד רגיש להזנחה ממה שאני יודע. זה הרבה ענין של מזל. מבחינת צריכת דלק, אם אתה נשאר על בזנין קח בחשבון היום (שהרכב כבר ישן) לפחות 1/6 בעיר ואני מניח 1/11 מחוץ לעיר. אצלי יש מערכת גז, אם תמצא אחת כבר עם מערכת זה אכן יתרון.

שורה תחתונה: סה"כ רכב גדול, חזק ומפנק אבל כבר ישן וקח בחשבון שהמקום השישי באמצע הכורסא הקדמית מתאים לילד צנום יחסית בלבד. לא הייתי מושיב שם ילד גדול וכמובן שלא מבוגר.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...